Другу частину застави за мене буде вносити Колесніков, - Добкін

"У розмові з Новинським я отримав інформацію, що другу частину (застави. - ред.) буде вносити Колесніков", - сказав він.
Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада проголосувала за позбавлення депутатської недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності Добкіна, а також схвалила його затримання і арешт. 14 липня Генпрокуратура вручила йому підозру за статтею "шахрайство" і "перевищення службових повноважень". За даними ГПУ, Добкін може бути причетним до незаконного привласнення кооперативами 78 га земель в Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн.
15 липня Печерський районний суд Києва заарештував Добкіна на два місяці з альтернативою внесення застави в 50 млн гривень. На внесення застави у нардепа є 5 діб.18 липня Добкін заявив, що нардеп від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський вніс за нього частину застави - 30 млн гривень.
Это могут только нарпеды...ну а они эти самые главные корупционщики и есть...если не учитывать судейских и прокурворских...