5760 відвідувачів онлайн

Другу частину застави за мене буде вносити Колесніков, - Добкін

пр колесников сми украинофобия агрессия
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив сам Добкін в ефірі "112 Україна".

"У розмові з Новинським я отримав інформацію, що другу частину (застави. - ред.) буде вносити Колесніков", - сказав він.

Також читайте: Добкін: Швейцарія зняла з мене санкції через "недостовірну інформацію" ГПУ

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада проголосувала за позбавлення депутатської недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності Добкіна, а також схвалила його затримання і арешт. 14 липня Генпрокуратура вручила йому підозру за статтею "шахрайство" і "перевищення службових повноважень". За даними ГПУ, Добкін може бути причетним до незаконного привласнення кооперативами 78 га земель в Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн.

15 липня Печерський районний суд Києва заарештував Добкіна на два місяці з альтернативою внесення застави в 50 млн гривень. На внесення застави у нардепа є 5 діб.

18 липня Добкін заявив, що нардеп від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський вніс за нього частину застави - 30 млн гривень.
Топ коментарі
+15
Изменить Закон и запретить залог по коррупционным ( экономическим) статьям
Это могут только нарпеды...ну а они эти самые главные корупционщики и есть...если не учитывать судейских и прокурворских...
показати весь коментар
19.07.2017 01:03 Відповісти
+10
Интересно, и что должны сделать коррупционеры чтобы суд их арестовывал, а не отпускал под залог?!
показати весь коментар
19.07.2017 00:46 Відповісти
+9
як на мене, то простіше і ефективніше тупо відстрілювати цих ригоанальних недобитків, як бузину, все одно петя їх не посадить- вигадають щось на кшталт того фокуса з ген. назаровим
показати весь коментар
19.07.2017 00:53 Відповісти

Завантаження...