10251 відвідувач онлайн
2 882 25

Довгому готують повідомлення про підозру, - САП

довгий

За словами керівника САП, слідчі ще вирішують питання про запобіжний захід депутату.

Народному депутату Олесеві Довгому готують повідомлення про підозру. Як передає Цензор.НЕТ, про це в коментарі "112 Україна" заявив голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"Зазначене провадження розслідується загальною слідчою групою і групою прокурорів Антикорупційної прокуратури, прокуратури Києва і НАБУ. Зараз якраз вирішується питання про оголошення йому (Довгому, - ред) підозри та обрання відповідних заходів, які ми також повинні вибрати, враховуючи рішення ВР. Я сподіваюся, що прокуратура Києва, яка починала це провадження, під нашим процесуальним керівництвом завершить його найближчим часом", - сказав він.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада проголосувала за зняття недоторканності з екс-секретаря Київради Олеся Довгого. Під час голосування нардеп заявив, що не порушував закону і попросив колег по парламенту підтримати подання ГПУ, щоб мати можливість довести свою невинність у суді.

Топ коментарі
+2
У Гереги за визволення свого любого зятяна всіх слідчих ,суддів і прокурорів грошей вистачить.Благо кияни в свій час лохонулися і віддали свій Київ їм на поталу.
показати весь коментар
19.07.2017 16:30 Відповісти
+1
"По словам руководителя САП, следователи еще решают вопрос о мере пресечения депутату".... -
показати весь коментар
19.07.2017 16:23 Відповісти
+1
" то-то я смотрю, какой-то он подозрительный "

Хто
показати весь коментар
19.07.2017 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"По словам руководителя САП, следователи еще решают вопрос о мере пресечения депутату".... -
показати весь коментар
19.07.2017 16:23 Відповісти
У Гереги за визволення свого любого зятяна всіх слідчих ,суддів і прокурорів грошей вистачить.Благо кияни в свій час лохонулися і віддали свій Київ їм на поталу.
показати весь коментар
19.07.2017 16:30 Відповісти
******* ЕМУ В ГУДОК
показати весь коментар
20.07.2017 00:23 Відповісти
то-то я смотрю, какой-то он подозрительный
показати весь коментар
19.07.2017 16:23 Відповісти
" то-то я смотрю, какой-то он подозрительный "

Хто
показати весь коментар
19.07.2017 16:24 Відповісти
твой офтальмолог,
который не замечает, что ты даже заголовок прочитать не способен
показати весь коментар
19.07.2017 17:08 Відповісти
Имя , сестра ... Имя ...
показати весь коментар
19.07.2017 17:09 Відповісти
бабушка, ну откуда я могу знать имя твоего офтальмолога, когорый не замечает, что ты не можешь прочитать даже заголовок, в котором русским по белому написано, что подозрительный - это Довгий?
показати весь коментар
19.07.2017 17:18 Відповісти
" написано, что подозрительный - это Довгий? "

Оооот ... Можешь , если захочешь ... А я думал , шо это Луценко подозрительный ... Страна на 70% набита коррупционерами , а нихто не сидит . Правда же , подозрительно
показати весь коментар
19.07.2017 17:21 Відповісти
Я тебе ещё раз настоятельно советую обратиться не только к своему офтальмологу, поскольку ты не видишь того, что написано,
но попутно и к своему психиатру
ибо ты видишь то, чего не написано, в частности, фамилию Луценко.
показати весь коментар
19.07.2017 17:25 Відповісти
У Гереги дві проблеми..Любий зять шахрай Довгий і її кореш по грабунку киян Черновецький..
показати весь коментар
19.07.2017 16:25 Відповісти
"Сейчас как раз решается вопрос об объявлении ему (Довгому,- ред) подозрения и избрании соответствующих мер"

А теперь на понятном языке:
"Беги, Олесик, беги."
показати весь коментар
19.07.2017 16:27 Відповісти
до сентября хоть дозреют..а то потом ему до хурми уже будет...
показати весь коментар
19.07.2017 16:27 Відповісти
А шо разве это чмо ублюдок корупционное ещё не в тюрьме ?
показати весь коментар
19.07.2017 16:30 Відповісти
Я не здивуюсь,якщо цей Довгий-шахрай скоро стане прем'єр міністром.
показати весь коментар
19.07.2017 16:33 Відповісти
Довгому готовят сообщение о подозрении, - САП - Цензор.НЕТ 3735
показати весь коментар
19.07.2017 16:31 Відповісти
Теперь у нас одни коррупционеры руками других коррупционеров расправляются с третьими коррупционерами под улюлюканье восторженной толпы. Окончательно дискредитируются и уничтожаются остатки убогого феодального парламентаризма перед угрозой внеочередных парламентских выборов, победить на которых у БПП и НФ нет никаких шансов. Под шумок перенаправляются потоки, и меняются ключевые фигуры, чтобы сполна обеспечить армию президентскими броневиками. И всё это с нашей помощью и за наш счёт. Потому что это мы хотим хлеба и зрелищ.

показати весь коментар
19.07.2017 16:52 Відповісти
Отлично. И пусть жрут друг друга.
показати весь коментар
19.07.2017 17:24 Відповісти
Чому тільки Довгий а Кульчицька а всі інші котрі під прапором Черновецького розтягли землю Києва . Грабували скльки хто хотів і все це прикривались рішенням Київради де самі і сиділи і самі про це голосували . Де совість
показати весь коментар
19.07.2017 16:53 Відповісти
Олесь! Попу помыл? Ты ведь в элитную камеру пойдешь.
показати весь коментар
19.07.2017 17:12 Відповісти
Какую камеру, Лесик исторический персонаж молодой команды Лёни Черновецкого..Таких в музей, как экспонаты, выставлять нужно... А за гречку и конверты, прощать нужно...
показати весь коментар
19.07.2017 21:06 Відповісти
с Конюховым надо отправлять.
показати весь коментар
19.07.2017 17:18 Відповісти
Чую, что запетушат парнишу. Да и хер с ним пропидором ушастым.
показати весь коментар
19.07.2017 17:23 Відповісти
Довго Довгому готовлять....
показати весь коментар
19.07.2017 20:21 Відповісти
КАКАЯ ТАМ НЕВИННОСТЬ !!! ОН НАСИЛОВАЛ НАРОД МНОГИЕ ГОДЫ !!!
показати весь коментар
20.07.2017 11:29 Відповісти