Білорусь хоче постачати гуманітарну допомогу на Донбас без посередників, - Лукашенко

Влада Білорусі хоче постачати гуманітарну допомогу в зону конфлікту на Донбасі без посередників.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко після зустрічі з Президентом України Петром Порошенком у Києві."Ми поставляємо гуманітарну допомогу в ці області. Ми хотіли б працювати там без посередників і по найкоротшому шляху", - сказав він.
"Просив, що якщо буде інтерес якийсь і в нас збігатимуться ці гуманітарні конвої, щоб ми це зробили разом", - додав глава держави.
пусти свиню в огород!