9516 відвідувачів онлайн
15 530 57

Назаренко досі в реанімації, стан його здоров'я задовільний, - Слободян

назаренко

Також Слободян повідомив, що говорити про те, коли голова ДПСУ зможе приступити до виконання своїх обов'язків, ще рано.

Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко досі перебуває в реанімації, проте лікарі оцінюють стан його здоров'я як задовільний. Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна" помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.
"Ніч він провів під наглядом лікарів, зараз його стан стабільний, всі життєві показники в нормі. Сподіваємося, що він відновиться найближчим часом і продовжить виконувати свої обов'язки", - розповів Слободян.

На запитання про те, коли Назаренко приступить до виконання своїх обов'язків, Олег Слободян відповів: "Наразі він ще обстежується, тому робити якісь висновки зарано".
Топ коментарі
+6
Назаренко до сих пор в реанимации, состояние его здоровья удовлетворительное, - Слободян - Цензор.НЕТ 1215
показати весь коментар
22.07.2017 12:14 Відповісти
+5
Одни инвалиды, пора проверить всех на предмет здоровья и уволить больных.
показати весь коментар
22.07.2017 11:54 Відповісти
+5
это от голой женщины которую он увидел - припадок случился
показати весь коментар
22.07.2017 12:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бажаю повного та швидкого одужання.
показати весь коментар
22.07.2017 11:51 Відповісти
Одни инвалиды, пора проверить всех на предмет здоровья и уволить больных.
показати весь коментар
22.07.2017 11:54 Відповісти
Все вірно, що то за війскові?
показати весь коментар
22.07.2017 11:58 Відповісти
жостко , , во-первых , бывает же и внезапно болезнь приключается , во-вторых , и в летчики не всегда здоровые идут , , справку можно купить , , , вспоминается катастрофа самолета в горах европы , толи швейцария , чи франция , пару лет назад ,,,,
показати весь коментар
22.07.2017 12:35 Відповісти
А всего-то бацька внимательно посмотрел.
показати весь коментар
22.07.2017 11:56 Відповісти
это от голой женщины которую он увидел - припадок случился
показати весь коментар
22.07.2017 12:18 Відповісти
Що до цього віагри наївся !!!)))
показати весь коментар
22.07.2017 12:22 Відповісти
Назаренко до сих пор в реанимации, состояние его здоровья удовлетворительное, - Слободян - Цензор.НЕТ 6228Генпрокурор Луценко шокував заявою: Україну губить випивка без закуски
Про це він заявив під час наради з представниками прокуратур Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Донецької, Харківської, Полтавської та Сумської областей На нараді Луценко різко розкритикував роботу керівник Бердянської місцевої прокуратури Андрія Бутенка.«Україну губить встановлена корупція без судових вироків, випивка без закуски і прокурори без совісті, це я вам чесно кажу», - заявив Луценко.
показати весь коментар
22.07.2017 11:58 Відповісти
А що він не так сказав? Наче все вірно-особливо про відсутність судових вироків в справах про корупцію.
показати весь коментар
22.07.2017 12:00 Відповісти
Говорити і робити -це різні речі!!! В нас можновладці богато говорят, а як до діла!!!)))
показати весь коментар
22.07.2017 12:07 Відповісти
Написано, що "Україна в шоці" від його слів-до чого тут діла? Не пхни свого носа, якщо розібратися не здатен!
показати весь коментар
22.07.2017 12:25 Відповісти
согласен с тобой.все по делу.правда не очень я Юрцу доверяю.хотя могу ошибаться.Я после прокола с Гадей стараюсь не торопится с выводами.
показати весь коментар
22.07.2017 12:25 Відповісти
Я словам жодного політика не вірю-лише справам. Звичка така- життя привчило.
показати весь коментар
22.07.2017 12:27 Відповісти
Особливо, коли каже, що "чесно каже".
Добре, що попередив...
показати весь коментар
22.07.2017 12:07 Відповісти
Говорити-не мішки тягати!!)))
показати весь коментар
22.07.2017 12:05 Відповісти
одно слово а как смыс изменился
показати весь коментар
22.07.2017 12:26 Відповісти
Назаренко до сих пор в реанимации, состояние его здоровья удовлетворительное, - Слободян - Цензор.НЕТ 1215
показати весь коментар
22.07.2017 12:14 Відповісти
ай-яй-яй, так категорично, такий залп з гармати по горобцям. Ай-яй-яй, ну, після такого рішучого кроку в країні точно все наладиться
показати весь коментар
22.07.2017 13:01 Відповісти
це щодо заяви Луценка, що викладена вище
показати весь коментар
22.07.2017 13:02 Відповісти
//ось з шутками та прибаутками і дожив Юга до генирального прокурора ,а що за своє життя зробив для України і українців? -а нічого ,байки розказував . одна з останніх і вражаючих про те що упирь Ахметов самий більший патріот
показати весь коментар
22.07.2017 16:32 Відповісти
Кашель не мешает границу охранять???? А то - ведь все такие болезные... А депутаты особенно - при появлении полицейских - у них сразу, срочно,- сердечный приступ... А если полиции нет - сразу деруться... И приступов нет...
показати весь коментар
22.07.2017 12:03 Відповісти
И нафига в Погранслужбу берут таких увечных по здоровью???
показати весь коментар
22.07.2017 12:10 Відповісти
Ти давно у лікаря був , чи ти ще зовсім юний ? Я скажу тобі більше, зараз і юнаків цілком здорових немає , а тут дорослий чолов'яга!
показати весь коментар
22.07.2017 12:31 Відповісти
Я - у лікаря був .... Але - я свое вже відслужив ще в 1989-91..... І не претендую на таке місце.... І йому так само кажу - щонайперше - це відповідальність.. А якщо ті хворий - то навіщо воно тобі треба???
показати весь коментар
22.07.2017 12:52 Відповісти
Можливо він і не знав про свою хворобу !
показати весь коментар
22.07.2017 13:04 Відповісти
С таким здоровьем нужно кур пасти на даче и не занимать такой важный пост если старость постучалась в дверь...
показати весь коментар
22.07.2017 12:15 Відповісти
На дачу, онуків бавити !!!)))
показати весь коментар
22.07.2017 12:19 Відповісти
Нелюди! До чего НАБУ народ довело! Чиновники уже в голодные обмороки перед иностранцами на приемах валиться начали!
показати весь коментар
22.07.2017 12:25 Відповісти
стопудово , люто плюсую , , , такими темпами , , скоро в чиновники / презы / министры / коррупционеры / олигархи палкой никого не загонишь , , все властьимущие жуть как боятся набу-сапу-гпу и прочие сбу
показати весь коментар
22.07.2017 13:02 Відповісти
вроде молодой мужик...а вот поди ж ты.кабнет,кабнет.на свежий воздух почаще нужно и поближе к "живой " работе.
показати весь коментар
22.07.2017 12:29 Відповісти
нехай кордон буде йому пухом
показати весь коментар
22.07.2017 12:31 Відповісти
Зная Назара лично,а особенно его сынка,думаю он решил свалить по тихому,там такая заворованная семейка что мама не горюй,обеим не на одно пожизненное потянет
показати весь коментар
22.07.2017 12:41 Відповісти
Наиболее реальный вариант. Тем паче какие-то непонятные движения возобновились за бабосы пропавшие со строительства "Стены" имени кролеГа
показати весь коментар
22.07.2017 13:30 Відповісти
Капец.... А я за него переживал.....
показати весь коментар
22.07.2017 14:09 Відповісти
Командующий упал в обморок при двух президентах ...да уж. вспомнилось как янукович сознание терял от попадания куриного яйца.
показати весь коментар
22.07.2017 12:55 Відповісти
а скорее всего-траванули!!!!"
показати весь коментар
22.07.2017 15:16 Відповісти
Шо такое? Путлеровский посланник лукаш ультиматум привез?..
показати весь коментар
22.07.2017 13:03 Відповісти
Если в реанимации, то диагноз серьезный..... Желаю ему скорейшего выздоровления!
Шота не везёт нашему Главнокомандующему. Войско постоянно "сыпется". То на инаугурации солдатик из президентского полка, теперь главный пограничник..... Дурной знак.
показати весь коментар
22.07.2017 14:08 Відповісти
Дайте угадаю. Стоял на режиме (КР) сутки через сутки? Или в ПД в одиночку оформлял борт за бортом, пока начальство бухало? Наша служба и опасна, и трудна...
показати весь коментар
22.07.2017 14:44 Відповісти
Как он служил с таким состоянием здоровья?
Почитайте требования к американским военнослужащим, с учетом возраста:
https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Army_Physical_Fitness_Test
Думаю, сам Муженко их не сдаст.
показати весь коментар
22.07.2017 15:14 Відповісти
Вы как нибудь определитесь: если состояние удовлетворительное, то ему не место в реанимации, это очень дорого для бюджета, если в реанимации нуждается, то его состояние явно тяжёлое. Уверен, что настоящий врач всё это знает.
показати весь коментар
22.07.2017 16:54 Відповісти
как там без него граница...