11707 відвідувачів онлайн
4 833 29

На Донбас прибув представник США щодо України Волкер, - штаб АТО

волкер

Про перебіг візиту повідомляють у штабі АТО.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО, спеціальний представник США щодо України Курт Волкер під час візиту на Донбас ознайомився із специфікою управління військовими формуваннями під час ведення бойових дій.
"З відвідування штабу оперативно-тактичного угрупування "Донецьк" розпочався візит у район проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей офіційної делегації Державного департаменту США, яку очолив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер", - сказано в повідомленні.

Читайте також: За минулу добу в зоні АТО загиблих і поранених немає, - МОУ

На Донбас прибув представник США щодо України Волкер, - штаб АТО 01

На Донбас прибув представник США щодо України Волкер, - штаб АТО 02

На Донбас прибув представник США щодо України Волкер, - штаб АТО 03

Разом із Волкером до району проведення АТО прибула надзвичайний та повноважний посол США в Україні Марі Йованович, співробітник Держдепартаменту США Лейн Бал, військовий аташе при посольстві США в Україні полковник Пол Шмітт та інші посадові особи.

Делегацію зі сторони Збройних сил України супроводжували керівник антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Олександр Локота, директор Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України генерал-майор Анатолій Петренко.

"Гості ознайомились зі специфікою керування військовими формуваннями під час ведення бойових дій, структурою та організацією військовим управлінням тощо. Українські військові отримали високу оцінку від американських колег", - повідомляють у штабі.
Топ коментарі
+3
ВОЛКерА ноги кормят....
показати весь коментар
23.07.2017 15:23 Відповісти
+3
Дж.Волкер может и с ног свалить
показати весь коментар
23.07.2017 15:24 Відповісти
+3
Украина не позорся.. встречают сухенького и поджарого амереканца наши украинские боровы.. когда уже повыганят от госкорыта здоровых и зажравшихся.. и прошу.. от подполковника до генерала.. крос 10 км, отжимание до 20.. не прошел.. на*уй домой пельмени делать.. пусть придут воевавшие и тогда что-то ( кроме колличества войска и техники) у нас изменится в армии
показати весь коментар
23.07.2017 15:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ВОЛКерА ноги кормят....
показати весь коментар
23.07.2017 15:23 Відповісти
Дж.Волкер может и с ног свалить
показати весь коментар
23.07.2017 15:24 Відповісти
он аскет на фоне наших генералов.
показати весь коментар
23.07.2017 16:52 Відповісти
згадалась Південна Корея..гамериканці добре бачили корупцію та всілякий інший звездець..але підтримували..
показати весь коментар
23.07.2017 15:28 Відповісти
Трампу нарешті знадобилася чітка картина того , що відбувається на Донбасі ...
Треба чекати якихось рішень ?
показати весь коментар
23.07.2017 15:29 Відповісти
они уже приняты. Гамбург четко установил приоритеты. санкции усилят, если ***** не придавит своих псов бродячих. но и нам не отойти от буквы принятых соглашений. поэтому не стоит расстраиваться сильно, на каких бы мы условиях не вернули его в Украину это наше наказание за беспечность и равнодушие.если внимательней глянуть на условия минских, они и для ***** не очень хороши. федерализацию в той форме на которой настаивает путин Украина не примет.децентрализация это то на что можно согласится. так как главное будет в руках у Киева. я ожидал прорыва в Гамбурге и такого неприметного так как изменений не внесешь, но пункты местами можно было было поменять и ,,граница,, стала бы в первый ряд там где и положено ей находиться. если Украина будет контролировать свою границу вся ******* разбежится, кто - куда.
показати весь коментар
23.07.2017 17:46 Відповісти
если Украина будет контролировать свою границу

В тім то і річ , що коли це відбудеться - ніхто (навіть *****) і не знає ...
показати весь коментар
23.07.2017 20:25 Відповісти
дийсно нихто не знае. но в этом то и вопрос! решайте господа у вас карт бланш. я почему то думаю, что минский формат не сможет решить этой задачи. они уперлись как остолопы в свой политический договорняк.
показати весь коментар
23.07.2017 21:49 Відповісти
Какие-то офицеры у нас пузатые! Наверно Уолкер ожидал подтянутых вояк.
показати весь коментар
23.07.2017 15:30 Відповісти
Украина не позорся.. встречают сухенького и поджарого амереканца наши украинские боровы.. когда уже повыганят от госкорыта здоровых и зажравшихся.. и прошу.. от подполковника до генерала.. крос 10 км, отжимание до 20.. не прошел.. на*уй домой пельмени делать.. пусть придут воевавшие и тогда что-то ( кроме колличества войска и техники) у нас изменится в армии
показати весь коментар
23.07.2017 15:32 Відповісти
Там ещё Гвардейца дяди Коли не хватает,для полного комплекта....
показати весь коментар
23.07.2017 15:47 Відповісти
Та не кажи,наче курям насміх
показати весь коментар
23.07.2017 16:43 Відповісти
дайте ему послушать "перемирире" с глубины окопа на передке , пусть прихватит лопатку
показати весь коментар
23.07.2017 15:34 Відповісти
Ага! Щас. У них "передки" за 100 км. от врага и Томагавком.
показати весь коментар
23.07.2017 15:39 Відповісти
Так здесь одного взгляда хватит! чем свинопанство опухшее занимается!!! Мы что не можем отойти от совка,некоторые лампасники еще с Брежневских времён сидят на разрухе,да и их шеф в том числе....
показати весь коментар
23.07.2017 15:37 Відповісти
я б сказав,що пів біди,що вигляд жалюгідний(фізична форма),боюсь що там і бачення ведення бойових дій морально залишилось в СССР,що неприпустимо в ******** реаліях.
показати весь коментар
23.07.2017 16:45 Відповісти
На Донбасс прибыл представитель США по Украине Волкер, - штаб АТО - Цензор.НЕТ 4309
показати весь коментар
23.07.2017 15:38 Відповісти
а з іншого боку пакетику петя..
показати весь коментар
23.07.2017 15:39 Відповісти
На Донбасс прибыл представитель США по Украине Волкер, - штаб АТО - Цензор.НЕТ 3398
показати весь коментар
23.07.2017 15:40 Відповісти
Прибытиеhttps://youtu.be/oPcwqyTOGlo
показати весь коментар
23.07.2017 15:53 Відповісти
сначала подумал, что его встречает, БЛЭК, присмотрелся , а это посиневший в сраженьях с поилом, генерал-лейтенант!!!
показати весь коментар
23.07.2017 17:35 Відповісти
ОПЯТЬ ЭТИ ПРОКЛЯТЫЕ АМЕРИКОЦЫ ВЛЕЗУТ БЕЗ МЫЛА А НАВЕЛИ ПОРЯДОК У СЕБЯ В СТРАНЕ А ТО НЕГРЫ ЛУПЯТ ИХ ТАМ ВО ВСЕ ЩЕЛИ ВОТ ОТКУДА ПЕТУХИ ПОЯВЛЯЮТСЯ