Перший легальний радянський мільйонер Тарасов помер у Росії

У 1987 році він створив один з перших кооперативів у СРСР, а вже через два роки заявив по телебаченню, що став першим легальним мільйонером у країні. У 1990 році став народним депутатом РРФСР. Після розвалу Союзу емігрував до Великобританії, проте повернувся в Росію і був обраний до Держдуми першого скликання. У 1996 році висувався кандидатом в президенти, але в підсумку не брав участі у виборах, оскільки його не зареєстрували. Минулого року балотувався до Держдуми РФ від партії "Яблоко".
Був генеральним директором "Інституту Інновацій".