11060 відвідувачів онлайн
6 053 12

За вихідні у водоймах України загинуло 25 осіб, - ДСНС

славянск озеро

Найчастіше через необережність чи неуважність дорослих на водоймах травмуються або гинуть діти.

Як передає Цензор.НЕТ, в Україні з 22 по 23 липня на водних об'єктах загинули 25 осіб, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.
"Саме так, для двадцяти п'яти сімей ці звичайні літні вихідні стали справжньою трагедією. Вражаючий показник людської необережності й безвідповідальності ... Однак, навіть попри таку страшну статистику, люди й далі ідуть до місцевих озер і річок, які часто не пристосовані для купання і, нехтуючи заборонами, наражають себе на небезпеку. Особливо прикро, коли через необережність чи неуважність дорослих на водоймах травмуються або гинуть діти", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, 23 липня на ставку одного з пляжних комплексів у Лиманському районі Дніпропетровщини громадяни витягли з води тіло дівчинки 2011 року народження. Попередня причина загибелі дитини - порушення правил поведінки на воді. Однак, з огляду на те, що дитяча поведінка часто непередбачувана, відповідальність за перебування біля води шестирічної дитини все-таки на плечах дорослих, які її супроводжують.
Рятувальники нагадують про запобіжні заходи і просять уважно стежити за поведінкою дітей на воді.
Топ коментарі
+4
А может и третий, учитывая смертность на дорогах.
показати весь коментар
24.07.2017 12:03 Відповісти
+3
Огненная вода....
показати весь коментар
24.07.2017 11:36 Відповісти
+2
25!? За 2 дня! Больше чем за месяц в зоне АТО... А если ещё добавить смерти в автокатастрофах, пожарах, и других несчастных случаях, статистика будет совсем печальной.
показати весь коментар
24.07.2017 11:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это очень грустно и больно, особенно когда гибнут дети. А потом их родители причитают на похоронах, что не уберегли, что не доглядели.
показати весь коментар
24.07.2017 11:32 Відповісти
так это их проблемы, нам что теперь за весь мир грустить и за всяких дураков переживать?
показати весь коментар
24.07.2017 11:40 Відповісти
Т.е тонут только дураки?
показати весь коментар
24.07.2017 13:26 Відповісти
купание в пьяном виде вполне подходит под определение как самоубийство
показати весь коментар
24.07.2017 16:35 Відповісти
Огненная вода....
показати весь коментар
24.07.2017 11:36 Відповісти
Второй фронт
показати весь коментар
24.07.2017 11:37 Відповісти
А может и третий, учитывая смертность на дорогах.
показати весь коментар
24.07.2017 12:03 Відповісти
25!? За 2 дня! Больше чем за месяц в зоне АТО... А если ещё добавить смерти в автокатастрофах, пожарах, и других несчастных случаях, статистика будет совсем печальной.
показати весь коментар
24.07.2017 11:37 Відповісти
" в Лиманском районе Днепропетровщины"
нет такого района в Днепропетровской области
вот в Одесской - есть