8313 відвідувачів онлайн

У пораненого під час стрілянини в Дніпрі адвоката Саакяна - позитивна динаміка, - лікар

саакян

Четверо зловмисників, які напали на бійців АТО, також у лікарні.

Поранений у Дніпрі адвокат ветеранів АТО Едмонд Саакян, в якого стріляли увечері 24 липня, перебуває у відділенні реанімації, у нього позитивна динаміка. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила заступниця головного лікаря Дніпропетровської лікарні ім. Мечникова Олена Гавва в коментарі телеканалу "112 Україна".

"Він зараз у відділенні реанімації №1. Його стан важкий, але на ранок - із позитивною динамікою. У нього є охорона", - заявила Гавва.

Четверо зловмисників, які напали на бійців АТО, також у лікарні: один із них у важкому стані в реанімації, троє - в стані середньої тяжкості.

"Один пацієнт у важкому стані, він у реанімації. Троє в стані середньої тяжкості", - додала Гавва.

Дивіться: Стрілянина в Дніпрі: в мережі з'явилося відео моменту, коли відкрили вогонь. ВIДЕО
Топ коментарі
+6
И до сих пор тишина от великих бойцов невидимого фронта - Авакова, его Антонины, его Шкиряка, его Амброськина.... Алле! Где реакция?
показати весь коментар
25.07.2017 09:57 Відповісти
+4
. Вилкулы чтоб. Вы. Сдохли. Со. Своим. Отродьем
показати весь коментар
25.07.2017 09:56 Відповісти
+3
когда надо врать - авакян антонину посылает......если вранье фантастическое - то киву.....ждем....
показати весь коментар
25.07.2017 10:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А у моего соседа , геморой..
показати весь коментар
25.07.2017 09:47 Відповісти
Шо они все про раненных бандюков, кто стоит за ними?
показати весь коментар
25.07.2017 09:48 Відповісти
Шолома за ними стоїть..Саакян ... уже все розповів
показати весь коментар
30.07.2017 08:42 Відповісти
І це добре
показати весь коментар
25.07.2017 09:53 Відповісти
. Вилкулы чтоб. Вы. Сдохли. Со. Своим. Отродьем
показати весь коментар
25.07.2017 09:56 Відповісти
И до сих пор тишина от великих бойцов невидимого фронта - Авакова, его Антонины, его Шкиряка, его Амброськина.... Алле! Где реакция?
показати весь коментар
25.07.2017 09:57 Відповісти
когда надо врать - авакян антонину посылает......если вранье фантастическое - то киву.....ждем....
показати весь коментар
25.07.2017 10:04 Відповісти
Так вроде бы уже пора
показати весь коментар
25.07.2017 10:07 Відповісти
Видать, еще не сочинили, в отпуске...
показати весь коментар
25.07.2017 10:39 Відповісти
Шатун -25 разрабатывают....))))
показати весь коментар
25.07.2017 10:41 Відповісти
Уже который год подряд...
показати весь коментар
25.07.2017 10:45 Відповісти
Титушкы нэ вмырають....и сейчас востребованы....а кто им лечение оплачивает,четырем выродкам?
показати весь коментар
25.07.2017 10:00 Відповісти
Луганская область Савченко снова съездила к боевикам "Л/ДНР"

Нардеп Надежда Савченко призналась, что не так давно в очередной раз посетила ОРДЛО.
Соответствующее заявление она сделала в эфире телеканала NewsOne, передает https://www.obozrevatel.com/crime/56230-savchenko-snova-sezdila-v-gosti-k-terroristam-ldnr.htm "Обозреватель" .
Отмечается, Савченко предположила, что спецпредставитель США по Украине Курт Волкер, который недавно посетил передовую зоны АТО, мог бы спокойно съездить и на оккупированный Донбасс.
"Он спокойно может поехать. Ведь ему никто не запретит", - утверждает нардеп.
На вопрос ведущей, касаемо посещения ОРДЛО самой Надеждой Савченко, нардеп ответила: "Недавно".
Когда именно произошел тайный визит, Савченко отвечать отказалась...когда этой мрази сделают смертельный случай,думаю даже бы собаки не завыли!
показати весь коментар
25.07.2017 10:18 Відповісти
Этот пузатый сородственник Авакяна с какой стороны был? Если он стрелял в героев, то суньте ему пять скальпелей в сраку!
показати весь коментар
25.07.2017 10:21 Відповісти
недоробок,скажи своїм батькам, щоб доробили тебе.
показати весь коментар
25.07.2017 16:44 Відповісти