10431 відвідувач онлайн

Українські воїни відбили атаку ДРГ ворога біля Трьохізбенки, - Лисенко

лысенко

Саме тут учора була найбільша кількість ворожих обстрілів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сьогодні на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.
"У Кряківці супротивник застосовував міномет. У Трьохізбенці відбулося коротке бойове зіткнення. Група ворожих розвідників намагалася наблизитися до українських позицій, проте її вчасно виявили. Уже через 10 хвилин, не витримавши щільного вогню з нашого боку, супротивник відступив.
Водночас Лисенко зазначив, що на інших ділянках фронту в Станично-Луганському, Новоайдарському та Попаснянському районах супротивник активно вів вогонь із легкого озброєння, в основному ввечері.
Загалом за минулу добу на луганському напрямку відбулося 14 ворожих обстрілів.
Топ коментарі
+10
Слава нашим хлопцам!!!Смерть кацапам!!!
показати весь коментар
25.07.2017 14:56 Відповісти
+9
Україна надала достатньо доказів, аби стверджувати, що Російська Федерація кілька років планувала анексію Криму.
Про це на брифінгу заявив міністр юстиції України Павло Петренко, передає https://www.rbc.ua/ukr/news/ukraina-dokazala-rf-neskolko-let-planirovala-1500981788.html РБК-Україна.
"Ми довели, що анексія Криму - це спланована акція Російської Федерації, яка планувалася за кілька років до цього", - заявив Петренко.
За його словами, справи проти Росії в міжнародних судах є для української сторони принциповими з урахуванням агресії на Донбасі.
Петренко також нагадав, що суд прийняв правову позицію України по першій справі про анексію Криму.
"Ті докази, які були зібрані, підтверджують порушення прав людини (у Криму, - ред.) саме з боку Російської Федерації", - додав він.
Сьогодні Європейський суд з прав людини, розташований у Страсбурзі, виніс перше рішення за скаргою проти України, пов'язаною із втратою контролю уряду над частиною території https://day.kyiv.ua/uk/news/250717-********-vygrala-v-yespl-pershu-spravu-povyazanu-z-vtratoyu-kontrolyu-nad-luganskom Луганської області.

https://day.kyiv.ua/uk/news/250717-********-dovela-shcho-rf-kilka-rokiv-planuvala-aneksiyu-krymu-minyust
Все, кто утверждают, что в Крыму был референдум лгут.
показати весь коментар
25.07.2017 15:02 Відповісти
+8
а вот Израиль просто бы шмальнул по позициям террористов по всей линии разграничения. даже без наступления. просто чтоб успокоить. и ему было бы наплевать что там потом скажет аль-джазира
показати весь коментар
25.07.2017 14:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а вот Израиль просто бы шмальнул по позициям террористов по всей линии разграничения. даже без наступления. просто чтоб успокоить. и ему было бы наплевать что там потом скажет аль-джазира
показати весь коментар
25.07.2017 14:56 Відповісти
ага, вот только кацапы не аль-джазира.
Да и количество боепрепасов не то что бы заканчивается...
показати весь коментар
25.07.2017 14:58 Відповісти
Хлопці лупіть по кацапам щоб з них дрантя сипалось!!!
показати весь коментар
25.07.2017 15:17 Відповісти
И не говори. Впечатление такое, будто у них ни генштаба нет, ни хлебных перемирий.
показати весь коментар
25.07.2017 14:58 Відповісти
........а если бы у Натаньяху был свечной заводик в палестинах, то я бы посмотрел, как они ответили бы!
показати весь коментар
25.07.2017 14:59 Відповісти
Слава нашим хлопцам!!!Смерть кацапам!!!
показати весь коментар
25.07.2017 14:56 Відповісти
Все, кто утверждают, что в Крыму был референдум лгут.
показати весь коментар
25.07.2017 15:02 Відповісти
Да. Дырявое путенское воинство решило, что и дальше будет "наступать", если наши завтыкают, как по Красногоровкой.
Но в этот раз наши не завтыкали и дали путенским по русской морде. Фоток трупаков не будет. Наши не страдают некрофилией, как русские собаки. Но...

Кацапские шмотки, которые подобрали на месте боя.
Украинские воины отбили атаку ДРГ врага возле Трехизбенки, - Лысенко - Цензор.НЕТ 1891
Украинские воины отбили атаку ДРГ врага возле Трехизбенки, - Лысенко - Цензор.НЕТ 8497
показати весь коментар
25.07.2017 15:06 Відповісти
Стрілка на шоломі то вже для повних ідіотів.
показати весь коментар
25.07.2017 15:13 Відповісти
Дрг хотела отобрать Трехизбенку????или это ваши местные развлекухи?
показати весь коментар
25.07.2017 15:16 Відповісти
У Украины сейчас есть три варианта:
1й Сдаться.Не вариант.
2й Попытаться убить всех врагов - оккупантов. Впишется паРашия, будет море трупов, результат не гарантирован.
Третий, тот что сейчас осуществляется:
Усиливать свою мощь, потихоньку мочит и выдавливать оккупантов. Ждать, пока паРаши ЕЩЁ ослабнет.
показати весь коментар
25.07.2017 15:18 Відповісти
А вот израиль, не поддержал и не ввел ни одной санкции против рф...потому пнх, вместе со своим примером, тупой шабесГой
показати весь коментар
25.07.2017 15:18 Відповісти
Спикера, хоч нормальную фотку поставьте...бо как ослик Иа, потерявший хвостик в днюху
показати весь коментар
25.07.2017 15:21 Відповісти
Украинские воины отбили атаку ДРГ врага возле Трехизбенки, - Лысенко - Цензор.НЕТ 5285
показати весь коментар
25.07.2017 15:21 Відповісти
При Панде ты другие картинки постил. Помню ту "За все что происходи в стране отвечает власть"
показати весь коментар
25.07.2017 15:33 Відповісти
Багато заробыв ?
показати весь коментар
25.07.2017 15:39 Відповісти
Дык,трупаки где?
показати весь коментар
25.07.2017 15:37 Відповісти