10234 відвідувача онлайн
12 597 21

Мера Енергодара Музику оголосили в розшук

музыка

Прокуратура вимагає заарештувати екс-чиновника.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної прокуратури.
"21.07.2017 мера Енергодара оголошено в розшук, і 24.07.2017 Енергодарська місцева прокуратура направила до суду клопотання про зміну запобіжного заходу з особистого зобов'язання на утримання під вартою", - йдеться в повідомленні.
Повідомляють також, що 12 липня слідчий суддя Енергодарського міського суду ухвалив постанову про застосування до мера запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання. Наступного дня підозрюваного викликали в Енергодарську місцеву прокуратуру для проведення слідчих дій. Однак він на вказаний виклик не з'явився, про поважність причин неявки не повідомив.
Крім того, під час допиту сусідів підозрюваного встановлено, що він за адресою постійного проживання довгий час не з'являвся, а під час допиту працівників виконавчого комітету Енергодарської міської ради повідомили, що мер Енергодара у відпустці і їм про його місцеперебування не відомо.
Нагадаємо, Павлу Музиці під час проведення сесії міськради вручили підозру. Йому закидають незаконне звільнення одного з керівників комунальних підприємств, поєднане зі зловживанням службовим становищем.
Топ коментарі
+5
ещё ворюга из опоблока
показати весь коментар
26.07.2017 12:16 Відповісти
+3
Судью, как минимум на коллегию с увольнением без сохранения званий и регалий. Если виноваты прокурорские (не предоставлили достаточних основнаий для взятия под стражу), значит их взаместо судьи. А судье - по шее, что бы выполнял свою работу и не был статистом.
показати весь коментар
26.07.2017 12:01 Відповісти
+3
ого серьезная предьява - незаконное увольнение
настолько серьезное, что чувак рванул, бросив все
показати весь коментар
26.07.2017 12:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Недолго музыка играла...
показати весь коментар
26.07.2017 11:52 Відповісти
на "нет" и суда нет! да?
показати весь коментар
26.07.2017 17:16 Відповісти
Эээ, там видать на совести не только незаконное увольнение, рванул дядька ,что ветром не догонишь, так по пустякам не бегают.
показати весь коментар
26.07.2017 11:57 Відповісти
Такое "кресло" так просто не бросают.
показати весь коментар
26.07.2017 12:02 Відповісти
Что ж у всех них РОЖИ такие упитаные???
показати весь коментар
26.07.2017 12:00 Відповісти
Вот чего стоит ЛИЧНОЕ ОБЯЗАТЕЛЬСТВО.Пора с этим кончать.Каждый заявляет:бежать не собираюсь.
показати весь коментар
26.07.2017 12:00 Відповісти
Наверное в мусорном баке прячется. Инструмент люстрации - лучшее укрытие для чиновников!
показати весь коментар
26.07.2017 12:02 Відповісти
- Сегодня пятница. Значит, опять нужно идти на вокзал,- подумал Корейко (с)
показати весь коментар
26.07.2017 12:01 Відповісти
Судью, как минимум на коллегию с увольнением без сохранения званий и регалий. Если виноваты прокурорские (не предоставлили достаточних основнаий для взятия под стражу), значит их взаместо судьи. А судье - по шее, что бы выполнял свою работу и не был статистом.
показати весь коментар
26.07.2017 12:01 Відповісти
В Киев поехал - к луценко решать вопрос...
показати весь коментар
26.07.2017 12:02 Відповісти
ого серьезная предьява - незаконное увольнение
настолько серьезное, что чувак рванул, бросив все
показати весь коментар
26.07.2017 12:03 Відповісти
умеют же сбегать)
показати весь коментар
26.07.2017 12:05 Відповісти
Це ще один з КАМАНДИ - ЖИДИ ПО-НОВОМУ....???
показати весь коментар
26.07.2017 12:06 Відповісти
Наверное в Крым к Цареву-Шарикову сбежал.
показати весь коментар
26.07.2017 12:08 Відповісти
"Остановиииии, музыку" (с)
показати весь коментар
26.07.2017 12:11 Відповісти
ещё ворюга из опоблока
показати весь коментар
26.07.2017 12:16 Відповісти
и в твоем подъезде будет Музыка....
показати весь коментар
26.07.2017 12:25 Відповісти
Я ваще не понимаю как он мэром стал...
Город в такой разрухе еще никогда не был.
показати весь коментар
26.07.2017 12:43 Відповісти
А Глаза ТО! Глаза! Какие ЧЕСТНЫЕ!!
показати весь коментар
26.07.2017 13:08 Відповісти
Городок то, как пуговица, а обворовал судя по харе, как мегаполис !
Господи, когда их наконец Линчевать то будут ?
показати весь коментар
26.07.2017 13:35 Відповісти