9716 відвідувачів онлайн
22 899 22

Працюючи в ГПУ, Сус записував у своєму кабінеті зустрічі-компромати

сус

З допомогою присвоєного відеореєстратора Дмитро Сус записував зустрічі в своєму робочому кабінеті в Генпрокуратурі.

Про це стало відомо 27 липня в засіданні Солом'янського суду, де вирішується питання про обрання запобіжного заходу, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

Зокрема, зафіксовано як Сус зустрічався з представником компанії "Карпатигаз", який займався купівлею квитків до Швеції для Суса.
Компанію "Карпатигаз" пов'язують із Дмитром Фірташем. Також є кадри, де Сус обговорює вирішення питань у судах, а також рахує гроші.
У свою чергу Сус заявив, що не знав про відеореєстратор у своєму кабінеті.

Як відомо, 25 липня на території аеропорту "Бориспіль" НАБУ затримало колишнього співробітника Генпрокуратури. У ГПУ він працював слідчим Головного слідчого управління, а також заступником начальника Департаменту ГПУ з особливо важливих справ у сфері економіки.

За фактами можливих злочинних дій затриманого детективи НАБУ здійснюють досудове розслідування в різних кримінальних процесах, починаючи з квітня 2016 року".

Раніше Луценко виніс догану Сусу за те, що той не вказав у декларації елітний автомобіль Audi Q7.

У серпні 2016 року Національне антикорупційне бюро України повідомило про спробу обшуку в будівлі НАБУ слідчими Генпрокуратури. Групу слідчих ГПУ очолював Дмитро Сус. Згідно з постановою суду, підставою для обшуку стала справа від 22 квітня 2016 року "за фактом незаконного прослуховування співробітниками НАБУ телефонних розмов фігурантів одного з кримінальних проваджень".

У червні 2015 року Сус також проводив обшук в кабінеті голови Апеляційного суду КиєваАнтона Чернушенка. Після цього Чернушенко втік і зараз перебуває за кордоном
.

Детальніше читайте в статті "Дмитро Сус і НАБУ: війна компроматів".

Топ коментарі
+8
Кстати, около трех часов назад Константин Боровой сообщил в Фейсбуке очень важную новость. «Новая история. В защиту Порошенко против Саакашвили включились кремлевские тролли», - написал он.
https://goo.gl/84YVzo
[Убрав Саакашвили, Порошенко пойдет на сговор с Путиным - Боровой - Экономика от Пророка]: Посмотри! https://www.economics-prorok.com/2017/07/%d1%83%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b2-%d1%81%d0%b0%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%88%d0%b2%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%b9%d0%b4%d0%b5%d1%82-%d0%bd%d0%b0.html#more-28028
показати весь коментар
27.07.2017 20:42 Відповісти
+4
собирал компромат себе, а собрал на себя
показати весь коментар
27.07.2017 21:22 Відповісти
+3
МАМАДАРАГАЯ!!!
Yahooєю….

показати весь коментар
27.07.2017 20:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
про этот регистратор уже неделю пишут, а где сделка со следствием?
показати весь коментар
27.07.2017 20:40 Відповісти
Даже не знаю кого он там может сдать, разве что награбленным поделиться или может налоги с награбленного заплатить.
показати весь коментар
27.07.2017 21:01 Відповісти
МАМАДАРАГАЯ!!!
Yahooєю….

показати весь коментар
27.07.2017 20:41 Відповісти
Кстати, около трех часов назад Константин Боровой сообщил в Фейсбуке очень важную новость. «Новая история. В защиту Порошенко против Саакашвили включились кремлевские тролли», - написал он.
https://goo.gl/84YVzo
[Убрав Саакашвили, Порошенко пойдет на сговор с Путиным - Боровой - Экономика от Пророка]: Посмотри! https://www.economics-prorok.com/2017/07/%d1%83%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b2-%d1%81%d0%b0%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%88%d0%b2%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%b9%d0%b4%d0%b5%d1%82-%d0%bd%d0%b0.html#more-28028
показати весь коментар
27.07.2017 20:42 Відповісти
порохоботам ответить нечего поэтому спамят остервенело
показати весь коментар
27.07.2017 23:20 Відповісти
а интервью действительно очень хорошее
показати весь коментар
27.07.2017 23:22 Відповісти
Тобто гражданіна парашеску вєлякої рассєї також записав?
показати весь коментар
27.07.2017 20:43 Відповісти
Гражданін парашеску має декілька громадянств. Воно мені ця президента не президент.Я маю одне України.
показати весь коментар
27.07.2017 20:46 Відповісти
********.....
показати весь коментар
27.07.2017 20:49 Відповісти
По сУсалам этого прокурВорского пид-раса!
показати весь коментар
27.07.2017 20:51 Відповісти
Что-то у корреспондента не сходится. Сус что, сам себя записывал?
показати весь коментар
27.07.2017 21:00 Відповісти
Никогда не надо недооценивать тупизны.
показати весь коментар
27.07.2017 21:09 Відповісти
Тогда его не судить нужно, а в дурдом определять.
показати весь коментар
27.07.2017 22:00 Відповісти
Я о Сусе есичо
показати весь коментар
27.07.2017 21:10 Відповісти
собирал компромат себе, а собрал на себя
показати весь коментар
27.07.2017 21:22 Відповісти
Борьба с коррупцией - это как нести золотое колечко с Властелина колец. Многие становятся Голлумом и Сус не исключение. Там ( в ГПУ) походу одни голлумы
показати весь коментар
27.07.2017 21:33 Відповісти
НЕ КОПАЙ ДРУГОМУ ЯМУ - САМ В НЕЕ ПОПАДЕШЬ!!! Народная мудрость....
показати весь коментар
27.07.2017 21:44 Відповісти
".... моя прелесть ..."
"... черные всадники уже скачут за тобой...."
эта ноша тяжела для любого человека, потому ее нести проще хобитам
показати весь коментар
27.07.2017 22:01 Відповісти
Негодяи те что записывали и тех кого записывали.
Это как раз и есть та "украина", против которой восстал Майдан.
Если чиновничье ворьё кричит об Украине в вышиванке, это ещё не значит что он перестал быть сволотой.
Сцали кипятком прокуроры в январе-феврале 2014-го, ждали когда за ними придут и конфискуют наворованное. То что возилось со Львова в киев в серебристом джипе в том числе. Но не случилось, полупроводники оказались ничтожествами, трусами и безмозглыми существами.
И сегодня мы имеем последствия недоделанной революции.
А киевские игрища ворья друг с другом продолжаются.
показати весь коментар
27.07.2017 23:50 Відповісти
А з цього місця детальніше, будь ласка. Кого писав , про що писав. Плівки треба оприлюднити.
показати весь коментар
28.07.2017 09:46 Відповісти
А что здесь незаконного?
Видеорегистратор вообще-то должен быть обязательным, с живой камерой в Интернете. Наниматель имеет право знать, какого дурака валяют его работники в рабочее время на рабочем месте. Здесь же нанимателем является народ.
показати весь коментар
28.07.2017 10:09 Відповісти