У Міненерго РФ пояснили аномальною спекою аварію, що знеструмила окупований Крим
Як повідомляє прес-служба міністерства окупантів, причиною стала нібито аномальна спека, яка призвела до аварійного відключення ліній електропередач, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
"Сталі аномально високі температури повітря в південно-західному енергорайоні Краснодарського краю стали причиною аварійного вимкнення ПЛ - 500 кВ (повітряної лінії), в результаті чого відбулося погашення КВЛ 220 кВ (кабельно-повітряної лінії), за якими здійснюється електропостачання півострова Крим", - повідомили в російському міністерства.
У Міненерго Росії стверджують, що зараз ведуться роботи з під'єднання повітряних ліній, ситуація "перебуває на особливому контролі заступника міністра енергетики Росії Андрія Черезова".
Окупований Крим повністю залишився без світла 28 липня, причиною стала аварія в Краснодарському краї сусідньої Росії. Всі чотири гілки енергомоста до Криму були відключені.
З грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області. Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок із Росії і по енергомосту з Кубані.
Топ коментарі
+52 Панько Недобрий
показати весь коментар
28.07.2017 16:25 Відповісти Посилання +42 Vova Kok
показати весь коментар
28.07.2017 16:25 Відповісти Посилання +26 kobzar
показати весь коментар
28.07.2017 16:27 Відповісти Посилання