9021 відвідувач онлайн
15 045 158

Трамп заявляє, що Росія була проти нього на виборах-2016

трамп

Президент США Дональд Трамп заявляє, що Росія в 2016 році виступала проти його обрання на посаду.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на радіо Свобода, про це він заявив, коментуючи інтерв'ю співзасновника компанії Hermitage Capital Білла Браудера в ефірі телеканалу Fox News.
"Іншими словами, Росія була проти Трампа на виборах-2016. Чому б і ні, адже я прагну сильної армії та низьких цін на нафту", - написав Трамп у мережі Twitter 29 липня.


Трамп заявляє, що Росія була проти нього на виборах-2016 01

В ефірі Fox News Білл Браудер повідомив про зміст своїх свідчень, даних 27 липня в сенатському комітеті, який веде розслідування ймовірного впливу Росії на американські вибори. За словами Браудера, компанія Fusion GPS, яка стоїть за поширенням компромату проти Трампа, також працювала "від імені російського уряду" з метою подолання санкцій США. Ідеться про дії з метою скасування так званого "акту Магнітського". У цій низці Браудер згадав також юристку Наталію Весельницьку, яку звинуватив у роботі на ФСБ Росії в минулому.

Читайте також: Трамп готовий підписати законопроект про санкції проти РФ, - Reuters
Трамп заявляє, що Росія була проти нього на виборах-2016 02
Білл Браудер під час свідчень у сенатському комітеті, 27 липня 2017 року

Компанія Fusion GPS після свідчень Браудера виступила із заявою, в якій вказала, що "дотримується законів".
У центрі уваги здійснюваного в Конгресі та в міністерстві юстиції розслідування нині є зустріч чільних представників кампанії Дональда Трампа з російською юристкою Наталією Весельницькою в червні 2016 року.

Також читайте: Світовий конгрес українців закликає Трампа ввести в дію нові санкції проти Росії

11 липня Трамп-молодший оприлюднив електронні листи, з яких випливає, що він прийняв пропозицію зустрітися з Весельницькою, коли йому повідомили, що вона має компромат на кандидата в президенти від демократів Гілларі Клінтон.

Син президента США зазначив, що зустріч не принесла жодної користі, а юристка намагалася говорити про заборонене владою Росії всиновлення російських дітей громадянами США. Ця заборона пов'язана з "актом Магнітського" - пакетом американських санкцій проти російських чиновників, пов'язаних зі смертю в російській в'язниці юриста компанії Hermitage Capital Сергія Магнітського.
Читайте також: Екс-міністр друку РФ Лесін був забитий до смерті битами, і за цим стоять Кремль і Путін, - BuzzFeed
Між тим, агентство Assosiated Press раніше повідомило, що Весельницька перебувала в полі зору американських спецслужб задовго до зустрічі з Трампом-молодшим. Вона представляла інтереси компанії Prevezon Holdings, власником якої є Денис Кацив, син віце-президента "Російських залізниць" (РЖД) Петра Кацива. У 2013 році влада США звинуватила компанію у відмиванні грошей на підставі ухваленого у США в 2012 році "акту Магнітського". За даними агентства, Весельницьку в перебігу розслідування допитував федеральний прокурор.
Топ коментарі
+49
Ну да... а жирик пил не шампусик, а касторку!
показати весь коментар
29.07.2017 16:59 Відповісти
+28
и вся госдура хлопала
показати весь коментар
29.07.2017 17:05 Відповісти
+23
Санкции против засрахи Дональд подпиши - а потом философствуй
показати весь коментар
29.07.2017 17:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Омериканцы читаю всё,не только Цензоры Корреспонденты и прочие Главреды Главкомы Апострофы...
показати весь коментар
29.07.2017 17:44 Відповісти
что ни день, то всё более и более угарные и бредовые твиты, то Украина вмешивалась а не Россия, теперь вот Россия была против, оказывается, хотя пруфов это опровергающих просто вагонами... что там в голове этой?
показати весь коментар
29.07.2017 17:49 Відповісти
ну ты видиш почему кацапам он подходит, он брешет так же как и они)
показати весь коментар
29.07.2017 17:54 Відповісти
он их троллит)
показати весь коментар
29.07.2017 18:29 Відповісти
Це ще що за укроболонд намалювався? Геній без букви "е" з тони доказів вини Трампа хоч один вирок суду в студію скинь!Схоже-істерія фанатів демовбивць Лінкольна затуманила мозок-такі навіть на інагурації президента навіжено конають!https://www.youtube.com/watch?v=jXQLUVDOhyo
показати весь коментар
31.07.2017 05:28 Відповісти
чЛенина когда то охранял будущий ЧеКист товарищ Василий еще с царской РАБссии.
Дайот плешивый Василию 10 рублей в 1915 гду и говорит : Купи мне Вася в ларьке все рюсские газеты,так их там Владимир Ильич аж 100 названий..,Васенька Купи все что есть...Врагов РАБссии над знать...,представляете?в 1915 году в Самаре издавались 100 названий антироссийских Вражеских газет
показати весь коментар
29.07.2017 17:51 Відповісти
Клоун.
показати весь коментар
29.07.2017 17:57 Відповісти
Трамп ваш!
показати весь коментар
30.07.2017 01:02 Відповісти
це добра новина....вона свідчить про те, що тема "Україна проти Трампа" не спрацювала і відходить, а тема "Росія проти Трампа" має більші перспективи, і знищує версію: Трамп і Ко співробіничав з Росією заради обрання.
показати весь коментар
29.07.2017 17:58 Відповісти
На РАБссии придумали новое Секретное оружие вместо Боярышника,дешовую водку назвали Плешивая.......
показати весь коментар
29.07.2017 17:58 Відповісти
Та вже зрозумiло,що долю США,визначае Киев та Мордор
показати весь коментар
29.07.2017 18:07 Відповісти
Кстати Президент США Билл Клинтон в 1996 году дал РАБссии кредит на сумму 10 млрд.200 лимонов долларов. Почему не дал живой Тушонки Рузвельта и Ножек Буша неизвестно,транспортный авиалайнер Клинтона приволок в Москву наличные...... ...
показати весь коментар
29.07.2017 18:08 Відповісти
Неужели в мировой политике появился ещё один "рассмешите клоуна"?
показати весь коментар
29.07.2017 18:14 Відповісти
Если не будет импичмента,через год вы увидите другого,крутого Рейджера Уокера-Трампа
показати весь коментар
29.07.2017 18:16 Відповісти
не будет Трамп никогда крутым рейнджером - по крайней мере против рашки - неужели не понятно что бабло(кэш) он уже взял и теперь как жаренный уж на сковродке крутится пытается отработать аванс..
показати весь коментар
30.07.2017 03:01 Відповісти
Пойду в Ютьюб,говорят Витя Литовченко на ВАТА TV пля,сочинил новый видас пр Вяликаю РАБссию.
показати весь коментар
29.07.2017 18:19 Відповісти
Ага, и шампанское на радостях жрали, потому, что были против. Что-то Трампа понесло...
показати весь коментар
29.07.2017 18:36 Відповісти
москали пьют по любому поводу
так что это не показатель
показати весь коментар
30.07.2017 00:23 Відповісти
Сказочный д.......
показати весь коментар
29.07.2017 18:37 Відповісти
Трамп заявляет, что Россия была против него на выборах-2016 - Цензор.НЕТ 7258
показати весь коментар
29.07.2017 18:42 Відповісти
Ой дурааак... (с)
показати весь коментар
29.07.2017 18:51 Відповісти
Я вот все больше убежлаюсь - ЛОПУХНУТСЯ НА ВЫБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА МОЖЕТ ЛЮБОЙ НАРОД!
показати весь коментар
29.07.2017 19:03 Відповісти
может конечно
вы вот например уже 24 года вроде лохаетесь
показати весь коментар
30.07.2017 00:24 Відповісти
брехло позорное... только импичмент Трампа спасет честь республиканской партии!
показати весь коментар
29.07.2017 19:22 Відповісти
Степа,а "трампофоб" - это как "русофоб" или еще круче?
показати весь коментар
29.07.2017 22:11 Відповісти
показати весь коментар
30.07.2017 00:25 Відповісти
учись Стёпа! учись писать тексты, а не, как ватанус-вульгарис, картинки постить
показати весь коментар
30.07.2017 00:44 Відповісти
он так себя уговаривает, перед тем, как подписать санкции.
показати весь коментар
29.07.2017 19:27 Відповісти
росия была против Трампа. а еще больше против Клинтон, и по тому больше всех радовалась когда победил Трамп.
показати весь коментар
29.07.2017 19:29 Відповісти
т.е Россия против США.
показати весь коментар
29.07.2017 19:31 Відповісти
Почему против ? Конечно за ! Вот только что бы царем всея Америки был ***** владимирович карлик.
показати весь коментар
29.07.2017 21:55 Відповісти
Х#йло на встрече тоже про детей что-то вякал. прикрывает скотина. хреновый из него был гбист - хреновый и "правитель"
показати весь коментар
29.07.2017 19:59 Відповісти
Росія була проти Америки!
Їм пофіг було, хто переможе, головне посіяти сумніви у об'єктивності вибору, недовіру до їхньої процедури і спровокувати срач, що кацапам блискуче вдалося!
У нас вони роблять це уже 20 років. Хто б не переміг - підртимують опонентів (часто приховано) з єдиною метою, підтримати нестабільність політичної системи, недовіру людей до держави та її институцій. Діють через контрольовані ними ЗМІ, армію інтернет-тролів, продажних журнашлюшок та блохерів.
показати весь коментар
29.07.2017 20:20 Відповісти
Вибори давно пройшли
показати весь коментар
29.07.2017 20:21 Відповісти
... а нелигитимный президент досi у Бiлому Домi...
показати весь коментар
29.07.2017 20:34 Відповісти
Що таке "легітимний"?
показати весь коментар
29.07.2017 23:04 Відповісти
https://www.google.com/search?q=%D0%A9%D0%BE+%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B5+%22%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D0%B9%22&ie=utf-8&oe=utf-8 Що таке "легітимний"?
показати весь коментар
30.07.2017 02:01 Відповісти
Расскажи это Рыжей макаке,а то он до сих пор голоса пересчитывает
показати весь коментар
29.07.2017 22:12 Відповісти
У вас як і в нас - голосуй не голосуй - всеодно получиш... Тому й кажу що посада президента зі значними повноваженнями - атавізм
показати весь коментар
29.07.2017 23:06 Відповісти
Що потрібно вам, муслімам, прекрасно видно по державах, де вас більшість.
показати весь коментар
29.07.2017 23:15 Відповісти
Тобі кацапи всюди привиджуються - бухий, як завжди?)) Щодо мерикосії, то вона впевнено рухається до https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B5%D1%82%D1%8C%D1%8F_%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%8F_%D0%A3%D1%80%D0%B0#.D0.9F.D0.BE.D1.80.D1.8F.D0.B4.D0.BA.D0.B8 такого
показати весь коментар
30.07.2017 00:12 Відповісти
Интересное, ты....всем известно,шо рога всех нацистов на свете,включая трампоидных,растут из кремля.Гуляй лесом,ариец замызганный,надоело ты мне своим бредом
показати весь коментар
30.07.2017 00:16 Відповісти
Всім відомо лише що ти алкаш і жертва янкістанського телебачення.
показати весь коментар
30.07.2017 00:24 Відповісти
Цитата из совместного отчета ЦРУ, ФБР и АНБ [CIA, FBI and NSA] :
"Путин и правительство России стремились улучшить предвыборные шансы президента-электа Трампа, когда это было возможно, путем дискредитации госсекретаря Клинтон и публичного противопоставления её Трампу в неблагоприятном виде. Все три агенства согласны с этим суждением."
"...Putin and the Russian government aspired to help President-elect Trump's election chances when possible by discrediting Secretary Clinton and publicly contrasting her unfavorably to him. All three agencies agree with this judgment."
https://www.dni.gov/files/documents/ICA_2017_01.pdf
показати весь коментар
29.07.2017 20:35 Відповісти
Трамп заявляет, что Россия была против него на выборах-2016 Трамп выступает у Зеленского на рассмеши комика. Зеленский ржал все 5 минут.
показати весь коментар
29.07.2017 21:44 Відповісти
Этим заевлением трамп пакозал что он близнец валоде, валодя тоже несет чуш и саммое прикольное народ это хавает а вот американцы наврядли седят