8759 відвідувачів онлайн
5 709 41

США, Франція, Німеччина і Велика Британія засудили запуск Іраном ракети-носія

иран

Франція, Німеччина, Велика Британія і США засудили запуск Іраном ракети-носія власного виробництва.

Про це йдеться в спільній заяві чотирьох країн, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112.

"Запуском ракети" Сімург "27 липня Іран порушив резолюцію Ради Безпеки ООН. Ми засуджуємо цю акцію", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Росія та Китай несуть відповідальність за ракетні випробування КНДР, - Держдеп США

Зазначено, що резолюція закликає Іран не робити дій, пов'язаних із запуском балістичних ракет. Згідно із заявою, космічні ракети-носії використовують технології, пов'язані з розробкою і проектуванням балістичних ракет, у тому числі міжконтинентальних.

Країни підкреслили, що іранська програма з розробки балістичних ракет дестабілізує ситуацію в регіоні.

Читайте також: США висловили Росії "розчарування і протест" у зв'язку з рішенням про скорочення дипломатів

"Ми закликаємо Іран не проводити ніяких подальших запусків балістичних ракет і пов'язаних з ними видів діяльності. Ми звертаємося до Генерального секретаря ООН з нашими проблемами. Уряди Франції, Німеччини та Сполученого Королівства обговорюють ці питання на двосторонній основі з Іраном і висловлюють свою стурбованість", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, що 27 липня Іран успішно запустив у космос ракету-носій власного виробництва. Після цього США ввели санкції проти 6 компаній Ірану.
Топ коментарі
+6
Потому что одни страны с ядерным оружием ведут себя цивилизовано и понимают к чему его применение может привести, а обезьяны у виде параши, ирану и северной кореи пугают им весь мир...
показати весь коментар
29.07.2017 19:56 Відповісти
+3
Петя,быстрей осуди - тренд пошёл ....
показати весь коментар
29.07.2017 19:50 Відповісти
+3
А озабочєность виразили?
показати весь коментар
29.07.2017 19:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Потому шо должна быть демократия
показати весь коментар
29.07.2017 19:55 Відповісти
Потому что одни страны с ядерным оружием ведут себя цивилизовано и понимают к чему его применение может привести, а обезьяны у виде параши, ирану и северной кореи пугают им весь мир...
показати весь коментар
29.07.2017 19:56 Відповісти
Украина под давлением (в первую очередь параша сильно давила и провоцировала на давление и США) отдала оружие. Вы думаете наличие ядерного оружия остановило орду? Да и на него надо тратить огромные ресурсы. Вообще надо ядерное оружие оставить только у международного военного союза для ликвидации угроз с космоса.
показати весь коментар
29.07.2017 20:01 Відповісти
а можно подробнее о вытратах на ресурсы?
показати весь коментар
29.07.2017 20:18 Відповісти
А разве Украина имела ядерное оружие своего производства, и имела возможности его технического обслуживания?
показати весь коментар
29.07.2017 20:08 Відповісти
а на параші хто обслуговував донедавна ядерну зброю, точніш нісії?
показати весь коментар
30.07.2017 16:55 Відповісти
когда нибудь оно выстрелит , независимо от цивилизованности , потому что любое вооружение рано или поздно всё равно будет примененно.
показати весь коментар
29.07.2017 21:14 Відповісти
Потому шо одними странами управляют умные государственные деятели, а другими жадные тупые барыги.
показати весь коментар
29.07.2017 20:02 Відповісти
ну наприклад на твоїй країні - х...ло
показати весь коментар
30.07.2017 16:56 Відповісти
технологии пошли в тираж, скоро страна не запускающая ракет будет уже редкость
показати весь коментар
29.07.2017 19:49 Відповісти
Петя,быстрей осуди - тренд пошёл ....
показати весь коментар
29.07.2017 19:50 Відповісти
И кто теперь скажет,что это не мутиво кацапов?!
показати весь коментар
29.07.2017 19:51 Відповісти
Еще обеспокоенностью контрольный.
показати весь коментар
29.07.2017 19:53 Відповісти
А озабочєность виразили?
показати весь коментар
29.07.2017 19:53 Відповісти
братья по санкциям Иран и КНДР за сегодня отстрелялись , рашкованы только тупят как всегда
показати весь коментар
29.07.2017 19:53 Відповісти
А чего,они из рогатки пальнули несколько раз.
показати весь коментар
29.07.2017 19:54 Відповісти
Рашкованы тоже вчера отстрелялись. Боеголовка оснащена итальянцем, американцем и кацапом (как в анекдоте). Сегодня уже пристыковались к МКС.
показати весь коментар
29.07.2017 19:57 Відповісти
убрали бы этот детонатор с востока, может и азиаты бы успокоились? Граждане кучерявые. весь мир в ваших руках, переселите землю обетованную куда то в любую любые точку мира. От этого конфликта и вам плохо и весь мир страдает!
показати весь коментар
29.07.2017 19:56 Відповісти
А что они могут еще сделать? Санкциями так и не додушили. Так что Иран может смело послать всех озабоченных нах
показати весь коментар
29.07.2017 19:56 Відповісти
Опять Ирану надоело нефть продавать. Под эмбарго веселее жилось?
показати весь коментар
29.07.2017 19:57 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=v0E8rLc2_vg Гни свою линию (с) "Сплин"
показати весь коментар
29.07.2017 19:59 Відповісти
А ирану, похоже, уже пофиг - он нехило скентовался с Китаем, да и россия там подгавкивает...
показати весь коментар
29.07.2017 19:59 Відповісти
Китаю только нефть от Ирана нужна и не более. Вряд ли они хотят из-за безумцев терять европейский и американские рынки сбыта.
показати весь коментар
29.07.2017 20:03 Відповісти
Да нет, Китай УЖЕ!!! накачал Иран деньгами и развивает там кучу проектов! Ты посмотри аналитику - удивишься!
показати весь коментар
29.07.2017 20:06 Відповісти
Бєзумці - це одна колоніальна державка а Палестині, поява якої в 1948 році дестабілізувала ситуацію в тому регіоні. Аби прибрати небезпечного конкурента чужими руками (бо у самих бзда не вистачило б), ця державка через брехню про Зброю Масового Знищення нацькувала на Ірак міжнародну свиноту під проводом США. Ця війна обернулася катастрофою для Іраку (1млн. загиблих), його фактичним розчленуванням, появою ІДІЛу і прочімі прєлєстямі. У Буша та Обаменка вистачило клепки не піти на конфронтацію з Іраном, коли нітангуяху малював в ООН рисунок майбутньої іранської ядрьоної бонди (чимось нагадав мені Бендера і Вороб'янінова, коли вони малювали "Сєятєля"). Сама ж нахабна державка в Палестині має і міжконтинентальні ракети, і до 400 ядрьоних боєголовок і погрожує, що коли над нею нависне загроза знищення, то мало не покажеться всім - закИдає тими головками і Європу, і США. ("Варіант Самсона" називається - кому цікаво, можете погуглити). Так хто безумець, шлімазл?
показати весь коментар
30.07.2017 04:55 Відповісти
Так ... Ын попиндел... Аятоллы запустили... Ждём ход от последнего фигуранта новых санкций.
показати весь коментар
29.07.2017 19:59 Відповісти
https://zn.ua/TECHNOLOGIES/korabl-soyuz-uspeshno-pristykovalsya-k-mks-255790_.html Ссылка.
показати весь коментар
29.07.2017 20:07 Відповісти
Ага,пожурили слегка...
показати весь коментар
29.07.2017 20:00 Відповісти
Масульмане мне НЕ нравятся и дискриминация тоже...
показати весь коментар
29.07.2017 20:04 Відповісти
США, Франция, Германия и Великобритания осудили запуск Ираном ракеты-носителя - Цензор.НЕТ 7659
показати весь коментар
29.07.2017 20:15 Відповісти
Осудить и Засудить - это разные вещи...
Пока присутствует первый вариант, а должен действовать второй!
показати весь коментар
29.07.2017 20:27 Відповісти
ну вот теперь все кому не лень будут иметь атомное вооружение
показати весь коментар
29.07.2017 21:10 Відповісти
Зате санкціі сша проти раші возмущають?(((
Така собі "безпечна і прогнозована" рашка - а те що українці щодня гинуть?
Ви эвропейці невзмозі зупинить агресора і пиха не дозволить це признать?!
Пиха та жаба.
Проте я думаю здоровий глузд врешті переможе.
показати весь коментар
29.07.2017 21:17 Відповісти
Лучше бы они подумали про 15 действующих ядерных реакторов в Украине, и ещё столько же в прилегающих к ней российских областях. А в каждом из них загружено порядка 3.000 кг. ядерного топлива (обогащённого урана). Это где-то 150.000 Хиросим. Страшно?
показати весь коментар
29.07.2017 21:36 Відповісти
Удивительное рядом, но оно - запрещено. (с)
показати весь коментар
29.07.2017 21:38 Відповісти