8903 відвідувача онлайн
30 996 31

17-річна оператор батута загинула від удару струмом у Харкові, - Нацполіція

элекстричество

17-річна мешканка Харкова, яка працювала оператором на батуті, розташованому на вулиці Бучми, загинула від удару струмом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Відділу комунікацій Національної поліції м. Харкова.

"Інформація про подію надійшла до чергової частини Московського відділу поліції 30 липня о 16:00 від перехожих.
Правоохоронці встановили, що дівчина загинула внаслідок необережного поводження з обладнанням. Від отриманих ушкоджень вона померла на місці.

Факт події внесено до Журналу єдиного обліку. Наразі слідчим вирішується питання щодо кваліфікації випадку. Обставини події з'ясовуються".

Читайте також: Російський пропагандист аль-Хатиб загинув у Сирії
Топ коментарі
+37
Бідна дитина...
показати весь коментар
30.07.2017 21:00 Відповісти
+17
Жаль девчонку...
А у работодателя, наверняка, ни лицензии, ни разрешения, ни официального трудоустройства.
показати весь коментар
30.07.2017 21:05 Відповісти
+9
И такое, во всех городах Украины, все для детей, соболезнование родителям....
показати весь коментар
30.07.2017 21:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бідна дитина...
показати весь коментар
30.07.2017 21:00 Відповісти
...!
показати весь коментар
30.07.2017 21:00 Відповісти
Жаль девчонку...
А у работодателя, наверняка, ни лицензии, ни разрешения, ни официального трудоустройства.
показати весь коментар
30.07.2017 21:05 Відповісти
И такое, во всех городах Украины, все для детей, соболезнование родителям....
показати весь коментар
30.07.2017 21:07 Відповісти
Лицензия и разрешение на батут от электрического тока не защищают. Работодатель виноват только в случае, если использовал небезопасное аварийное электрооборудование. Но в новости об этом не говорится, так что обвинение пока что беспочвенное.
показати весь коментар
30.07.2017 21:28 Відповісти
ничего себе аттракцион: девочка управляла ЛАТЭРом на батуте? Ну тогда понятно...
показати весь коментар
30.07.2017 21:07 Відповісти
Нулевой юморист вас стойло заждалось
показати весь коментар
30.07.2017 21:28 Відповісти
Ты **** кернес и за это ответишь
показати весь коментар
30.07.2017 21:27 Відповісти
А гепа тут при чем?
показати весь коментар
30.07.2017 21:35 Відповісти
Ты думаешь Гепа не получает бабло с них?наивный!
показати весь коментар
30.07.2017 22:14 Відповісти
С того живем и бабло наверх суем
показати весь коментар
30.07.2017 23:26 Відповісти
при том...
показати весь коментар
01.08.2017 14:34 Відповісти
Царство ей, конечно, небесное. Но что такое "оператор батута"??? Кто придумал такой бред? Как у батута может быть оператор?
показати весь коментар
30.07.2017 21:44 Відповісти
как грося премьер - примерно та же тема
показати весь коментар
30.07.2017 22:06 Відповісти
Ну, вообще-то, работника, отвечающего за аттракцион, принято называть оператором.
показати весь коментар
31.07.2017 10:53 Відповісти
Жалко девочку!
показати весь коментар
30.07.2017 21:55 Відповісти
Жаль девочку!
В Харькове до сих пор московский район существует? Почему у гепы гражланство не отняли?
показати весь коментар
30.07.2017 22:05 Відповісти
он платит дань..
показати весь коментар
30.07.2017 22:15 Відповісти
А что тут непонятного: Гепа еще Пете во многом сгодится, как и другие насировы.
показати весь коментар
30.07.2017 22:16 Відповісти
а при чем насиров?
показати весь коментар
31.07.2017 00:44 Відповісти
Золотко моє... Плачу. У мене син, 17, теж підробляє на різних промо-акціях і паркових розвагах.. Біль нестерпний
показати весь коментар
30.07.2017 22:28 Відповісти
Ул.Бучмы бывшая Командарма Уборевича батут там есть,но никакого електрооборудования на нем нет!А вот надувная горка для детей там вправду есть и надувают его через електронасосы.Причем подключено все это действие удленителем который весит на деревьях.Если учесть что в Харькове вчера был сильний дождь,это скорее всего и стало причиной трагедии!!!!!!Не знаю как в других городах,но в Харькове таких аттракционов пруд, пруди в локации этого злосчасного можно насчитать еще штук 5-6!Завтра их конечно не будет.Но надолго ли???
показати весь коментар
30.07.2017 23:30 Відповісти
В червонозаводском районе, такая же картина на Гагарина, стоит горка под домом и так же надуваеется через удлиннитель который то на дереве то на траве валяется. И родители дебилы которые толпами своих детей туда водят не понимают чем рискуют, вернее кем.
показати весь коментар
01.08.2017 14:37 Відповісти
Дежурная часть Московского отдела города Харькова- это что такое может кто-нибудь объяснить???????????????
показати весь коментар
30.07.2017 23:41 Відповісти
в Харькове есть район называется Московский...
показати весь коментар
30.07.2017 23:56 Відповісти
Это печально, но у нас есть не только московский район, но и московский проспект...
показати весь коментар
31.07.2017 00:17 Відповісти
Я понимаю Ваше неприятие к россии, но название "московский" под действие закона о декоммунизации не подпадает.
показати весь коментар
31.07.2017 10:57 Відповісти
Тільки напередодні чи то по ICTV чи по 2+2 був сюжет про атракціони - ліцензують і перевіряють аж раз на 5 років (!) лише механічні великогабаритні атракціони (!!!): каруселі, оглядові (чортові) колеса... Батути не ліцензують та не перевіряють, а лише барижать з них бабло власники і відмусолюють данину чинушам за землю, де розташували ці знаряддя вбивства та каліцтва дітей. А ще ці батути - розплідники зарази, бо їх не дезинфікують ніколи через відсутність контролю!!! Трагедія в даному випадку відбулася через порушення техніки безпеки, в першу чергу і головним чином, власниками батуту! А бідолашна дівчинка, швидше за все, навіть не підозрювала про існування якихось там правил... інструктажа з техніки безпеки не проходила, в журналі ПТЕтаПТБ не розписувалась... та у власника и журналу такого мабудь нема, як нема і інженера з техніки безпеки, бо на то всьо треба гроші витрачати!!! Дитинку неповнолітню мабудь навіть офіційно не оформлювали, бо то вже великий геморой, а домовились з нею усно за мізерну платню, щоб збирала гроші з відвідувачів та й все... А за електропроводкою не слідкували, кабелі китайські найдешевші без механічного захисту від пошкоджень, контур захисного заземлення відстуній... Спихнуть всьо на саму дівчинку, ніби-то гризла фазовий провід з метою порушити техніку безпеки