4178 відвідувачів онлайн
5 343 65

Україна і США підписали угоду про співпрацю в сфері ядерної безпеки

украина сша

Договір дозволить продовжувати співпрацю з регулятором США за кількома напрямками.

Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції ядерного регулювання України, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні голова Держінспекції ядерного регулювання Борис Столярчук підписав Угоду про відновлення дії угоди між Держатомрегулюванням і Комісією ядерного регулювання США з обміну технічною інформацією і співпраці в сфері ядерної безпеки", - йдеться в повідомленні.
За словами Столярчука, це дозволить продовжувати співпрацю з американським регулятором за кількома напрямками.
"Обмін технічною інформацією між вітчизняним регулятором і Комісією ядерного регулювання США сприяєтиме розвитку вітчизняної сфери ядерної безпеки. Сприятиме цьому і співпраця в рамках спільних науково-технічних програм і проектів, організація навчання й обміну фахівців між Держатомрегулювання та американським регулятором", - резюмував Столярчук.
Нагадаємо, вперше домовленість про співпрацю між Держатомрегулювання та Комісією ядерного регулювання США було підписано 10 квітня 2006 у місті Роквіль, штат Меріленд (США), поправку до неї підписано 21 вересня 2011 у Відні (Австрія).
Топ коментарі
+6
Вот барыги суки, что творят. Скорее бы Юля пришла и спасла Украину
показати весь коментар
01.08.2017 13:16 Відповісти
+5
Спасла каким образом ? Кацапам сдала-бы, комсомолка 70-х ?
показати весь коментар
01.08.2017 13:18 Відповісти
+4
Интересно, а среди писатель цензоровских, что высказались по данной теме - хоть кто-то в курсе, что такое "ядерная безопасность"? Чем она отличается от, скажем, "радиационной безопасности"? Про ЯО я уже и молчу! Ну не стоит высказываться о том, в чем ни бум-бум!!!
показати весь коментар
01.08.2017 13:32 Відповісти

Завантаження...