10519 відвідувачів онлайн

З початку року держбюджет України перевиконано за доходами на 10,3%, - Держказначейство

бюджет госбюджет

Державний бюджет України в січні-липні поточного року отримав 447,635 мільярда гривень доходів, що на 10,3% більше бюджетного розпису на цей період.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє УНІАН.

Згідно з даними на сайті Державної казначейської служби України, надходження до держбюджету за цей період на 48,6% вище за показник за аналогічний період минулого року. У липні держбюджет отримав 52,729 мільярда гривень доходів, що на 4,9% нижче бюджетного розпису за липень.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зміни до Держбюджету-2017 забезпечать фінансування важливих напрямків в обороні України, - Порошенко

Як повідомляли, державний бюджет України в січні-червні поточного року отримав 394,871 мільярда гривень доходів, що на 13,1% більше бюджетного розпису на цей період.
Топ коментарі
+8
Где деньги, Зин? (с)
показати весь коментар
02.08.2017 11:09 Відповісти
+7
Чергові мантри від чоколадно-барижної влади !!! "В Багдаде всьо спокойно!""!!))
показати весь коментар
02.08.2017 11:09 Відповісти
+6
-- Молчи, грусть, молчи … (с)
показати весь коментар
02.08.2017 11:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
-- Молчи, грусть, молчи … (с)
показати весь коментар
02.08.2017 11:09 Відповісти
бакс подешевел. почему тогда все подорожало? сраное куриное филе уже под сотню! охренели,твари бврыжные?
показати весь коментар
02.08.2017 11:21 Відповісти
так правительство отпустило цены в очередной раз,теперь их никто не контролирует,завтра сделают по 150 вполне,правительство ж питается чем-то другим, а не харчами из магазинов.
показати весь коментар
02.08.2017 11:25 Відповісти
С начала года госбюджет Украины перевыполнен по доходам на 10,3%, - Госказначейство - Цензор.НЕТ 1891

патамушо
показати весь коментар
02.08.2017 11:39 Відповісти
Да хватит лепить из него реформатора, обычный популист.
показати весь коментар
02.08.2017 11:42 Відповісти
как будто популист это что то плохое. популист хочет быть популярным в народе поэтому приходиться что то делать для этого народа. наша влада не популисты, им пох что о них думает народ.
показати весь коментар
02.08.2017 11:46 Відповісти
Если бы Ден Сяопина поставившего на крепкие экономические ноги бывший полуфеодальнокоммунистический Китай перенести на украинскую почву, то подконтрольные нашим олигархам СМИ и воры при власти быстренько бы объявили его не великим реформатором, которым он был в действительности, а всего лишь ни на что не годным популистом.

PS: Кстати, как-то Ден Сяопин сказал (по поводу рыночной экономики при сохранении коммунистической идеологии): «Неважно, какого цвета кошка - главное, чтобы она ловила мышей».
показати весь коментар
02.08.2017 13:34 Відповісти
Где деньги, Зин? (с)
показати весь коментар
02.08.2017 11:09 Відповісти
Чергові мантри від чоколадно-барижної влади !!! "В Багдаде всьо спокойно!""!!))
показати весь коментар
02.08.2017 11:09 Відповісти
Просто статистика. Мантри в коментах на неї.
показати весь коментар
02.08.2017 11:15 Відповісти
Та просто залогов от депутатов собрали больше, чем планировали.
показати весь коментар
02.08.2017 11:26 Відповісти
и всё на долги поотдают мвф и прочим мошенническим структурам .
показати весь коментар
02.08.2017 11:15 Відповісти
А борги не треба віддавати?
показати весь коментар
02.08.2017 11:16 Відповісти
отдавать должен тот кто берёт . а брали порошенки , яреськи , гонтарева , которых в Украину для этого и заслали , шоб набрать долгов . а я не брал у мвф деньги и считаю эту структуру бандитской .
показати весь коментар
02.08.2017 11:20 Відповісти
Брав уряд України- він і віддає. Все інше- балачки, що не вартують і копічини.
показати весь коментар
02.08.2017 11:21 Відповісти
Брали чужие, по карманам рассовали, а отдавать будут нашими.
показати весь коментар
02.08.2017 11:27 Відповісти
То віддавати не треба?
показати весь коментар
02.08.2017 12:06 Відповісти
Кто брал - пусть отдаст. Я с тех денег ничего не имел, почему я должен платить за жирных винницких котов?

Назови хоть одну причину.
показати весь коментар
02.08.2017 12:07 Відповісти
Бо ти громадянин України. Жодних інших причин особисто для тебе немає.
показати весь коментар
02.08.2017 12:14 Відповісти
Вот именно. Украина, как и граждане эти деньги хрен увидели. Так чего Украина и её граждане должны платить за всяких вражих подонков?
показати весь коментар
02.08.2017 12:19 Відповісти
Бо виборці наділили їх такими повноваженнями. Ти взагалі знайомий з механізмом функціонування держави? Схоже, що ні.
показати весь коментар
02.08.2017 12:22 Відповісти
Я знаком, а вот кодла с Банковой - нет. Они считают, что государство - это когда бюджет разворовывают. И ты вот их поддерживаешь за крошки с барского стола.
показати весь коментар
02.08.2017 12:30 Відповісти
Наклеп.
показати весь коментар
02.08.2017 12:36 Відповісти
Чего ж мы за три года так сдали? У нас же такие крепкие хозяйственники.
показати весь коментар
02.08.2017 12:44 Відповісти
Де вибачення?
показати весь коментар
02.08.2017 12:50 Відповісти
Хрен ты от них извинений дождёшься, они же считают, что так и надо.
показати весь коментар
02.08.2017 12:54 Відповісти
Спілкування завершено.
показати весь коментар
02.08.2017 12:58 Відповісти
Слабак и баба. Тяжело ворьё оправдывать да ещё и с такой короткой методичкой, а своего в переднем уме нет. Что ж, не буду задерживать. Удачи в своей гнусной деятельности.
показати весь коментар
02.08.2017 13:06 Відповісти
тебе письмо от мвф пришло с требованием, чтобы ты что-то отдал ?
показати весь коментар
02.08.2017 11:28 Відповісти
так отдают с налогов налогоплатедьщиков .то есть мои деньги и отдают .
показати весь коментар
02.08.2017 11:40 Відповісти
кстати я вообще не понимаю зачем платить налоги если за всё платить нужно , а пенсия того не стоит . скоро перестану вообще платить налоги . не вижу смысла ублюдкам отдавать .
показати весь коментар
02.08.2017 11:41 Відповісти
а какой альтернативный вариант отдачи тебя бы устроил?
показати весь коментар
02.08.2017 11:41 Відповісти
не нужно брать и потом не нужно отдавать .
показати весь коментар
02.08.2017 11:43 Відповісти
Це називається "Якби той розум спереду, що тепер іззаду."
показати весь коментар
02.08.2017 12:05 Відповісти
Это называется "трезвое мышление", но шоколадному жополизу не понять.
показати весь коментар
02.08.2017 12:09 Відповісти
Если ты крепок "задним умом"- то это твои проблемы.
показати весь коментар
02.08.2017 12:13 Відповісти
Ты бы посмотрел, когда данное выражение употребляется и не позорился бы. Причём тут задний ум, когда не мы брали деньги в долг? Но нам их нужно отдавать. Вот если ворью отдадим, а потом начнём плакать и жалеть, то это и будет "задний ум", но я этого делать не собираюсь, я крепок просто умом и считаю, что кто брал, тот пусть и отдаёт. Что неправильно тут?
показати весь коментар
02.08.2017 12:33 Відповісти
Усе.
показати весь коментар
02.08.2017 12:36 Відповісти
Так и плати за рыгов-барыгов, крепкий передним умом, а меня уволь.
показати весь коментар
02.08.2017 12:43 Відповісти
а ты не плати, если такой храбрый,
но молча.
Хвост он тут распушил!

Кстати, совсем не факт, что ты что-то платишь в бюджет Украины.

Так что залепи варежку и попёрдывай в тряпочку.
показати весь коментар
02.08.2017 13:59 Відповісти
О, ещё одно шоколадное будет учить, что мне говорить, а что - нет. То, что ты вылизываешь зад панамскому не делает тебя круче, так что не борзей, изделие #2.
показати весь коментар
02.08.2017 14:03 Відповісти
Во время войны призывать не платить налоги может только конченная тварь, лижущая зад врагу!
показати весь коментар
02.08.2017 14:12 Відповісти
Поднятие цены на товары и услуги, тоже принесут "перевыполнение бюджета"
показати весь коментар
02.08.2017 11:16 Відповісти
нет-нет,перевыполнение бюджета принесут предприятия с оккупированных областей.
показати весь коментар
02.08.2017 11:20 Відповісти
Гройся пафосно пищал что только таможня загнала 409 лярдов в бюджет,а где тогда остальная капуста?
показати весь коментар
02.08.2017 11:16 Відповісти
Это как в СССР: выполним пятилетку за 4 года! Если по технологии 1 болт делается за 1 минуту, то сделать его за 50 секунд значит нарушить технологию. Потеря качества, снижение времени работоспособности. Ремонт от такого будет дороже, чем сам болт.
показати весь коментар
02.08.2017 11:17 Відповісти
правильно, больше ремонтов, больше прибыли, соответственно можно купить больше некондиционных болтов, совокс.
показати весь коментар
02.08.2017 11:19 Відповісти
В итоге получается кому авто из Канады с нулевой пошлиной,а кому и болт.
показати весь коментар
02.08.2017 11:22 Відповісти
Интересно с чего.
показати весь коментар
02.08.2017 11:17 Відповісти
*****...навеяло:

С начала года госбюджет Украины перевыполнен по доходам на 10,3%, - Госказначейство - Цензор.НЕТ 54
показати весь коментар
02.08.2017 11:18 Відповісти
"к 2000 году каждой семье по квартире"
показати весь коментар
02.08.2017 11:20 Відповісти
"Жилье-2000". Мы даже в школах на уроке математики считали: это ж сколько нам годков в 2000 году будет...
показати весь коментар
02.08.2017 11:27 Відповісти
да, было дело
показати весь коментар
02.08.2017 11:31 Відповісти
Даже не рядом. Скорее "к 2020 году каждой семье по 100 000 долга от МВФ". Вот так правильно будет.
показати весь коментар
02.08.2017 12:10 Відповісти
у них девиз другой заполним и переполним личные сейфы за один срок каденции и убежим в теплые края
показати весь коментар
02.08.2017 11:43 Відповісти
а как бить с єтим?
------------------------
Волонтеры, изготовляющие защитные экраны для техники 17-й танковой бригады, обратились за помощью к украинцам.

https://censor.net/photo_news/450013/volontery_izgotovlyayuschie_zaschitnye_ekrany_dlya_tehniki_17yi_tankovoyi_brigady_obratilis_za_pomoschyu/sortby/tree/order/desc/page/1#comment_64431852
показати весь коментар
02.08.2017 11:18 Відповісти
Будет хоть,шо МВФ отдать
показати весь коментар
02.08.2017 11:20 Відповісти
зрада, ****!
показати весь коментар
02.08.2017 11:20 Відповісти
Хаха, сюда вписали 40 лярдов конфискованные у Яныка вот вам и рост незапланированный на 10%)))
показати весь коментар
02.08.2017 11:26 Відповісти
Скоро выборы, нужны успехи. Но станет ли слаще во рту простых украинцев от таких новостей?
показати весь коментар
02.08.2017 11:30 Відповісти
Нужно указывать источники такого перевыполнения
показати весь коментар
02.08.2017 11:43 Відповісти
что значит перевыполнен, долги уже выплатили кредиторам?
показати весь коментар
02.08.2017 11:43 Відповісти
дивно. чомусь статті по статистиці з бюджету йдуть окремо від іншої фінансової статитики. окремо десь на декілька днів. вже не памьятаю коли точно була стаття за інфляцію. то там щось про 4-5% казалося. от воно й статитичне перевиконання. податки з підвищених цін зарахували - то й купка гривень більша вийшла, ніж планували на час прийняття бюджету. але ж і тут збрехали. як так може бути, що тая інфляція становить лише 4-5%? якщо узяти державні ціни (як приклад) за той же ж період, то 4-5% ніяк не клеїться. найпростіший - батон київхлібу (не соціальний). на початок року ціна була десь 7-8 грн. тепер - 11 грн. то виходить здорожчання склало 37-57%. і де тії 4-5%?

знов якийсь анігдот повторюється:

- цукор не подорожчає - сказав міністр сільского господарства.

- ой! - сказало населення та побігло купувати цукор
показати весь коментар
02.08.2017 12:52 Відповісти
Вірніше було б сказати так - "План по витисканню останнього з українців перевиконано"...
Ціни - страшні, зарплати - жебрацьці!
Якщо це і є результати "рехворм" - то нах... нам такі реформатори...
показати весь коментар
02.08.2017 13:08 Відповісти
https://www.facebook.com/kryukova?hc_ref=ARSCZtH-aA3gf2dkDcm_b02dk9wKNRKC5UjxHbtoF5yErVpDVxepQ4v0n6ev_slCEVo&fref=nf Svetlana Kryukova

Голубые воришки
Современная Украина знает два типа революционеров: реформаторы, которые грабят открыто и глупо, типа Трояна или Розенблата. И революционеры, которые делают это с уважением к букве закона. Назовем их «голубые воришки». Вчера мне описали потрясающую схему, на которой сидит уважаемый юрист АП. Беловоротничковый. Тот самый, который судьям по телефону указывает, кого и как судить - из политических.
Так вот. Правительство готовится к большой приватизации. Продадут десятки, сотни объектов - на миллиарды гривен. Каждую сделку нужно нотариально оформить. Стоимость таких услуг определена одним из указов Леонида Кучмы - один процент от суммы сделки. То есть при продаже какого-то завода за миллиард гривен нотариус зарабатывает 10 млн. И это правда. Продать в ближайшее время хотят на 20 млрд. В АП уже сформирована группа боевых нотариусов, которые на круг заработают около 200 млн гривен. За несколько дней работы. Европейские союзники, когда случайно узнали об этом, интеллигентно намекнули: нужно отменить явно архаичный и незаконный указ президента. С белыми воротниками случилась истерика. И они выдвинули очередной ультиматум: или приватизацию удостоверяют наши нотариусы, или приватизации (как хотят европейцы) - не будет. А вы говорите наши реформаторы выдохлись. Когда нужно, ничего не выдохлись, воля при них.
показати весь коментар
02.08.2017 13:08 Відповісти
"ВИСНОВКИ
щодо виконання Державного
бюджету України за 2007 рік
http://www.ac-rada.gov.ua/control/main/uk/publish/article/1126693;jsessionid=8B9178F3121D9A85D699364CE14AF736 І. Загальна оцінка підсумків економічної діяльності
http://www.ac-rada.gov.ua/control/main/uk/publish/article/1126693;jsessionid=8B9178F3121D9A85D699364CE14AF736 ІІ. Виконання загального фонду державного бюджету
http://www.ac-rada.gov.ua/control/main/uk/publish/article/1126693;jsessionid=8B9178F3121D9A85D699364CE14AF736 ІІІ. Виконання спеціального фонду державного бюджету
http://www.ac-rada.gov.ua/control/main/uk/publish/article/1126693;jsessionid=8B9178F3121D9A85D699364CE14AF736 ІV. Фінансування державного бюджету та державний борг
http://www.ac-rada.gov.ua/control/main/uk/publish/article/1126693;jsessionid=8B9178F3121D9A85D699364CE14AF736 V. Міжбюджетні трансферти та місцеві бюджети

Відповідно до вимог Конституції України, Бюджетного кодексу України та Закону України "Про Рахункову палату" Колегія Рахункової палати затвердила постановою від 6 травня 2008 року № 9-6 Висновки щодо виконання Державного бюджету України за 2007 рік.
Висновки Колегії Рахункової палати підготовлені на підставі звіту про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік", схваленого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 № 416, результатів аудитів, контрольних та експертно-аналітичних заходів, проведених Рахунковою палатою, а також звітних та інформаційно-аналітичних матеріалів Міністерства фінансів, Державного казначейства, Національного банку, Міністерства економіки, Державної податкової адміністрації, Державної митної служби, Державного комітету статистики, Фонду державного майна, головних розпорядників бюджетних коштів тощо.І. Загальна оцінка підсумків економічної діяльності
1.1. У минулому році приріст реального валового внутрішнього продукту склав 7,6 відс., порівняно з 6,5 відс., врахованих при затвердженні державного бюджету. Номінальний ВВП склав 712,9 млрд. грн. і перевищив показник, врахований при затвердженні державного бюджету, на 118,8 млрд. гривень."
показати весь коментар
02.08.2017 13:12 Відповісти
Валютные курсы банков Украины на 23 августа 2007
Валюта USD доллар США- покупка (грн)- 5,01.
показати весь коментар
02.08.2017 13:16 Відповісти
Верховна Рада прийняла в цілому державний бюджет на 2017 рік.
Верховна Рада України прийняла державний бюджет-2017 - головний фінансовий документ країни на наступний рік. За ухвалення рішення проголосували 274 народних депутати.

https://twitter.com/verkhovna_rada С начала года госбюджет Украины перевыполнен по доходам на 10,3%, - Госказначейство - Цензор.НЕТ 1573
Верховна Рада ухвалила державний бюджет-2017.

Головні показники бюджету-2017 цифрах

Доходи до держбюджету в 2017 році передбачено в розмірі 721,4 мільярда гривень, авитрати - 790,4 мільярда гривень. При цьому дефіцит бюджету складе 77,5 мільярда гривень - 3% ВВП.
показати весь коментар
02.08.2017 13:18 Відповісти
КУРС ВАЛЮТ В УКРАЇНІ

13:05 - Сьогодні .Купівля http://tables.finance.ua/ua/currency/order USD - 25,8 (грн).
показати весь коментар
02.08.2017 13:22 Відповісти
Номінальний ВВП в 2007 році склав 712,9 млрд. грн. При дол . 5 грн . В 2017 році 721,4 мільярда гривень . При дол 25,8 грн. Соєва прірва.
показати весь коментар
02.08.2017 13:26 Відповісти
Петя не путай ситуацію з проституцією В 2007 році валовий національній продукт був 700 млрд, (все що було вироблено в країні), а в в 2017 бюджет ( гроші якими розпоряжається уряд) 700 млрд . Тобі не здається що це зовсім різні поняття. ВНП в 2016 - 2261,886млрд
Кому цікаво ВВП України з 1991- 2016 рр http://worldtable.info/yekonomika/tablica-vvp-ukrainy-po-godam-1991-2016.html. А кому дуже цікаво те саме в рашкі https://seosait.com/wp-content/uploads/2016/07/vvp-russia-1995-2017-1.png
показати весь коментар
02.08.2017 14:10 Відповісти
Банк Порошенка в 2,6 рази збільшив прибуток лише за 1 півріччя 2017. А чого досяг ти?
показати весь коментар
02.08.2017 13:13 Відповісти