4487 відвідувачів онлайн
12 337 41

Дві компанії влаштували різанину в Рівному: 1 загиблий, 2 поранених

река

У Рівному, на вулиці Небесної Сотні, між двома компаніями виник конфлікт, одна людина загинула, двоє госпіталізовані.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію, біля річки Устя відпочивали троє чоловіків і жінка. Під час розпивання алкоголю до них підійшов 47-річний житель Квасилова, з яким і виник конфлікт.

Після суперечки він пішов, проте незабаром повернувся з товаришем.
Суперечка переросла у бійку, у ході якої 47-річний зловмисник наніс кілька удів ножем в тулуб 30-річному рівнянину. Після цього був ще один удар, іншому 30-річному чоловікові.

25-річна подруга потерпілих, яка була свідком кривавого конфлікту, підняла ніж, котрий викинув нападник, та тричі вдарила ним 32-річного товариша зловмисника.

Читайте також: Рогозін видалив усі твіти про конфлікт із румунською владою через літак

30-річний рівнянин помер у кареті швидкої медичної допомоги, двох інших доставили у реанімаційне відділення Рівненської міської лікарні.

Зловмисника затримали бійці роти особливого призначення на залізничному вокзалі, коли той втікав з місця злочину. Жінку теж затримали.
Топ коментарі
+14
Админ!!! Чего не пишете что Индия признала все МИГи купленные у руснявых - Бракованными!!??
показати весь коментар
06.08.2017 11:08 Відповісти
+11
они не бракованные, просто сделаны в параше
а вот кацапы эти да бракованные))
показати весь коментар
06.08.2017 11:10 Відповісти
+7
странное умозаключение, люди сидели отдыхали, подошло неадекватное тело и начало тыкать в них ножом
показати весь коментар
06.08.2017 11:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Европа, блин.
показати весь коментар
06.08.2017 10:56 Відповісти
считают себя титульной нацией..
показати весь коментар
06.08.2017 10:58 Відповісти
Что значит "считают себя"? Титульной нацией называется доминирующая этническая группа, поэтому "считать себя" можно до усрачки, но "доминировать" от этого ну аж никак не получится.
показати весь коментар
06.08.2017 11:23 Відповісти
ти звідки пишеш ? мангол ******
показати весь коментар
06.08.2017 11:44 Відповісти
Алкоголь к сожалению до добра никого недоводил
показати весь коментар
06.08.2017 10:56 Відповісти
А чем бы всё закончилось, если бы первая компания не синячила?
То-то же...
показати весь коментар
06.08.2017 10:57 Відповісти
странное умозаключение, люди сидели отдыхали, подошло неадекватное тело и начало тыкать в них ножом
показати весь коментар
06.08.2017 11:03 Відповісти
как бы хорошо было, если бы люди сидели по камерам и ходили строем.
показати весь коментар
06.08.2017 11:54 Відповісти
Неясен возраст третьего мужчины из компании потерпевших. А так ниче.
показати весь коментар
06.08.2017 11:07 Відповісти
Админ!!! Чего не пишете что Индия признала все МИГи купленные у руснявых - Бракованными!!??
показати весь коментар
06.08.2017 11:08 Відповісти
они не бракованные, просто сделаны в параше
а вот кацапы эти да бракованные))
показати весь коментар
06.08.2017 11:10 Відповісти
Все так: "лишние хромосомы" -- тоже брак.
показати весь коментар
06.08.2017 11:24 Відповісти
Бубусаву за це кацапи грошей не заплатять!
показати весь коментар
06.08.2017 11:14 Відповісти
Скажу лише одне- мало нам загиблих на війні, так ми ще й одне одного вбиваємо.
показати весь коментар
06.08.2017 11:12 Відповісти
Це не ми "вбиваємо" -- це п'яна сволота, яка не має національностей, ріже одне одного.. Може нехай ріже, нє? Користі з них ну аж ніякої не було й не буде -- лихо саме...
показати весь коментар
06.08.2017 11:29 Відповісти
А чого вона такою виросла, та сволота- як вважаєш?
показати весь коментар
06.08.2017 11:38 Відповісти
Бо свого часу його батьки одне одного не дорізали. А в цих вже ніхто не виросте, бо сидітимуть довіку напевно.
показати весь коментар
06.08.2017 12:06 Відповісти
А батькі чого такі виросли?
показати весь коментар
06.08.2017 12:33 Відповісти
Бо заливати сливу й клепати дітей простіше, ніж їх виховувати. А якщо за наклепаних дітей ще й гроші держава платить -- то взагалі життя вдалося...
показати весь коментар
06.08.2017 12:40 Відповісти
Вони це на безлюдному острові роблять?
показати весь коментар
06.08.2017 12:46 Відповісти
А вам кортить взяти на себе відповідальність за них? Беріть. А я краще тварин безпритульних підтримаю.
То ви -- з синяками, я -- з тваринами, дасть Бог, може й вийде щось путнє...
показати весь коментар
06.08.2017 12:59 Відповісти
та ватник он типичный, тот же образ жизни....
показати весь коментар
06.08.2017 11:55 Відповісти
быдло бухает на улице, на кафе денег нет.
показати весь коментар
06.08.2017 11:16 Відповісти
А чому обов"язково "бидло". Ви ніколи на березі річки не випивали? Якщо ні, то мої співчуття.
показати весь коментар
06.08.2017 11:26 Відповісти
Для кацапа , они быдло . Он же считает себя вЯликим рассеянином
показати весь коментар
06.08.2017 11:29 Відповісти
Во- первых, поножовщину устроили не "две компании", а какой-то тип, который для храбрости приперся с дружком.
Во - вторых, - дама из первой компании. Какая решительность и смелость. Жалко, посадят ...
показати весь коментар
06.08.2017 11:33 Відповісти
не посадять, якщо немає крим минулого. Максимум умовно за перевищення. Хоча полякають добре.
показати весь коментар
06.08.2017 13:47 Відповісти
Клочко, мої вам теж співчуття, пийте горілку на жарі на березі оічки та потрапите теж у цю кампанію, чекайте пригод на дупу)
Амбер, а чим ви краще за кацапа? Кацап це бидло яке бухає на вулиці.
показати весь коментар
06.08.2017 11:35 Відповісти
Споживання горілки у помірних кількостях у спеку розріджує кров, стабілізує тиск, покращує самопочуття і роботу серцевого м"язу. Категорично не заходжу у різні кафе, бари, кнайпи... Там якраз найбільша ймовірність зустріти бидло.
показати весь коментар
06.08.2017 11:44 Відповісти
Саня там вокзал недалеко, а біля вокзальних генделиків в будь-якому місті алкоголіки кучкуються. Майже вікова мобільність поліщуків, які на сезонних роботах гнуть спину на кацапа сприяє конвергенції, тобто перенесенню алкогольних традицій і звичаїв кацапів. Районні газети забиті оголошеннями на кшалт: "Потрібні працівники в Росію: хлопці для фасування і навантаження картоплі та дівчата для перебирання картоплі на "стрічці".Заробітна плата 600-700 грн. в день." або "Потрібні працівники на пилораму в Росію" і т.д.
показати весь коментар
06.08.2017 13:06 Відповісти
кто пил-ушел, кто пьет-уйдет....а разве вечен тот,кто вообще не пьет?
показати весь коментар
06.08.2017 14:32 Відповісти
Клочко, треба щоб була культура споживання спиртних напоїв в країні, інакше це схоже на кацапію, ось я про що. Матюки перетворюють на кацапа та горілка на вулиці. А потім українці дивуютьсяк кацап заїхав журналісту у прямому єфірі, а ось так випив була спека поліз у фонтан ...
показати весь коментар
06.08.2017 11:53 Відповісти
Эххх...лишь бы судьи не вынесли вердикт-"25-летняя дама,потребив спиртное в жару,пошла искать приключения.Нашла компанию адептов общества "Трезвости" за чтением антиалкогольной литературы.Дама,не сумевшая привлечь внимание мужчин,бросилась на них с ножом,убив одного и порезав двух"...Вот такие у нас могут быть приговоры.Тем более,одним ножом порезаны были все участники,а отпечатки на ручке ножа-дамочки...Вопрос в цене судьям...
показати весь коментар
06.08.2017 12:23 Відповісти
Не тот случай. Участники этого быдлоконфликта могут скинуться разве что судье на бутылку.
показати весь коментар
06.08.2017 13:58 Відповісти
водка хорошая вещь, виновных нет.
показати весь коментар
06.08.2017 17:04 Відповісти
Отличный сценарий для Боливуда!
показати весь коментар
06.08.2017 18:14 Відповісти
М-да, відпочили