10703 відвідувача онлайн

Поляков перебивав і не давав одягти собі браслет, - свідок

У Солом'янському суді виступив співробітник поліції Черкаської області Костянтин Грабченко, який 27 липня намагався одягти електронний браслет на нардепа Максима Полякова.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із залу суду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Поляков не здав два закордонні паспорти, - міграційна служба

Грабченко сказав, що Поляков перебивав його і казав, що він не має права цього робити. Поліцейський говорив, що намагався зачитати інформацію про користування браслетом, а також про права та обов'язки. За його словами, Поляков усіляко уникав процедури і викликав у відділення поліції слідчо-оперативну групу, якій заявив, що невстановлені особи перешкоджають його діяльності як народного депутата.
У кімнаті в цей час, крім поліцейського, були ще два детективи НАБУ. Поляков і його адвокати стверджують, що браслет повинен був надягати не поліцейський, а детектив. Цим Поляков обґрунтовує відмову одягти браслет.
Топ коментарі
+17
Пора ему уже браслет на шею одеть и потуже затянуть. Задрал уже своими виставами.
показати весь коментар
08.08.2017 16:39 Відповісти
+8
эту тварь не на браслет, а на цепь посадить нужно......
показати весь коментар
08.08.2017 16:41 Відповісти
+7
Да пристегните его наручниками к батарее и пусть ведет прием избирателей.
показати весь коментар
08.08.2017 16:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пора ему уже браслет на шею одеть и потуже затянуть. Задрал уже своими виставами.
показати весь коментар
08.08.2017 16:39 Відповісти
- Знаю только, что я напился, вёл себя непристойно, отколотил одну даму и умышленно плюнул незнакомому господину за соседним столиком в чёрный кофе. Поверьте мне, я порядочный, интеллигентный человек ... (с) Я. Гашек
показати весь коментар
08.08.2017 16:45 Відповісти
эту тварь не на браслет, а на цепь посадить нужно......
показати весь коментар
08.08.2017 16:41 Відповісти
Дурак, а если народ начнёт одевать, и не браслет, и не на руку. Тогда всё будет серьёзно.
показати весь коментар
08.08.2017 16:42 Відповісти
какая разница-кто наденет браслет.?нардеп только показал-что он за гавно
показати весь коментар
08.08.2017 16:42 Відповісти
Да пристегните его наручниками к батарее и пусть ведет прием избирателей.
показати весь коментар
08.08.2017 16:42 Відповісти
Вы не правы. Правую руку через батарею к левой ноге. Так "душевней".
показати весь коментар
08.08.2017 16:47 Відповісти
кто не умеет подчиняться, тот и командовать не умеет
показати весь коментар
08.08.2017 16:43 Відповісти
а по яйцам
показати весь коментар
08.08.2017 16:44 Відповісти
плохо кончит
показати весь коментар
08.08.2017 16:48 Відповісти
Поляков всячески избегал процедуры и вызвал в отделение полиции следственно-оперативную группу, которой заявил, что неустановленные лица препятствуют его деятельности как народного депутата.

3.14дрило ты гнойный а не нардеп цуко кулявлобное
показати весь коментар
08.08.2017 16:48 Відповісти
Потрібно добиватися прийняття закону про відміну недоторканості всіх слуг народу, на конституційному рівні. А ще, якщо буде доведена вина в корупції, то ПОВНОІ конфіскації майна ВСІХ родичів і наближених до них. Можливо тоді б перш чим нарслуг захоче записати на брата чи свата якесь майно, то сват подумає двічі, тому що зможе позбутися і свого.
показати весь коментар
08.08.2017 16:56 Відповісти
чекаємо на найближчі вибори та поновлення балачок про зняття недоторканності. Не віримо баригам!
показати весь коментар
08.08.2017 22:51 Відповісти
Клоун же при власти, все дозволено...
показати весь коментар
08.08.2017 16:59 Відповісти
Підерасам з Народного фронту і БПП &Ко не браслєти треба вдівати ,а шнурки на шию!!!Пани мародери і корупціонери:коліївщина ще буде!!!
показати весь коментар
08.08.2017 17:01 Відповісти
Поляков перебивал и не давал надеть себе браслет...

Ну, так оденьте сначала ему намордник, а потом оденьте браслет... делов-то...
показати весь коментар
08.08.2017 17:04 Відповісти
Вот если бы браслет был золотой и с брюликами...
показати весь коментар
08.08.2017 17:29 Відповісти
Клепайте ещё статьи и опять в вр подання на арест.
показати весь коментар
08.08.2017 17:56 Відповісти
112 канал позвал к себе в студию очередного мудака "спасителя" простого народа КАПЛИНА. Господи сколько же в УКРАИНЕ пустозвонов трепачей. Пора их-"защитников" простого народа убирать на свалку, пора
показати весь коментар
08.08.2017 20:21 Відповісти
поляков ведет себя как криминальный авторитет - нагло, дерзко, уверенный в своей безнаказанности, как что, владеющее компроматом на власть и ментов, - печальное для нас, украинцев, зрелище.
показати весь коментар
08.08.2017 22:49 Відповісти
Что он принимает - у него такие черные круги под глазами?!
показати весь коментар
09.08.2017 21:22 Відповісти