Організатор незаконного референдуму в Донецькій області отримав умовний термін
У Донецькій області суд засудив колишнього депутата районної ради до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 3 роки за зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прокуратуру, у квітні-травні 2014 року депутат Великоновосілківської селищної ради 1960 року народження брав участь у підготовці й проведенні на території селища Велика Новосілка незаконного референдуму про "незалежність ДНР".
Зловмисник особисто контролював роботу "виборчої комісії", а після "референдуму" організував підрахунок "результатів голосування" і наказав передати бюлетені учасникам терористичної організації "ДНР".
Громадянин повністю визнав свою провину й активно співпрацював зі слідством. З огляду на це, між ним і прокурором підписано угоду про визнання винуватості.
Суд, враховуючи щире каяття чоловіка, його інвалідність, а також позицію прокуратури, визнав колишнього депутата винним і призначив йому умовний термін.
Це якесь знущання над українцями, Україною, і тими, хто загинув за Незалежність України.