9547 відвідувачів онлайн
6 105 58

Організатор незаконного референдуму в Донецькій області отримав умовний термін

У Донецькій області суд засудив колишнього депутата районної ради до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 3 роки за зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прокуратуру, у квітні-травні 2014 року депутат Великоновосілківської селищної ради 1960 року народження брав участь у підготовці й проведенні на території селища Велика Новосілка незаконного референдуму про "незалежність ДНР".
Зловмисник особисто контролював роботу "виборчої комісії", а після "референдуму" організував підрахунок "результатів голосування" і наказав передати бюлетені учасникам терористичної організації "ДНР".
Громадянин повністю визнав свою провину й активно співпрацював зі слідством. З огляду на це, між ним і прокурором підписано угоду про визнання винуватості.
Суд, враховуючи щире каяття чоловіка, його інвалідність, а також позицію прокуратури, визнав колишнього депутата винним і призначив йому умовний термін.
Топ коментарі
+38
Петина амнистия? Патриоты сидят,предатели гуляют.
показати весь коментар
09.08.2017 01:29 Відповісти
+23
З такими рішеннями суди наче закликають проводити референдуми далі.
Це якесь знущання над українцями, Україною, і тими, хто загинув за Незалежність України.
показати весь коментар
09.08.2017 01:31 Відповісти
+19
да, если бы ющер в свое время, вместо того, чтобы рыгам жопу лизать и вместе с рыготней Юльку чмырить, посадил несколько деятелей разных прокацапских организаций в Крыму и с десяток членов избиркомов по стране, у нас бы и Небесной сотни могло не быть...
показати весь коментар
09.08.2017 01:39 Відповісти

Завантаження...