10822 відвідувача онлайн
2 763 39

Засідання у справі Штепи проводитимуться в режимі онлайн-трансляцій, - прокуратура

штепа

Ленінський райсуд Харкова на засіданні в середу задовольнив клопотання захисту екс-мера Слов'янська (Донецька обл.) Нелі Штепи про проведення всіх подальших засідань у режимі онлайн-трансляції.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Суд задовольнив це клопотання і після 10-хвилинної перерви була організована трансляція на порталі судової влади", - повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області в середу.
За словами співрозмовника агентства, на сьогоднішньому засіданні по суті провадження не розглядалося через те, що свідки звинувачення, не з'явилися, хоча, як стверджують у прокуратурі, були повідомлені належним чином.

"Прокурори запропонували змінити порядок слухання (щоб не втрачати часу) і в це засідання досліджувати хоча б частину матеріалів справи. Але сторона обвинуваченої була категорично проти", - сказали в прес-службі.
Наступне засідання суду призначене на 15 серпня.
Як повідомлялося, раніше колегія Комінтернівського райсуду Харкова, яка слухала справу екс-мера Слов'янська Нелі Штепи, ухвалила рішення про свій відвід. Тепер справа екс-мера Слов'янська слухається з початку четвертий раз.
Н.Штепа була заарештована 13 липня 2014 року. Їй інкримінують скоєння кримінальних злочинів, передбачених ч.3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які спричинили загибель людей) і ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.

5 листопада 2014 року Колегія суддів Червонозаводського райсуду вирішила направити провадження за звинуваченням Н.Штепи в апеляційний суд Харківської області для звернення до Вищого спеціалізованого суду України (ВССУ) з розгляду цивільних і кримінальних справ для визначення підсудності.
У мотивувальній частині ухвали суд посилався на те, що злочини, які інкримінують Н.Штепі, відбувалися на території Слов'янська (Донецька область), тобто не в рамках територіальної юрисдикції Червонозаводського райсуду Харкова. Крім того, свідки у справі живуть у Слов'янську і, якщо їм доведеться їздити на суд до Харкова, це може привести до затягування строків розгляду справи.
ВССУ виніс ухвалу про розгляд справи стосовно Н.Штепи в Червонозаводському райсуді Харкова.
4 лютого 2016 року було ухвалено рішення про початок судового розгляду заново зі стадії підготовчого засідання у зв'язку зі зміною в складі колегії суддів. (Замість головуючого Дениса Чудовського, звільненого указом президента України Петра Порошенка за неправові рішення щодо активістів Революції Гідності, був призначений Віктор Єжов. А суддю Марину Міндареву (в зв'язку з тривалою хворобою) замінила Світлана Салайчук) В.Єжов був призначений суддею Червонозаводського райсуду Харкова в квітні 2015 р., до цього він працював в райсуді в Макіївці (Донецька обл.).

26 січня 2017 року на черговому засіданні Червонозаводського райсуду Харкова у справі щодо Н.Штепи держобвинувачення заявили відвід головуючому судді Віктору Єжову, оскільки їм стало відомо про кримінальне провадження щодо нього за ч.1 ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи організації), зареєстроване за матеріалами СБУ. Після отримання інформації про почате розслідування, М.Єжов заявив самовідвід.
У той же день колегія суддів задовольнила клопотання держобвинувачення про відвід В.Ежова і його самовідвід.
Захист заявив клопотання про визначення підсудності. Апеляційний суд Харківської області виніс ухвалу про розгляд справи стосовно Н.Штепи в Комінтернівському райсуді міста.
Топ коментарі
+6
Ну ладно, посадите просто дуру, а еще большие мрази топтавшие суверенитет Украины, обитают в стране. И кто-бы подумал, у нас под носом в Верховной раде.
показати весь коментар
09.08.2017 16:59 Відповісти
+5
Спіймали ляльку з ганчір"я, а ляльководи непогано себе почувають в Україні !!!)))
показати весь коментар
09.08.2017 17:00 Відповісти
+3
Плебсу потрібно видовищ, бо хлібом ділитись нема бажання !!!))))
показати весь коментар
09.08.2017 17:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну ладно, посадите просто дуру, а еще большие мрази топтавшие суверенитет Украины, обитают в стране. И кто-бы подумал, у нас под носом в Верховной раде.
показати весь коментар
09.08.2017 16:59 Відповісти
Спіймали ляльку з ганчір"я, а ляльководи непогано себе почувають в Україні !!!)))
показати весь коментар
09.08.2017 17:00 Відповісти
Це, так і є. Що й дуже сумно.
показати весь коментар
09.08.2017 17:04 Відповісти
А МАКИЯЖ ????
ЗРЯ ЧТО ЛЬ БАБА КРАСИЛАСЬ ?
показати весь коментар
09.08.2017 17:38 Відповісти
да отпустят ее- сейчас отпустіть сепара єто тренд
показати весь коментар
09.08.2017 17:44 Відповісти
Мабуть , Шкапа так і помре , в СІЗО !!!)))
показати весь коментар
09.08.2017 16:59 Відповісти
Когда уже закроют эту ватную?
показати весь коментар
09.08.2017 16:59 Відповісти
Плебсу потрібно видовищ, бо хлібом ділитись нема бажання !!!))))
показати весь коментар
09.08.2017 17:02 Відповісти
Теперь в трансляции будет чат и можно ставить лайки.
показати весь коментар
09.08.2017 17:11 Відповісти
А она разве не сидит?
показати весь коментар
09.08.2017 17:07 Відповісти
В СІЗО !!!))
показати весь коментар
09.08.2017 17:21 Відповісти
Думаю, это не слаще колонии.
показати весь коментар
09.08.2017 17:22 Відповісти
бигуди видал какие накрутила? видать не камера, а номер в Хилтоне ))
показати весь коментар
09.08.2017 17:42 Відповісти
Сильно удивитесь, то такие кучери можно накрутить на верёвочках или бинтах.
показати весь коментар
09.08.2017 17:49 Відповісти
Штепе надо уже бабки на рекламе зарабатывать))
показати весь коментар
09.08.2017 17:01 Відповісти
сколько пришлепнутую штепу можно судить? да настоящие сепаратисты сидят в раде, в министерских креслах и рядом с президентом, а президент фабрики имеет в расие, так сколько штепить будете, народу мозг засирать?
показати весь коментар
09.08.2017 17:03 Відповісти
судя по фото, пребывание на нарах, Штепе идёт на пользу. Молодеет, худеет, причу новую модную сделала. ))
показати весь коментар
09.08.2017 17:03 Відповісти
Штепа--ПАРОВОЗ,вся гидота у Барыги на службе,у придурковатую бабу ПАРАВОЗОМ пустили.
показати весь коментар
09.08.2017 17:03 Відповісти
Циркова вистава триває!! На манеже все теже!!!)))
показати весь коментар
09.08.2017 17:05 Відповісти
Абалдеть! Они её ещё не осудили?!
Наверное ждут, когда она умрёт от старости...
Возвращаемся взад, во времена хряка. Потом снова всё надо будет начинать сначала: протест, Мадан, наши жертвы...
Разочарование и безнадёга - всё, шо нам принесла однотуровая барыжная власть.
показати весь коментар
09.08.2017 17:13 Відповісти
Дежавю Помаранчевого Майдана !!!)))
показати весь коментар
09.08.2017 17:19 Відповісти
отпустите тётку на РАБссиянский СаРай,там у неё братвы,завались,что Гуталину у Кота Матроскина.
показати весь коментар
09.08.2017 17:17 Відповісти
Да Ымпэратрица о такой славе и не мечтала,рыги смотрят заседания как "СантаБарбару"
показати весь коментар
09.08.2017 17:17 Відповісти
Судя по статье подозреваемую в "терроризме" судят подозреваемые в "терроризме". И этот процесс будет бесконечным. Абзац, как говорят блондинки.
показати весь коментар
09.08.2017 17:17 Відповісти
Український суд, самий доброчесний суд в світі і все завдяки рішучим рехвормам великих рехворматорів !!!)))
показати весь коментар
09.08.2017 17:20 Відповісти
Совки,в Украине Путлера Сралинаа не будет, вся надежда на самих себя,манну небесную мог посылать только Сралин,в ГУЛАГ ипердите дальше
показати весь коментар
09.08.2017 17:22 Відповісти
Свободу гениальному математику !
Она открыла третье измерение !
Защитила диссертацию - «Математическое моделирование распределения полезных ископаемых методами интерлинации и интерфлетации функций».
показати весь коментар
09.08.2017 17:23 Відповісти
Она особенно любит сидеть на белой коже.
показати весь коментар
09.08.2017 17:26 Відповісти
Самую крутую диссертацию защитил чЛенин с 1917 по 1922 годы.23 миллиона трупов,29 миллионов безрукихНогих
показати весь коментар
09.08.2017 17:25 Відповісти
с начала Первой мировой войны в 1914 году и по 30 декабря 1922 года из РАБссии бесследно исчезли 30 миллионов людей.Странные подсчёты РАБссийянских демографов.При Сралине говорили в газете "Правда",что в войне с Гитлером погибло 7 миллионов советских солдат и офицеров,а немцев 12 миллионов...
показати весь коментар
09.08.2017 17:35 Відповісти
бигуди накрутила, платьице от Версаче, видимо и камера в тюрьме больше смахивает на номер в Хилтоне и ну как же без онлайн-трансляци? ща нам еще один отвлекающий цирк запустят....
показати весь коментар
09.08.2017 17:39 Відповісти
Она скоро в книгу рекордов Гиннесса попадёт , как самая долгосудимая.
показати весь коментар
09.08.2017 17:58 Відповісти
Три года бабу в тюрьме держали..
а теперь присудят срок 2 месяца ....
условно...
показати весь коментар
09.08.2017 18:04 Відповісти
Нашли двух "козлов",штепу и красномордого,и на потеху публике мурыжат их.
показати весь коментар
09.08.2017 18:30 Відповісти
А таких как атброськин, петя к себе прижимает
показати весь коментар
09.08.2017 21:38 Відповісти
Ленинский район Харькова.Проснитесь,может у вас ещё Сталинский район или улица Берии есть???
показати весь коментар
09.08.2017 19:27 Відповісти
Засудить не получается так Пусть хотя бы будет сериальчик