НАБУ прослуховує 140 телефонів, хоча суд дозволив прослуховування лише 18, - Поляков
Як інформуєЦензор.НЕТ,про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Максим Поляков в ефірі телеканалуNewsOne.
За словами Поялкова, НАБУ прослуховує не корупціонерів, а весь військовий блок.
"НАБУ під керівництвом Ситника дало команду прослуховувати близько 140 телефонів, хоча суд дав дозвіл на прослуховування 18 телефонів. Серед таких пристроїв - телефони всього Головного розвідувального управління, а також управління державної охорони, співробітники якого супроводжують Президента по країні", - заявив нардеп.
11 липня Верховна Рада надала дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Максима Полякова та Борислава Розенблата, які є фігурантами справи щодо отримання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні.
Як відомо, 18 липня суд призначив Розенблата заставу в 7 млн грн, а також зобов'язав носити електронний браслет, здати закордонний паспорт, без дозволу не відлучатися з Києва та Житомира, не змінювати місця проживання без повідомлення правоохоронних органів, прибувати на виклики правоохоронних органів, утриматися від спілкування з іншими фігурантами справи.
Нагадаємо, що нардеп Максим Поляков підозрюється в отриманні за посередництва помічниці 7500 $ хабара за внесення змін до законодавства в інтересах бурштинового бізнесу. За рішенням суду Поляков вніс 304 тис. грн застави, а також зобов'язаний здати закордонний паспорт і носити електронний браслет. Як відомо, Поляков не здав паспорт і відмовився носити браслет, в зв'язку з чим прокуратура порушує клопотання про стягнення застави в дохід держави.
а яке твоє собаче діло до того???