7648 відвідувачів онлайн
5 498 42

У вихідні паркування в Києві буде безплатним, - КМДА

парковка
Про це журналістам повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури Київміськадміністрації Сергій Симонов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".
"Сьогодні ми перші, напевно, в Україні зробили такий складний для нас, але важливий для Києва крок, з ініціативи Віталія Кличка ми робимо повністю безготівкову (оплату за) паркування", - сказав Симонов.
Водії зможуть оплатити паркування через паркомати, смс і за допомогою абонементних талонів на паркування, які можна придбати в кіосках "Союздруку", або мобільного застосунка, поповнивши рахунок за допомогою скретч-картки чи банківської картки, з 8:00 до 22:00.

Для того, щоб оплатити паркування за допомогою смс необхідно придбати скретч-картку "Мобільне паркування".
Контроль за паркуванням і його оплату здійснюватимуть інспектори КП "Центр організації та безпеки дорожнього руху".
Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення зробити паркування в столиці у вихідні дні безплатним.
"Віталій Кличко ухвалив таке рішення, що у вихідні по всьому місту буде безплатне паркування", - сказав Симонов.
Він додав, таке рішення було ухвалене для того, щоб не було плутанини.
Симонов уточнив, що раніше у вихідні дні паркування біля ринків було платним, а в інших місцях - безплатним.
Як повідомлялося, від сьогодні Київ повністю переходить на безготівкову оплату паркування.
Топ коментарі
+2
Плохо, очень плохо..........
показати весь коментар
10.08.2017 13:27 Відповісти
+2
Тому і коментів немає.
показати весь коментар
10.08.2017 13:30 Відповісти
+1
Молодець.
показати весь коментар
10.08.2017 13:27 Відповісти

Завантаження...