9958 відвідувачів онлайн
25 459 125

Жителі Барселони протестували проти напливу туристів

туристы

У Барселоні (Іспанія) відбулася акція проти зростаючої кількості туристів і створюваних ними проблем.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", близько 100 жителів міста зібралися на пляжі, щоб висловити протест. Акція пройшла під гаслом "повернемо пляжі для всіх".

Демонстранти стверджують, що присутність в місті величезної кількості іноземних гостей спровокувала зростання цін на оренду нерухомості. Крім того, жителі незадоволені буйною поведінкою деяких туристів.

Читайте також: Німецьких поліцейських застерігають від поїздок до Росії, можливі затримання та опитування

Іспанію, населення якої становить близько 46 млн осіб, у 2016 році відвідали 75,3 млн туристів. За перші півроку 2017-го кількість туристів зросла на 12% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому туристичний бізнес приносить Іспанії 11% її ВВП.
Топ коментарі
+49
крысчане щас обсерутся от злости!..))
показати весь коментар
12.08.2017 21:33 Відповісти
+38
зажрались...(подумали крысчане)
показати весь коментар
12.08.2017 21:34 Відповісти
+19
Они уже третий сезон в дерьме. Когда южный ветер, слышишь как дерьмом несёт? Это они....
показати весь коментар
12.08.2017 21:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Барселона - это Каталония. Язык отличается примерно как украинский и белоруский.
показати весь коментар
12.08.2017 23:56 Відповісти
Буйные это только лапотные а так умные люди на туристах экономику поднимают например как в Вероне,город небольшой но 10 миллионов туристов казну пополняют даже ничего..
показати весь коментар
12.08.2017 22:10 Відповісти
Крымчане вышли на акции протеста против наплыва туристов!!!
А, нет, это жители Барселоны...
показати весь коментар
12.08.2017 22:16 Відповісти
Журналюги, зачем фото одесского морвокзала прилепили? Мы тут вроде как не против туристов
показати весь коментар
12.08.2017 22:20 Відповісти
Ани ж бабки хатят без работы. Сидя у кахвэ за Нацыональную Идентичность. Из госбюджета.
показати весь коментар
12.08.2017 22:23 Відповісти
Целых 100 человек на двухмиллионную Барселону. Новость дня.
показати весь коментар
12.08.2017 22:29 Відповісти
Ради интереса открыл данные по зарубежному туризму. Первые три места ожидаемо Франция, США, Испания. Удивило что паРашка входит в 10-ку. Украину к сожалению не нашёл.
показати весь коментар
12.08.2017 22:30 Відповісти
Потому что у нас у власти тупые и жадные барыги. Украина могла бы войти в эту десятку легко.
показати весь коментар
13.08.2017 06:21 Відповісти
Бджоли проти меду? Чи і там тітушня проплачена?
показати весь коментар
12.08.2017 22:40 Відповісти
То трутни.
показати весь коментар
13.08.2017 06:21 Відповісти
А против мигрантов из Африки почему не протестуют?
показати весь коментар
12.08.2017 22:55 Відповісти
А в Испании их не особо. Там народ жесткий, слюни как итальянцы не разводит - стреляют прямо на море. Бродят, правда, банды черных по центру Мадрида, туфту туристам пытаются впаривать, но это только до тех пор пока не полиция не поймает.
показати весь коментар
13.08.2017 00:03 Відповісти
проплаченый кем-то "протестик"...тут и к бабке не ходи))) а пляжи никто у жителей и не отбирал... если пляжи при гостиницах и туристы при них...В чём проблема?
показати весь коментар
12.08.2017 23:13 Відповісти
100%. Тоже об этом подумалось))
показати весь коментар
13.08.2017 01:34 Відповісти
"Нам бы их проблемы....."- сглотнув, подумала крымская вата.
показати весь коментар
12.08.2017 23:39 Відповісти
надо договариваться.. альтернативы туристам нет
показати весь коментар
12.08.2017 23:53 Відповісти
"..буйным поведением некоторых туристов.." )))).. И все даже знают из какой страны эти "буйные". ... Тама все буйные, начиная от президента и заканчивая дЫсантникамЫ..)
показати весь коментар
13.08.2017 01:33 Відповісти
испанцы, какая вам разница?? Вы же всё равно большую часть дня сиестите. )) Чем вам мешают голодные туристы? Работать больше надо, и всё будет хорошо))
показати весь коментар
13.08.2017 01:37 Відповісти
Буряты забили до смерти руссотуристо на берегу Байкала...
показати весь коментар
13.08.2017 03:02 Відповісти
І тільки кримчакі не можуть ні заробляти ні протестувати.
показати весь коментар
13.08.2017 06:49 Відповісти
А крымчане смотрят и завидуют: когда уже мы сможем выйти на протест против туристов? Загвоздка в том, что...

…на России протестовать запрещено.

А то бы они с радостью!!!
показати весь коментар
13.08.2017 06:20 Відповісти
у путіна аж руки засвербіли...
він би міг допомогти цим знедоленим,має досвід-Крим,Абхазія...
показати весь коментар
13.08.2017 06:52 Відповісти
Барселона - довольно средненький город. Но дешевый. По всей видимости, это главная причина, почему туристы там крутятся.
показати весь коментар
13.08.2017 09:56 Відповісти
Сторінка 2 з 2