10349 відвідувачів онлайн
7 400 59

Влада Венесуели звинуватила Трампа в зазіханні на суверенітет

венесуэла

Влада Венесуели рішуче відкидає можливість військового втручання Вашингтона через загострення політичної кризи в цій країні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода", в Каракасі розцінюють слова президента США Дональда Трампа як "акт ворожості" і загрозу стабільності в регіоні.
12 серпня на зустрічі з іноземними дипломатами в Каракасі міністр закордонних справ Венесуели Хорхе Арреаса назвав слова Трампа зазіханням на суверенітет країни і порушенням міжнародного права і Статуту ООН. На зустрічі був присутній голова дипломатичного представництва США в Каракасі Лі Маккленні.
Напередодні під час виступу в Нью-Джерсі Трамп не відкидав можливості військового втручання у Венесуелу.

Того ж дня прес-секретар Білого дому Сара Гакабі Сандерз відхилила прохання венесуельського президента Ніколаса Мадуро про телефонну розмову з Трампом, заявивши, що це стане можливим лише після "відновлення демократії" в країні. В оприлюдненій заяві Білого дому йдеться, що президент США вимагає, щоб Мадуро поважав Конституцію Венесуели, провів вільні і чесні вибори, звільнив політичних в'язнів і припинив порушення прав людини.

Нагадаємо, протести у Венесуелі активізувалися, коли 29 березня 2017 року Верховний суд оголосив, що забирає повноваження у контрольованих опозицією Національних зборів, оскільки парламентарі не виконували попередні рішення Верховного суду, проявивши тим самим неповагу до суду.
Опозиція заявила, що це рішення порушує принцип поділу влади (законодавчої і судової) і наближає країну до диктатури президента Мадуро.
Через це антиурядові протести відбуваються у Венесуелі майже щодня. З 1 квітня унаслідок заворушень загинули щонайменше 120 осіб, за грати потрапили тисячі.
Топ коментарі
+9
Колись Чавес заявляв, що США будуть купляти у Венесуели нафту по тій ціні, котра буде влаштовувати Венесуелу.. Де тепер Чавес? Колись ***** пробувало шантажувати світ "энергетическим оружием"..І де та енергетична зброя *****?
показати весь коментар
13.08.2017 09:51 Відповісти
+5
Кремляди вспомнили про Уста ООН. Циничные ублюдки.Почему кремляди? А кто ещё этому мадуре в уши дует да бабло подгоняет? Слился бы уже давно. В принципе неплохо. Мадура кацапские деньги сосёт,а свиноруское быдло посасывает кое что другое.😊
показати весь коментар
13.08.2017 09:56 Відповісти
+5
Его заявление изначально было популистским.
Когда реально хотят предпринять жесткие меры, то сначала делают, а потом говорят.

В данном случае Мадуро узнал бы о вмешательстве ВС США уже в процессе свержения, как Норьего в Панаме.
показати весь коментар
13.08.2017 10:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И 6 ярдов, да. То, что их там никто не увидит, как и те три, что Януку типа бросили, уже другой вопрос.
показати весь коментар
13.08.2017 09:52 Відповісти
Колись Чавес заявляв, що США будуть купляти у Венесуели нафту по тій ціні, котра буде влаштовувати Венесуелу.. Де тепер Чавес? Колись ***** пробувало шантажувати світ "энергетическим оружием"..І де та енергетична зброя *****?
показати весь коментар
13.08.2017 09:51 Відповісти
Энергетическую зброю отжал Трамп.И имея ее в руках по отношению к Украине,показал,что он большее ***** чем *****.Догадаешься о чем я или такое принято не замечать?
показати весь коментар
13.08.2017 11:07 Відповісти
Шампанське за перемогу Трампа пішло не в те горло?
показати весь коментар
13.08.2017 11:09 Відповісти
Не,не шампанское.А вот эта новость.
=================

Отмечается, что в январе - марте 2017 года Украинаhttp://ubr.ua/market/industrial/tsenu-na-uhol-v-tarifakh-na-teplovuju-enerhiju-dlja-tes-tsentrenerho-sushchestvenno-povysili--3843618 закупала уголь по 206 долларов за тонну, хотя цена за аналогичный период в 2016 году составила 71 доллар. Объемы приобретенного Киевом угля возросли с 355,1 тысяч тонн за первые месяцы прошлого года до 865,7 тысяч тонн - в текущем.
В то же время для некоторых стран цена на ископаемое топливо снизилась. Так, Норвегия закупила в первые три месяца 2017 года у США уголь за 125 долларов за тонну, а в 2016-м - за 140 долларов.
показати весь коментар
13.08.2017 11:14 Відповісти
Назарчику - всьому свій час, розберемось із своїми крадіями.. Але купувати на кацапщині або в новоотсосів - не будемо.. Якось нєзамьорзнєм і цієї зими..
показати весь коментар
13.08.2017 11:19 Відповісти
Дак тут местное ворье и кацапшина вообще не пределах.Америка сделала добрый жест-продажу угля,мол рашу нах,берите у нас.Ииии..****,в 3 раза.Причем для Чили вроде,они опустили со 180 до 40.После этого нужно верить,что санкции ради Украины?Вопрос риторический.Не там врагов выдумываем
показати весь коментар
13.08.2017 11:24 Відповісти
Там Назарчику, там - на кацапії всі вороги..
показати весь коментар
13.08.2017 11:27 Відповісти
а как оно могло пойти в то горло если бутылку засунули в очко
показати весь коментар
13.08.2017 21:03 Відповісти
все визиты куйла в оккупированные им земли ,есть нарушение и посягательством государственных суверинитетов...
показати весь коментар
13.08.2017 09:52 Відповісти
А не надо было принимать у себя ржавые самолетики Ту-160.
Кстати маДура все так же продает нефть американцам?
показати весь коментар
13.08.2017 09:52 Відповісти
А у него, как и у *****, выбора нет. Либо продает, либо белые тапки.
показати весь коментар
13.08.2017 10:00 Відповісти
Хід за Трампом. Бо змовчати він не зможе.
показати весь коментар
13.08.2017 09:56 Відповісти
Его заявление изначально было популистским.
показати весь коментар
13.08.2017 09:56 Відповісти
Мадуро сосет деньги, а Путин потом будет сосать нефть не такой Путит как ви думаєте там ,есть что!! сосать росия только и прилипает подлим, аферистическим путеми ,а потом а ми помогает хитра лиса.свое рило вонючое повсюда .
показати весь коментар
13.08.2017 10:14 Відповісти
Как им повезло! Они так близко от Америки, что та почувствовала угрозу ну буквально сразу, на следующий день. А мы так далеко.... Который год не может уговорить США помочь нам по взрослому. Венесуэльцы, у вас есть намного больше шансов чем у нас стать очередным штатом современной и обеспеченной страны.
показати весь коментар
13.08.2017 09:57 Відповісти
клятые гринго.... ты их у дверь, а вони у окно норовять
показати весь коментар
13.08.2017 09:58 Відповісти
татищо!!!! вин же мертвий ....
показати весь коментар
13.08.2017 10:32 Відповісти
Венезуеле убито 100 і більше людей, цим призиденто їсти нема,медикамкнтів,це шезофренік, фашист не призидент і має таких гопників, як він сам ,такий Кадафі,Путін,Зімбабе ,КОрея і т д всьо Америка виновата, та як би не Америка то убивали вас би та катували як собак без наказано як Путін робив з Грузією,Чічнею,Україною . Америка винна, що призедент Мадуру придурок люди їсти немають убиває свій власний народ так як Янукович .А чому він вибори не зробить ,ще в Сірії такий самий свій народ убиває .То Америка винна придурку зомбовані так як Україну маскалі зомбував 25 років ,а потім і почали грабувати і убивати українців от приклад у нас.
показати весь коментар
13.08.2017 10:08 Відповісти
їсти нема,медикамкнтів

Галю, це усё патамущо кляти грингалi абвалили цены на нефть, Мадура-та тут ни при чем совсем ....
показати весь коментар
13.08.2017 10:37 Відповісти
Трамп ни чем не отличается от плешивого, свое выборочной справедливостью. Венесуэла-не очень сильна военно,можно и вмешаться.Как в Гренаду например, когда то. Нам же этот гарант, меморандума ,пока еще существенно ни чем не помог.
показати весь коментар
13.08.2017 10:22 Відповісти
какой трам шустрый и там подьезды загадил! доколе!
показати весь коментар
13.08.2017 10:29 Відповісти
Кароче, Слава Боливарианской Республике! А каму не ндравиться - чумадан, аеровокзал, Майями ... там таких очень много загорает, кое-кто еще с 1959
показати весь коментар
13.08.2017 10:31 Відповісти
Трамп, начинай бомбить Данию.
показати весь коментар
13.08.2017 10:38 Відповісти
Не вякал бы, а ввел, как путька.
показати весь коментар
13.08.2017 10:40 Відповісти
Після того, як Мадуро заявив, що до нього у сні приходить померлий Чавес і дає йому поради, я не сприймаю його серйозно... Такого президента тре недієздатним визнавати і в псіхушку садити.

Вибрали, блін, венесуельці на свою голову водія автобуса - це майже як директор автобаз у нас))
показати весь коментар
13.08.2017 10:45 Відповісти
ОТ ЯКЕ ВИЛИКЕ ЗНАЧЕННЯ МАЮТЬ ВИБОРИ ....А УКРАЇНЦІ ЦЬОГО НЕМОЖУТЬ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ПОТРІБНО ДОБРЕ ДИВИТИСЯ І НЕ ПРОДАВАТИСЯ ЯК ХОЧЕМО ДОБРЕ ЖИТИ. ПОВЧАЛЬНІ ФАКТИ І ДЛЯ НАС УКРАЇНЦІВ.
показати весь коментар
13.08.2017 15:25 Відповісти
это очень опрометчиво обвинять кого-то в чём-то если даже собственный народ и страну не можешь обеспечить туалетной бумагой - и это нефтяная держава (рашка только миниатюре)
показати весь коментар
13.08.2017 10:45 Відповісти
Какие свободные и честные выборы могут быть в Венесуэле?
Если даже в США, большинство граждан были против Трампа.
Но с помощью ******** хакеров стал президентом.
показати весь коментар
13.08.2017 10:59 Відповісти
суверенитет у страны имеющей нефть, но не имеющей мощной армии ?
показати весь коментар
13.08.2017 11:08 Відповісти
Мадуро сбрить усы,-получится вылитый Порошенко.
показати весь коментар
13.08.2017 11:11 Відповісти
***** но вылитый, *****
показати весь коментар
13.08.2017 11:22 Відповісти
Мадуро сбросить уси-получится вилитий ПУТИН, ето без сомнений.
показати весь коментар
13.08.2017 15:28 Відповісти
Конченые
показати весь коментар
13.08.2017 11:22 Відповісти
вперед на Каракас ,долой Мадуру
показати весь коментар
13.08.2017 11:41 Відповісти
Суверенитет бандюков над населением анклава правильно называть ПАХАНАТОМ!
показати весь коментар
13.08.2017 12:20 Відповісти
а те саме під зовнішнім управлінням - це амеродемократичні цінності