7522 відвідувача онлайн
16 474 43

"Навколо Мінських угод більше гри йде з боку німецьких політиків", - Чубаров

чубаров

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що всі питання пов'язані з нападом Росії на Україну мають розглядатися у єдиній формулі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Ми маємо бути більш наполегливими. Як нам буває дуже різко встановлюють параметри, наприклад, кажуть, Мінським домовленостям немає альтернативи, ви їх маєте виконувати, тобто йдуть команди. Я думаю, що наступив час, я про це нещодавно говорив Президенту України, нам потрібно переходити на уточнення нашої позиції і ця позиція має бути дуже зрозумілою для наших партнерів - відновлення територіальної цілісності України у межах міжнародно-визнаних кордонів включаючи Автономну республіку Крим і Севастополь. Тобто ми розглядаємо всі питання пов'язані з нападом Росії на Україну в єдиній формулі і кажемо, що Мінські угоди відіграли вже свою роль на стільки, на скільки вони її відіграли і всі інші очікування і твердження, то вже є самообман", - заявив Чубаров.
"Якраз навколо Мінських угод найбільше гри йде з боку Німеччини, німецьких політиків. І саме німецькі політики і німецький бізнес останні два-три місяці завдали серйозних ударів по українській позиції. І тому, як на мене, настав такий час, коли ми ставимо вже більш чіткі формулювання і кажемо, що цього не може бути", - додав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Новими бомбардуваннями ми проблему на Донбасі не вирішимо, - Лавров
Топ коментарі
+13
минские соглашения- позор!
показати весь коментар
14.08.2017 22:30 Відповісти
+9
з.ы. запрет стрелять на опережение- военное преступление!
показати весь коментар
14.08.2017 22:31 Відповісти
+8
"Вокруг Минских соглашений больше игры идет со стороны немецких политиков", - Чубаров - Цензор.НЕТ 4319
показати весь коментар
14.08.2017 22:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
минские соглашения- позор!
показати весь коментар
14.08.2017 22:30 Відповісти
з.ы. запрет стрелять на опережение- военное преступление!
показати весь коментар
14.08.2017 22:31 Відповісти
начнем с того, что у нас войны 4й год нету.
я вполне понимаю, почему кацапы шифруются, но почему мы не можем назвать войну войной, так ни одного адекватного оправдания за 3+ года и не услышал.
то выборы мешали, то яйца, то еще что-то...
показати весь коментар
14.08.2017 23:46 Відповісти
патамушта торговые партнеры
показати весь коментар
14.08.2017 23:47 Відповісти
Коли в Чилі відбувся військовий переворот, президент Сальвадор Альєнде, який він там не був, що б там неправильно не робив, але відмовився покидати країну і загинув, як повідомляли, зі зброєю в руках. А "однотуровий" - хитра зараза і неспроможний битися, він не боєць. Гітлер, який би він не був, якою б він не був потворою, все-таки хоча б не дався ворогові, а Петрик - торгаш, розумний, здібний, але - торгаш. Чи не найгірше, що може бути за такої ситуації. Ну й дурисвіт.
показати весь коментар
15.08.2017 11:06 Відповісти
нет. это ширма для шыкаладного шахер махера с ******.
показати весь коментар
14.08.2017 23:33 Відповісти
минсие соглашения это прежде всего позор НЕМЧУРЕ, если бы не ФРАУ Меркель(и лабрадор путина который ее напугал) ой как нам бы тяжко пришлось - так как остальные немецкие боссы вообще походу засыпают с портретом ботокса под подушкой
показати весь коментар
15.08.2017 00:56 Відповісти
И именно немецкие политики и немецкий бизнес последние два-три месяца нанесли серьезные удары по украинской позиции.Источник: https://censor.net/n451672
...БИЗНЕС ПРЕЖДЕ ВСЕГО , А УКРАИНЕ НУЖНО ПОКАЗАТЬ НЕМЦАМ СВОЮ ПРИНЦИПИАЛЬНОСТЬ И ЕДИНСТВО НАРОДА
показати весь коментар
14.08.2017 22:35 Відповісти
З якого дива ти розділяєш бізнес та політику? Це одне ціле в усьому світі.
показати весь коментар
14.08.2017 22:38 Відповісти
Я говорю что сытых немцев больше интерисует бизнес
показати весь коментар
14.08.2017 22:45 Відповісти
Голодних він ще більше цікавить. І не тільки німців.
Бізнес купує політиків задля вирішення своїх питань- це в усьому світі так.
показати весь коментар
14.08.2017 22:50 Відповісти
та хіба тільки німцям? але багато хто з українців ніколи не погодяться купити тойоту замість бмв чи ауді. але це ще не плазування. А от покупка в наш час лади, газелі чи камаза - ото вже й не знаю як назвати.
показати весь коментар
15.08.2017 00:16 Відповісти
А от покупка в наш час лади, газелі чи камаза - ото вже й не знаю як назвати.
-----------------------------------------
отсутствием денег и мозгов ..
показати весь коментар
15.08.2017 00:58 Відповісти
Думав, що це Джемілев перший скаже. Пішла атака на німців-хоча, вони перші почали.
показати весь коментар
14.08.2017 22:36 Відповісти
десь таке вже було.....

"Вокруг Минских соглашений больше игры идет со стороны немецких политиков", - Чубаров - Цензор.НЕТ 5734
показати весь коментар
14.08.2017 22:36 Відповісти
Razberjomsja s Mordoram,vozmjomsja za nemcev..................gadjuki oba.................(...............USA v pomosc.........)..........
показати весь коментар
14.08.2017 22:37 Відповісти
Преуспевающее общество ,- Организовано , а все остальные ,- Хаос.Но Вопрос в Том ,- как кто реагирует.
показати весь коментар
14.08.2017 22:38 Відповісти
"Вокруг Минских соглашений больше игры идет со стороны немецких политиков", - Чубаров - Цензор.НЕТ 4319
показати весь коментар
14.08.2017 22:38 Відповісти
Згоден
показати весь коментар
14.08.2017 22:44 Відповісти
Немецкие политики редкие цуки , то есть Герры( hers)
показати весь коментар
14.08.2017 22:45 Відповісти
"Вокруг Минских соглашений больше игры идет со стороны немецких политиков", - Чубаров, Порошенко немец?
показати весь коментар
14.08.2017 22:51 Відповісти
нет он маланец. но замашки у него такие же , питорастические.
показати весь коментар
14.08.2017 23:35 Відповісти
Пора уже перестать рассматривать Германию как лидера в Европе и как союзника Украины. Слишком многое их связывает с фашизмом и рашизмом.
показати весь коментар
14.08.2017 22:52 Відповісти
Да с самого начала организаци этих "Минских переговоров" был виден исключительно шкурный интерес Германи и частично Франции тогот времени".Это им,а не Украине нужен был этот процесс.А Украине нужна была поддержка ООН и выполнение обязательств стран-партнёров по "Будапешту".Если бы Порошенко продеждался бы и не подлёг заботливой рукой Меркель под Кремль,то через некоторое время эти механизмы бы обязательно включились.Америка и Британия просили своё участие в процессе.Но ЛИЧНО Порошенко избрал формат "друзей Кремля" (на тот момент) и кума Путина как СВОЕГО представителя.
показати весь коментар
14.08.2017 22:53 Відповісти
Т.е. Хербст здесь

Аргументы против поставок оружия Украине не выдерживают критики: они базируются на мифах или устаревших оценках, - экс-посол США Хербст
https://censor.net/news/451571/argumenty_protiv_postavok_orujiya_ukraine_ne_vyderjivayut_kritiki_oni_baziruyutsya_na_mifah_ili_ustarevshih

врёт?
показати весь коментар
15.08.2017 00:40 Відповісти
Когда в "карточной игре", которая я называтся "большой политикой", встаёт "проблема" "малого народа" - "народ", думает:: "А что я от этого могу поиметь?" Вот в эту игру все сейчас и играют... Толькл "флеш", сейчас - у США...
показати весь коментар
14.08.2017 22:54 Відповісти
Немцы сделали Урок с политики , А Любовь к Труду оставили .Тогда , что делают те , Что ничего не имеют , а Только Содрогают Воздух.
показати весь коментар
14.08.2017 23:05 Відповісти
Меркель продолжает подыгрывать своему любимчику имитируя противостояние
показати весь коментар
14.08.2017 23:10 Відповісти
Кому нужен мордорский газ ил ада, тот больше всех и юлит!
показати весь коментар
14.08.2017 23:46 Відповісти
нацист рашиста не образить...
показати весь коментар
14.08.2017 23:47 Відповісти
Ну если вам не нравится что для вас делает Запад. Ну так делайте сами то, что считаете нужным.
показати весь коментар
15.08.2017 00:10 Відповісти
Интересуюсь спросить а что он этот запад реального делает
показати весь коментар
15.08.2017 00:37 Відповісти
Барыгам уже проще запад обвинить под гул копрофилов стецька, да и судя по всему режиму парашенки грозит изоляция
показати весь коментар
15.08.2017 00:54 Відповісти
британія була непоганим арбітром, вона пішла, на жаль.
Але наразі і трамп нам підіграє достойно - гріх жалуватись, поки що, панове)))
показати весь коментар
15.08.2017 01:53 Відповісти
Чубаров - молодець. Тема кримчан має звучать постійно. Це апріорі простіше. Чим наголошувати на війні з россією.
показати весь коментар
15.08.2017 01:57 Відповісти
А щоб "тема кримчан звучала", потрібні медіа, які це озвучують. В даному випадку на подяку заслуговує 5-канал.
показати весь коментар
15.08.2017 06:48 Відповісти
После того как Европа и США вводили санкции а соевые барыги безсовестно торговали и сегоденя заигрывают с сепаро московитскими оккупантами, у некоторых заканчивается терпение,, безвиз дали и главного будкостроителя зашкалило от пиара... в это время реформы в дупе... оккупанты исполъзуя безвиз с Украиной завозяр свои грады на оккупированные терриории.. с чьего благословения???
показати весь коментар
15.08.2017 02:08 Відповісти
В минских соглашениях нет ни слова о Крыме, поэтому они не выгодны для Украины потому что там прописаны пункты особого статуса дамбаса и амнистии в ордло а также выборы на окупированной территории. Аргументация типа это время потянуть и перевооружить армию Украину, ну так рашка тоже перевооружается и значительно быстрей потому что там военный бюджет в 15 раз больше чем украинский и в ордло их военторг работает.
показати весь коментар
15.08.2017 08:26 Відповісти
Вокруг Минских соглашений больше игры идет со стороны немецких политиков, - Чубаров - Цензор.НЕТ 342