7196 відвідувачів онлайн

НАБУ і САП повідомили про підозру чиновникам "Укрзалізниці"

укрзализныця

Посадових осіб ПАТ "Укрзалізниця підозрюють у зловживанні службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба НАБУ.

"15 серпня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України ("Зловживання владою або службовим становищем") колишнього заступника голови "Укрзалізниці", чинних директора одного з департаментів ПАТ "Укрзалізниця" та заступника директора однієї з філій ПАТ "Укрзалізниця", - йдеться в повідомленні.

Зазначених чиновників підозрюють у зловживанні службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб, внаслідок чого Державна адміністрація залізничного транспорту України недоотримала 10,2 млн доларів США доходів (на дату скоєння злочину 97 млн грн).

Також дивіться: Збиток від корупційних схем в агропромі перевищує 2 млрд, - НАБУ. ІНФОГРАФІКА

За версією слідства, на початку 2014 року підозрювані, використовуючи своє службове становище та будучи членами Тарифної комісії Державної адміністрації залізничного транспорту України - колегіального органу "Укрзалізниці", уповноваженого на встановлення пільгових тарифних ставок на здійснення вантажних залізничних перевезень -застосували без наявних на те підстав на користь низки експедиторських організацій пільгові тарифні ставки на вантажні перевезення. Тобто посадовці визначили, що тарифи будуть пільговими, якщо перевізники виконають гарантовані обсяги перевезень. Перевізники умову не виконали, але пільгу все одно було надано.
Вирішують питання про обрання запобіжного заходу згаданим особам.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Серед чотирьохсот справ, які ми розслідуємо, близько ста стосуються корупції на державних підприємствах, - НАБУ
Топ коментарі
+8
Ахметова посадят?Там статей на 3000 лет
показати весь коментар
16.08.2017 10:32 Відповісти
+6
- Транспорт отбился от рук,- поспешно резюмировал великий комбинатор. С железной дорогой мы поссорились. Воздушные пути сообщения для нас закрыты. Пешком? (с)
показати весь коментар
16.08.2017 10:33 Відповісти
+5
Похоже, что СБУ (Служба Беспечности Украины) не желает выполнять свои обязанности, хочу обратить внимание на деятельность http://www.scouts.ru/units/12863 одной организации в Сумах , что действует вполне открыто и безбоязненно с 1993 года!
Почтовый адрес: а/я 1712, г. Сумы- 24, 40024, Украина. Координатор программы: Бобырев Сергей Леонидович, руководитель ОЮРС, председатель совета Сумской областной общественной организации "Русский культурный центр"

Наша Организация Юных Разведчиков-скаутов (ОЮРС) была зарегистрирована в ОРЮР в 19.. году как 82-й сводный отряд А.П. Чехова, у нас с ОРЮР общие корни и методика.
Украина - это часть России, на том мы и стоим. Всегда готов! За Отечество!
г. Сумы, Украина
показати весь коментар
16.08.2017 11:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ахметова посадят?Там статей на 3000 лет
показати весь коментар
16.08.2017 10:32 Відповісти
і бабла на стільки ж років... нажаль... Таких треба не садити...
показати весь коментар
16.08.2017 10:37 Відповісти
- Транспорт отбился от рук,- поспешно резюмировал великий комбинатор. С железной дорогой мы поссорились. Воздушные пути сообщения для нас закрыты. Пешком? (с)
показати весь коментар
16.08.2017 10:33 Відповісти
Беріть будь-якого чиновника починаючи з голови РДА і вище - і ви не помилитесь - крадуть усі...
показати весь коментар
16.08.2017 10:39 Відповісти
тому що за формулою треба накрасти стільки, щоб потім вистачило не тількі собі, а й прокурорам з суддями))
показати весь коментар
16.08.2017 10:43 Відповісти
пары китайцев будет маловато на нашу всеобъемлющую коррупцию. Со спецами надо сразу же присылать расстрельную команду, как минимум - дивизию китайских стрелков.
показати весь коментар
16.08.2017 10:45 Відповісти
Ось саме такі справи доводять, що УЗ треба приватизовувати, хоча б частково.
показати весь коментар
16.08.2017 10:52 Відповісти
большинство украинцев я предполагаю что лет 20 ЗНАЮТ ЧТО ТАМ ГОСВОРЬЕ СКОНЦЕНТРИРОВАНО а поделать ничего пока не могут
показати весь коментар
16.08.2017 11:09 Відповісти
Можуть- підтримувати тих, хто з цим бореться. І аж ніяк не паплюжити їх.
показати весь коментар
16.08.2017 11:12 Відповісти
г. Сумы, Украина
показати весь коментар
16.08.2017 11:11 Відповісти
Ти впевнений, що тут форум СБУ? Так ти помилився.
показати весь коментар
16.08.2017 11:13 Відповісти
Мне все равно какая служба прикроет эту лавочку!
Действуют в наглую и открыто, а всем пофиг.
показати весь коментар
16.08.2017 13:10 Відповісти
Бути такого не може- адже тобі не пофіг. Звертайся безпосередньо в СБУ.
показати весь коментар
16.08.2017 13:13 Відповісти
http://www.scouts.ru/units/12863 Страница уже не открывается. Может проснулись?
показати весь коментар
16.08.2017 19:38 Відповісти
Може. Не відволікайте!
показати весь коментар
16.08.2017 19:42 Відповісти
Думаю,что они тут всё внимательно читают....
показати весь коментар
16.08.2017 11:31 Відповісти
Ух ты,оказывается в нашей стране убытки и недоимки начали конвертировать в доллары США (на дату совершения преступления),такой себе финансовый Роттердам+.Означает ли это что государство начнёт компенсировать вкладчикам банков и кредитных союзов вклады по такой же схеме? Например банк не отдаёт деньги вкладчику с 2009 года в размере 8000 гривен,что на тот момент составляло 1000$ по курсу,плюс проценты.))
показати весь коментар
16.08.2017 11:34 Відповісти
https://censor.net/news/451858/nabu_i_sap_soobschili_o_podozrenii_chinovnikam_ukrzaliznytsi

та пошли вы лесом , -
ПОЙМАЛИ...
ЗАПОДОЗРИЛИ....
ЗАДЕРЖАЛИ...
ПОЛУЧИЛИ ЗАЛОГ....
ВЫПУСТИЛИ.... Как на спортивной рыбалке
(где то слышал, полностью согласен)
показати весь коментар
16.08.2017 12:00 Відповісти