9642 відвідувача онлайн
9 301 25

З 1 вересня в Нацгвардії повноцінно запрацюють рекрутери

нацгвардия

З 1 вересня в Національній гвардії України повноцінно запрацюють рекрутери.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НГУ на сторінці у Фейсбуці.

"У структурі Національної гвардії створено центри комплектування у п'яти містах України. Головний відділ у Києві і підпорядковані відділення - в Одесі, Харкові, Львові і Дніпрі. Заплановано, що до 1 вересня нововведені підрозділи запрацюють у повноцінному режимі", - повідомляють у Нацгвардії.

Центри інформуватимуть громадян про проходження військової служби в Національній гвардії і проведення первинного відбору на вакантні місця. Співробітники відділень проводитимуть первинні співбесіди і психологічне тестування, інформуватимуть про необхідні документи, відправлятимуть на проходження військово-лікарської комісії, формуватимуть особові справи й відправлятимуть у військові частини. Окрім того, вони відповідатимуть за зв'язки з громадськістю щодо вступу на контракт, в резерв у лави Нацгвардії або навчання у Національній академії НГУ.

Також дивіться: Перший капелан Нацгвардії Кулицький отримав посвідчення учасника бойових дій. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+11
Беркутни не хватает?
показати весь коментар
16.08.2017 10:47 Відповісти
+11
в тітушки набирають ?
показати весь коментар
16.08.2017 10:50 Відповісти
+10
Переживает петро и боится людей)))Правильно,выдайте ему учебник по истории.Ни один не избежал своей участи такой умник.А люди сейчас ох какие злые.Порвут его вместе с новоберкутом.
показати весь коментар
16.08.2017 10:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Беркутни не хватает?
показати весь коментар
16.08.2017 10:47 Відповісти
да не. всю беркутню кондитер щедро пристроил в "нову полицию". Но вертикаль надо укреплять
показати весь коментар
16.08.2017 11:00 Відповісти
100%
показати весь коментар
16.08.2017 14:09 Відповісти
в тітушки набирають ?
показати весь коментар
16.08.2017 10:50 Відповісти
Переживает петро и боится людей)))Правильно,выдайте ему учебник по истории.Ни один не избежал своей участи такой умник.А люди сейчас ох какие злые.Порвут его вместе с новоберкутом.
показати весь коментар
16.08.2017 10:53 Відповісти
Даремно ***** барижні на них сподіваються!! Перші проти них і підуть...
показати весь коментар
16.08.2017 10:54 Відповісти
Интересненько то как...
А баблофинансирование как всегда из кармана налогоплательщика...
Хотя понятно... сейчас идет "госнабор" в НГУ....
показати весь коментар
16.08.2017 10:54 Відповісти
у нас війни немає.так каже наша влада.
показати весь коментар
16.08.2017 11:01 Відповісти
А ти значить віриш владі... Чи ти віриш коли тобі вигідно, а коли ні то не віриш, так?
показати весь коментар
16.08.2017 11:12 Відповісти
лучше бы вы в инженеры и доктора с таким старанием набирали
показати весь коментар
16.08.2017 11:01 Відповісти
это те самые, которые с поезда снимают прямо в нацгвардию?
жуть, если они такое "неполноценно" делали - боюсь представить, откуда станут "полноценно" снимать. с карусели в детском саду, не иначе.
показати весь коментар
16.08.2017 11:02 Відповісти
яка нормальна людина хоче вступити в гімно чи то в мусссор???
і -ка к друзья ви нє садітєсь -в музиканти нє годітесь...
УКРАЇНЦІ -вже порозумнішали - не путають член з пальцем!!!
показати весь коментар
16.08.2017 11:03 Відповісти
да уж, несмотря на весь сарказм в комментах, сообщаю, что в части НГ идут с бОльшей охотой, чем в ЗСУ по причине того, что з/п хорошая, если на фронте - то на ноль не гоняют, в лучшем случае - 2-3 линия или блокпосты на магистралях, ротация через максимум 60 дней, но УБД по-любому будет и плюс льготы сотрудников МВД.
показати весь коментар
16.08.2017 11:11 Відповісти
ти прав бидло звичайно йде.
показати весь коментар
16.08.2017 11:14 Відповісти
Льгот сотрудников МВД для нгушников давно уж нет...
показати весь коментар
16.08.2017 11:14 Відповісти
сегодня уточню у знакомого)) Говорил, что есть
показати весь коментар
16.08.2017 11:18 Відповісти
Не уточняй... говорю тебе из первых "уст" как ЗНШа ООСПэна...
показати весь коментар
16.08.2017 11:20 Відповісти
++
показати весь коментар
16.08.2017 11:22 Відповісти
Костя Гризодубо будет освобождать. У него методика правильная.
показати весь коментар
16.08.2017 11:25 Відповісти
"Сотрудники отделений будут проводить первичные собеседования и психол..."
НЕ НАДО НАМ "ПЕРВИЧНЫЕ СОБЕСЕДОВАНИЯ" - ВЕШАНИЕ ЛАПШИ НА УХИ!
УСТАНОВИТЕ ДОСТОЙНУЮ ОПЛАТУ ЗАЩИТНИКАМ РОДИНЫ И НОРМАЛЬНУЮ СТРАХОВКУ ПО СМЕРТИ! ИМЕННО ПО СМЕРТИ, ЧТО БЫ СОЛДАТСКАЯ ЖИЗНЬ СТАЛА ВАМ ТАМ ДОРОГА ТАК ЖЕ, КАК И ВАШИ СОБСТВЕННЫЕ ХАТЫНКИ-МАШИНКИ... И ШТАБНЫЕ СТРАТЕГИ ОТВЕЧАЛИ ЗА СМЕРТЕЛЬНЫЕ ПОТЕРИ, курвы!
пля, ЕДЕШЬ ПО КИЕВУ И ВСТРЕЧАЕШЬ ДОРОГУЩИЕ ТАЧКИ С ВОЕННЫМИ НОМЕРАМИ !!!
ЭТО Ж С КАКОГО ХРЕНА ПОКУПАЕТ МИН ОБОРОНЫ ТАКИЕ КОМФОРТНЫЕ
ЧЛЕНОВОЗЫ-ТАЧКИ ДЛЯ ПЕРЕВОЗКИ ГЕНЕРАЛОВ И ПРОЧИХ ЖИРОСРАЛОВ?
ВООБЩЕ НАДО ЭТО БОЛОТО С ПУЗАТЫМИ ГАВНОКОМАНДУЮЩИМИ ПРОВЕРИТЬ НА СПОРТ. СОСТОЯНИЕ И ВЫГНАТЬ ВСЕХ ЖИРТРЕСТОВ нах... (Яркий пример подобногго говнакомандующего - ворюга Кузьмук с маской волевого человека за счёт осипшего от бухалова голоса с огромным курдюком впереди и мешками под глазами от пересыпания по 24 часа в забуханном состоянии )
(Если оно, тюленеподобное не имеет силы воли смотреть за состоянием своего "военного" тела, то шо оно вообще может делать, кроме как жрать, спать, париться в банях и охотиться на привязанных акбанов ))))))))))))))) С 1 сентября в Нацгвардии полноценно заработают рекрутеры - Цензор.НЕТ 1024

.

Источник:https://censor.net/n451860
показати весь коментар
16.08.2017 11:43 Відповісти
Вчора придворним лизунам бахіні накидали за воротнік і мордою потикали в висери їх кумира - то вони тут вже виклалися на повну... Хто забув НГУ то і Азов який тримає в страсі маріупольську ватку, і в Одесі вату ганяла НГУ і тд і тп. ************ ще лизоблюди бахіні ...