8047 відвідувачів онлайн
1 652 10

Інформатора російських найманців на Луганщині посадили на 3,5 року

суд фемида правосудие

У Луганській області інформатора терористичної організації "ЛНР" засудили до трьох років і семи місяців позбавлення волі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Луганської області.
Суд визнав винним громадянина в кримінальному правопорушенні, передбаченому ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації).
Слідчі встановили, що упродовж липня-вересня 2015 року, перебуваючи в місті Лисичанськ Луганської області, громадянин за допомогою мобільного зв'язку передавав представникам терористичної організації "ЛНР" інформацію про дислокацію особового складу підрозділів, військової техніки і фортифікаційних споруд Збройних Сил України на території міста.

Також читайте: 15-річний підліток підірвався на Луганщині під час спроби розібрати вибуховий пристрій, - ОблВЦА
Топ коментарі
+2
Сегодня с номера +79219343043 получил СМС с угрозами.Ответил ему так-"спасибо за инфу в передвиж.войск рф.Деньги на карту скину". Думаю все.

https://twitter.com/FallenAngel486 Падший Ангел‏
показати весь коментар
16.08.2017 12:35 Відповісти
+2
Так он же в добробатах не служил, значит, отягчающих обстоятельств нет.
Этожнашилюди.
показати весь коментар
16.08.2017 12:38 Відповісти
+1
Пособничество оккупантам,пособничество в убийстве госслужащих-солдат страны,разглашение гос тайны во время ведения военных действий.Это 3,5 года????????????????????????????????????????????????????????
показати весь коментар
16.08.2017 12:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пособничество оккупантам,пособничество в убийстве госслужащих-солдат страны,разглашение гос тайны во время ведения военных действий.Это 3,5 года????????????????????????????????????????????????????????
показати весь коментар
16.08.2017 12:32 Відповісти
"Это конец..." - обреченно сказал Штирлиц, вынимая руку из-под юбки Кэт.
"Канспирацыа, дарагой", - нежно прошептал Кэт.
показати весь коментар
16.08.2017 12:35 Відповісти
"Это конец..." - обреченно сказал Штирлиц, вынимая руку из-под юбки Кэт.
"Канспирацыа, дарагой", - нежно прошептал Кэт. Затем оба встали,и пошли в кассу вр получать помощь к отпуску.
показати весь коментар
16.08.2017 12:38 Відповісти
Такі закони та суди. Треба міняти.
показати весь коментар
16.08.2017 12:36 Відповісти
Так он же в добробатах не служил, значит, отягчающих обстоятельств нет.
Этожнашилюди.
показати весь коментар
16.08.2017 12:38 Відповісти
Таких потрібно саджати на палю.
показати весь коментар
16.08.2017 12:34 Відповісти
Сегодня с номера +79219343043 получил СМС с угрозами.Ответил ему так-"спасибо за инфу в передвиж.войск рф.Деньги на карту скину". Думаю все.

https://twitter.com/FallenAngel486 Падший Ангел‏
показати весь коментар
16.08.2017 12:35 Відповісти
"Информатора российских наемников на Луганщине посадили на 3,5 года" на бутылку...