8391 відвідувач онлайн
3 122 43

Литва направить спостерігачів на білорусько-російські навчання "Захід-2017", - Міноборони

беларусь учения 2017 запад

Литва отримала запрошення від Росії спостерігати за військовими навчаннями "Захід", а раніше отримала таке саме запрошення від Білорусі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Delfi.

Також читайте: Полторак про навчання "Захід-2017": Ми відстежуємо ситуацію і будемо адекватно реагувати на можливі загрози

"Литва разом з іншими державами регіону отримала від Росії і Білорусі запрошення спостерігати за навчаннями "Захід 2017", - повідомила представник Міноборони країни Аста Гальдікайте.
За її словами, планують, що в програмі моніторингу за організованими на території Білорусі великими білорусько-російськими стратегічними навчаннями "Захід" 16-20 вересня братимуть участь інспектори з озброєння Литовської армії, а 19 вересня за навчаннями на полігоні Луга в Ленінградській області спостерігатиме військовий аташе Литви в Росії.
Як зазначає військова розвідка Литви, цілком імовірно, що сценарій передбачає військовий конфлікт із НАТО. Частина районів, де відбудуться навчання, - дуже близько до території Литви, а тому посадові особи країни не відкидають імовірності виникнення інцидентів і провокацій. "Якщо ми будемо говорити про деякі можливі дії і загрози, то, мабуть, найбільшою помилкою з боку опонентів можуть бути локальні провокації - це першорядне завдання, чому ми повинні бути пильними. Може мати місце і посилення інформаційних атак, мета яких - дискредитувати військовослужбовців наших союзників, дискредитувати армію Литви, показати міць Росії, Білорусі, цілком ймовірно і здійснення кібернетичних атак", - зазначив міністр оборони Литви Раймундас Каробліс.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Полторак і Мацеревич обговорили у Варшаві стан справ на Донбасі і ризики загострення ситуації через навчання "Захід-2017". ФОТО

За його словами, зараз немає даних, що навчання можуть виявитися прелюдією до більшого конфлікту. "Ці навчання, попри їх некомфортність, оскільки тренування дійсно спрямовані проти нас, це все-таки навчання. У Литві навчання окремих військових одиниць проводять за графіком, як союзницькі, так і литовські військовослужбовці тренуються відповідно до наявних планів, але навчання, які могли б стати противагою навчанням "Захід", у нас немає", - запевнив міністр.
Деякі спостерігачі вбачають загрозу, що Росія після закінчення навчань може частину військовослужбовців і військової техніки залишити в Білорусі, так що, за словами міністра, цю інформацію повинні будуть перевірити і литовські спостерігачі. Москва і Мінськ стверджують, що традиційні навчання, які організовують кожні чотири роки, не становлять жодної загрози сусіднім країнам.
Топ коментарі
+6
если Россия шлёт приглашение на учения в Беларуси, значит Беларусь уже оккупирована и захвачена РФ
показати весь коментар
16.08.2017 14:35 Відповісти
+3
Беларусь уже лет 20 оккупирована РФ и лукашеным ну и дибилизмом тоже
показати весь коментар
16.08.2017 14:36 Відповісти
+3
Питання в тому чи заберуться вони потім звідти.
показати весь коментар
16.08.2017 14:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
если Россия шлёт приглашение на учения в Беларуси, значит Беларусь уже оккупирована и захвачена РФ
показати весь коментар
16.08.2017 14:35 Відповісти
Беларусь уже лет 20 оккупирована РФ и лукашеным ну и дибилизмом тоже
показати весь коментар
16.08.2017 14:36 Відповісти
до последних событий этот вопрос вызывал споры, так может теперь Россия будет слать и всё остальное от имени Беларуси, чтоб уже ясность была полная... и для беларусов
показати весь коментар
16.08.2017 14:38 Відповісти
Там два запрошення.
показати весь коментар
16.08.2017 14:42 Відповісти
двух хозяев в доме не бывает
показати весь коментар
16.08.2017 14:43 Відповісти
Проблеми тих, хто живе в хаті, сусідів не мають хвилювати. Аби до нас не лізли.
показати весь коментар
16.08.2017 14:47 Відповісти
Україну це хвилює як і усіх інших сусідів, як і у житті, хто там хазяїн і що він намагається робити і чи зможе старий хазяїн Лукашенко завадити новому втилювати свої плани
показати весь коментар
16.08.2017 14:52 Відповісти
Ні. То їх справи, якщо не порушено міжнародне законодавство- наша справа захистити свою країну.
показати весь коментар
16.08.2017 14:54 Відповісти
якщо ти не хочеш бачити далі свого носа ти не зможеш ефективно захищати свою країну, добре що в керівницві держави Україна інши люди, які і можуть і хочуть спостерігати за справами сусідів і в Білорусі і в Молдові і за новим кремлівським хазяїном та заздалегідь готуватися до ріхних планів і розвитку подій
показати весь коментар
16.08.2017 15:02 Відповісти
Ти спостерігання з втручанням переплутав.
показати весь коментар
16.08.2017 15:18 Відповісти
я нічого не плутаю, це ти не спроможний зрозуміти, що стратегія і тактика залежить від вміння передбачати дії та плани ворога
показати весь коментар
16.08.2017 15:22 Відповісти
Спроможний- вчили цьому.
показати весь коментар
16.08.2017 15:24 Відповісти
бачу що недовчили... дістаєш мене, скільки часу свого повинен гаяти на тебе, тому що якраз новий хазяїн Білорусі саме тим і займається як ти пишеш "порушення міжнародного права", а моє місто знаходится в 150 км від Білорусі, не знаю де ти в Україні знаходишься, якщо ти Саша Крещатик бувший, то в с. Хрещатик Черкаської обл., але спробуй сам щось елементарне зрозуміти і розглядіти, без мене
показати весь коментар
16.08.2017 15:44 Відповісти
Я на своєму місці. І твої "поради" мені не потрібні.
показати весь коментар
16.08.2017 15:51 Відповісти
ну от і добре, а мені не потрібна твоя нахабність і твої вказівки, що мені робити, твоя грубість і суперечки з тобою... розійдемось миром, не пиши до мене більше
показати весь коментар
16.08.2017 16:00 Відповісти
Сам вирішую, що мені робити. Не почав би ти- не отримав би відсічі. Щасти.
показати весь коментар
16.08.2017 16:02 Відповісти
якої відсічі, в голові у тебе все гаразд?,, сам поліз до мене діставати мене свої тупізмом, тепер брешеш
показати весь коментар
16.08.2017 16:05 Відповісти
не люблю коли брешуть, буду спамити, почав ти
показати весь коментар
16.08.2017 16:07 Відповісти
Ще раз- щасти.
показати весь коментар
16.08.2017 16:08 Відповісти
нічого не писав я про втручання, не треба брехати
показати весь коментар
16.08.2017 16:07 Відповісти
Литва направит наблюдателей на белорусско-российские учения "Запад-2017", - Минобороны - Цензор.НЕТ 2736
двух хозяев в доме не бывает
ОтветитьМне нравится 2
показати весь коментар
16.08.2017 16:10 Відповісти
ось коли було так як ти пишеш, у 2014, саме тому і сталися такі наслідки у вигляді й Іловайську і Дебальцево через неправильне планування подій та керування військовими силами, але на помилках вчаться, тьху тьху дасть Бог...
показати весь коментар
16.08.2017 15:09 Відповісти
А тепер пхнеш свого носа в українські справи.
показати весь коментар
16.08.2017 15:19 Відповісти
українські справи це також і мої справи, я українець, киянин
показати весь коментар
16.08.2017 15:20 Відповісти
Твої проблеми,
показати весь коментар
16.08.2017 15:24 Відповісти
бачу, що це мої проблеми, але не твої
показати весь коментар
16.08.2017 16:11 Відповісти
мабуть, те що на Параді Незалежності будуть присутні війська НАТО тобі також не подобається, бо вони мовляв пхнуть свого носа в українськи справи, виникає питання на кого ти працюєш, чи не на росіян часом?... або ти може головний диванний стратег в України, до речі якого мало хто чує і звертає уваги в віськовому керівництві))... але після того, що трапилося у Білорусі трошки раніше і зараз, Порох просто зобов'язаний так робити
показати весь коментар
16.08.2017 15:34 Відповісти
Читай мої коменти- потім роби висновки.
показати весь коментар
16.08.2017 15:36 Відповісти
Вот это правильно.
показати весь коментар
16.08.2017 14:35 Відповісти
Питання в тому чи заберуться вони потім звідти.
показати весь коментар
16.08.2017 14:36 Відповісти
Наша військово доктрина від цього не має залежати.
показати весь коментар
16.08.2017 14:41 Відповісти
саме має
показати весь коментар
16.08.2017 15:03 Відповісти
В 89-м Орда также красиво шагала к своему краху . Европа и США тогда должны были довести дело до конца . Но , видно , что-то помешало или не хотели кормить 150 млн. убогих . И сейчас боятся , что вата расползётся , как саранча , по всему миру в поиске сытой жизни .
показати весь коментар
16.08.2017 14:43 Відповісти
Флаг оккупированного расеей украинского Крыма и флаг прокацапской партии в Беларуси. Совпадение?
Литва направит наблюдателей на белорусско-российские учения "Запад-2017", - Минобороны - Цензор.НЕТ 6327 Литва направит наблюдателей на белорусско-российские учения "Запад-2017", - Минобороны - Цензор.НЕТ 4782
показати весь коментар
16.08.2017 15:04 Відповісти
Что за бред? Нет в Беларуси такой партии!
показати весь коментар
16.08.2017 15:06 Відповісти
То что она в Беларуси не зарегистрирована еще не значит, что ее нет в проекте кремля. Мы тоже до 14 года и знать не знали и не слышали про ДНР. ЛНР и прочую ********** лабуду. Подробнее здесь http://www.shatilin.com/zapasnoy-variant-kremlya/ И если вы чего-то не знаете, то грубить не надо
показати весь коментар
16.08.2017 15:22 Відповісти
В каком месте я Вам нагрубил? Нет такой партии в Беларуси! А чьи-то влажные мечты идут на ...
показати весь коментар
16.08.2017 15:25 Відповісти
Слово бред не совсем подходит для общения однодумцев. Судьба Вашей страны и ее независимость непустой звук для большинства украинцев. Только перспективы очень мрачные. И предстоящие совместные учения и руцькие системы ПВО в Беларуси. Беларуси-то кто угрожает?
показати весь коментар
16.08.2017 15:38 Відповісти
Я уже начинаю сомневаться, что мы с Вами однодумцы. Вы начали с фейка про партию(так обычно делают рюSSкие), а после Вашего вопроса я понял, что именно я, тот человек в стране, который завтра отменит учения с кацапами...
показати весь коментар
16.08.2017 15:49 Відповісти
Обижаться не надо. Если статья о возможной угрозе независимости Беларуси для Вас фейк, я не буду доказывать обратное. А что до моих вопросов про учения и ПВО, я хотел только узнать ваше мнение. "ЦН" создан в том числе и для обмена мнениями . Понятно что лично от Вас ничего не зависит. Также как и от моих проклятий в адрес авторов предательских Харьковских соглашений. Не хотите обсуждать этот вопрос - да ради Бога
показати весь коментар
16.08.2017 16:22 Відповісти
Впервые флаг ДНр был паоказан на каком то там форуме валдайском или кацапско дебильном форуме не не помню
показати весь коментар
16.08.2017 15:25 Відповісти
Нет такой партии, у вас !!! ))))

Ну ***** придет и будет
показати весь коментар
16.08.2017 15:26 Відповісти
Литва направит наблюдателей на белорусско-российские учения "Запад-2017", - Минобороны - Цензор.НЕТ 7711