9340 відвідувачів онлайн

За півроку жертвами війни на Донбасі стали 400 мирних жителів, - МЗС

помощь гуманитарная

Протягом майже трьох років військових дій на Донбасі загинуло щонайменше 2 500 мирних громадян України, вiд 7 000 до 9 000 були поранені.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ до Міжнародного дня гуманітарної допомоги, яку оприлюднено на сайті відомства.
Як зазначається, цей день нагадує всім країнам про необхідність дотримання норм міжнародного гуманітарного права і захисту мирного населення.
"Особливе значення цього дня для України обумовлено гуманітарними наслідками російської агресії. За підрахунками ООН, упродовж майже трьох років військових дій РФ на Донбасі загинули щонайменше 2 500 мирних громадян України; від 7 000 до 9 000 були поранені. Війна продовжує забирати та калічити людські життя: лише у першому півріччі цього року її жертвами стали понад 400 цивільних осіб, що на 60% більше ніж за такий же період 2016 року", - йдеться в заяві.

У Міністерстві зазначили, що триваюче порушення режиму припинення вогню, наявність значних замінованих площ становить загрозу життю для майже 800 тис. українців, які проживають поруч із лінією зіткнення. Майже 1,6 млн громадян, а це близько 4% всього населення України, змушені були залишити свої будинки і стали внутрішньо переміщеними особами. За даними ООН, понад 3,8 млн громадян із обох боків лінії зіткнення потребують гуманітарної допомоги.
"З огляду на це вимагаємо від Росії як держави-агресора й окупанта неухильного виконання гуманітарних аспектів Мінських домовленостей, зокрема забезпечити безперешкодний доступ, зберігання і розподіл гуманітарної допомоги", - йдеться в заяві МЗС.
Топ коментарі
+12
За полгода на Донбассе погибли более 400 мирных жителей, - МИД - Цензор.НЕТ 2572
показати весь коментар
19.08.2017 19:38 Відповісти
+8
мирні ? це ті що перед бтр-ми з іконами стояли ? це ті що до цих пір укров не навидять ?
для мене є даунбас. і ДОНБАС !!!!! і я ці дві назви не путаю.
показати весь коментар
19.08.2017 19:47 Відповісти
+6
Тому, що використовують системи залпового вогню. Ними обстрілюють міста, села... не

дивлячись на людей.
показати весь коментар
19.08.2017 19:39 Відповісти

Завантаження...