6809 відвідувачів онлайн
8 757 42

У Кропивницькому побудують бази для підготовки спецпризначенців, - Порошенко

ссо

У Кропивницькому побудують об'єкти для покращення підготовки бійців Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час поїздки в Кіровоградську область в понеділок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Сьогодні сили спеціального призначення є символом співпраці нашої держави з партнерами НАТО. Уже створюють спеціальні бази. Домовилися, що і в Кропивницькому побудують об'єкти, які покращать рівень підготовки наших спецпризначенців", - сказав Президент.
Він додав, що співпраця України з міжнародними партнерами в цій сфері є надзвичайно ефективною.
Топ коментарі
+14
В Кропивницком 3 полк спецназа стоит, который очень хорошо дал просраться "мирным трахтаристам Домбаса". Так что центр этот будет по делу и по месту.
показати весь коментар
21.08.2017 14:25 Відповісти
+9
Спецназ в Кропивницком давно уже находится - десантный полк. Принимали участие в разных операциях как в Украине, так и за рубежом . С россией и сепарами воюют очень достойно. А чем "свистеть", неплохо бы поинтересоваться темой.
показати весь коментар
21.08.2017 14:33 Відповісти
+6
Рошен на этом еще и наварится.Барыга за копейку в церкви перднет.
показати весь коментар
21.08.2017 14:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"РОШЕН" головний спонсор???
показати весь коментар
21.08.2017 14:14 Відповісти
Рошен на этом еще и наварится.Барыга за копейку в церкви перднет.
показати весь коментар
21.08.2017 14:17 Відповісти
Сьогодні вранці у нас в місті по вулиці Короленка всі буди в акуї...Зпереду йде авто с відсівом (ями засипає)а по заду неї шість чоловік з краскопультами і відсів в чорний колір красять.
показати весь коментар
21.08.2017 14:23 Відповісти
Не бреши! Де, на якій вулиці це було? І на шляху кортежа немає таких ям - вже давно немає! Розмітку вчора- позавчора наносили - то таке є - але це роблять кожен рік перед 1 вересня (або внепланово - перед приїздом Президента чи Прем*єра!), але такої куйні, як ти пишеш - не було!
показати весь коментар
21.08.2017 16:17 Відповісти
Кому ти чешеш ? Я з вул. Мінська (Лелеківка) кожного дня їду на роботу і з роботи через Короленка під арку.
показати весь коментар
21.08.2017 16:27 Відповісти
На якій вулиці це було , біля якого будинку - конкретно можеш вказати? Зараз поїду і подивлюся - або вибачусь, або буду тебе ображати!
показати весь коментар
21.08.2017 16:51 Відповісти
Короленко засыпали. Но не отсевом, а... я не знаю, как называется этот способ ямочного ремонта (муж говорит, так трассы обычно ремонтируют), но выглядит хорошо. Ровненько, гладенько, ям нет.
показати весь коментар
21.08.2017 20:01 Відповісти
Подальше от Киева...логика Петра-бздуна понятна...
показати весь коментар
21.08.2017 14:16 Відповісти
В Кропивницком 3 полк спецназа стоит, который очень хорошо дал просраться "мирным трахтаристам Домбаса". Так что центр этот будет по делу и по месту.
показати весь коментар
21.08.2017 14:25 Відповісти
я это знаю .. но военный спецназ и ССО несовместимы - они немного имеют разные функции и задачи - их НЕЛЬЗЯ обьеденять ! ...разве что только для того что Петро хочет ССО похоронить..
показати весь коментар
21.08.2017 14:58 Відповісти
Та нет, это свои батальоны охраны от народа обучает. Ибо в его представлении государство - это рошен.
показати весь коментар
21.08.2017 20:38 Відповісти
Надеюсь, базу снова будут строить стройбат НАТО, как в Очакове, и снова привезут 100500 огромных ящиков с лопатами и гусеничные бульдозеры в пустынном камуфляже.
показати весь коментар
21.08.2017 14:18 Відповісти
Надо хвалиться тогда, когда уже построит, а не вбрасывать анонсы.
показати весь коментар
21.08.2017 14:20 Відповісти
отличная новость - да там еще с 1962 года история началась - 9 обрспн,а потом был 50 центр - просто рад за ребят
показати весь коментар
21.08.2017 14:21 Відповісти
тренироваться агробизнес отжимать
показати весь коментар
21.08.2017 14:24 Відповісти
на цапии - может быть - только приказ будет ,так и сразу)))
показати весь коментар
21.08.2017 14:31 Відповісти
я видел как спецназ в крапивницком людей избивал во время рейдерского захвата агрохолдинга..Крапивницкий это Украина вообще то
показати весь коментар
21.08.2017 14:41 Відповісти
да ты шо))))
показати весь коментар
21.08.2017 14:42 Відповісти
а по сути?)
показати весь коментар
21.08.2017 14:43 Відповісти
В огороде бузына.... Может, тайну открою - но полицейский спецназ и воинский -ССО - разные вещи! И КрОпивницком, вообще-то, и те и те есть, только десантников немного по другому используют, а не во время полицейского сопровождения гражданских мероприятий. Ребята, хоть не показывайте свой нижетабуретный уровень, и чем абы что писать, неплохо бы сначала хотя бы войти в тему.
показати весь коментар
21.08.2017 14:57 Відповісти
спецназ во время рейдерского захвата людей избивал?Только да или нет если можно
показати весь коментар
21.08.2017 15:06 Відповісти
Нікітіну: Ага, ССО працювали, де ж їм іще, допомогали морські десантники з Правим сектором, а з повітря прикривали одно чи два звена СУшок.
показати весь коментар
21.08.2017 15:21 Відповісти
ну вообщем не бил и я все придумал да?Вопросов больше не имею
показати весь коментар
21.08.2017 15:23 Відповісти
Проспись, дурню - може зрозумієш, що ССО і 3 полк не має ніякого відношення до НГУ чи поліції!
показати весь коментар
21.08.2017 16:19 Відповісти
Еще один "обознанный"! Ребят сколько погибло с Кропивницкого, а кто-то позволяет себе тупо острить.
показати весь коментар
21.08.2017 14:44 Відповісти
то ты расскажи тем кто их память такими поступками позорит..и это не остроты , к сожалению..Было бы смешно если бы не было так грустно..
показати весь коментар
21.08.2017 14:46 Відповісти
А как же Очаков, остров Первомайский, где готовили лучший спецназ в мире. Просвистели, такой будет и спецназ в Кропивницком.
показати весь коментар
21.08.2017 14:25 Відповісти
Спецназ в Кропивницком давно уже находится - десантный полк. Принимали участие в разных операциях как в Украине, так и за рубежом . С россией и сепарами воюют очень достойно. А чем "свистеть", неплохо бы поинтересоваться темой.
показати весь коментар
21.08.2017 14:33 Відповісти
И это правильно
показати весь коментар
21.08.2017 14:28 Відповісти
Интересно просто, есть хоть какая-нибудь новость или информация, которую тут же в комментах не обольют дерьмом? Что,в организмах избыток данного продукта жизнедеятельности? Награждают воинов - плохо! Будет построена современная база для наших ребят-десантников - фи! - тому рано сообщили, тому поздно! С другой стороны, сразу видно, кто "работает" на рашку и мечтает о погибели Украины (а как печется о благе украинцев, как печется! Прямо хоть рыдай!)
показати весь коментар
21.08.2017 14:29 Відповісти
Есть,если ваш Барыга сдохнет,будут только радостные коменты.
показати весь коментар
21.08.2017 14:30 Відповісти
Когда вот таких "радетелей" за Украину не будет - чище земля и воздух будут. Одну грязь и дерьмо выносит. И нефиг под украинским флажком кремлевскую лабуду нести - осточертело.
показати весь коментар
21.08.2017 14:37 Відповісти
Когда сдохнет ваш барыга, никто даже не удивится. Все будут тупо ждать развала *********. Есть куйло - есть рабсия. Куйло сдохло - сдохла и рабсия.
показати весь коментар
21.08.2017 14:40 Відповісти
да - работа такая у людей - гибридная война идет))
показати весь коментар
21.08.2017 14:32 Відповісти
а чем не по нраву готовые спецы из добровольных батальонов АЗОВ, Айдар, ДУК, ОУН, Днепро, Донбасс. К с тате ребята тут мне уже кинули предупреждение о правилах сайта. Просто высветили список
показати весь коментар
21.08.2017 14:40 Відповісти
Как еще объяснить, что в Кропивницком НИЧЕГО не создают заново, а спецназ здесь был задолго до Революции и до создания Добробатов, так что причем тут Айдар, Азов и другие? Нашим ребятам создадут лучшие условия для обучения и тренировок, еще и по НАТОвским стандартам, а может, и с их оборудованием и оснащением
показати весь коментар
21.08.2017 14:49 Відповісти
да притом что они первые в бой шли и штурмовали, как спец. наз берегли.
показати весь коментар
21.08.2017 14:58 Відповісти
Та тьі шо? Прям так и берегли? Тьі поедь по Кропивницком и посмотри на бигбордьі. Там фотки погибших.
показати весь коментар
21.08.2017 15:56 Відповісти
Дебіл... Кіровоградська область займає 2 місце по загиблим в АТО - і багато з них - якраз спецназівці - як можна когось порівнювати - хто перший. а хто - другий? Не завжди смерть першого виправдана...
показати весь коментар
21.08.2017 16:23 Відповісти
Видел все это дело, я не сказал бы, что это так было. Второе место занимает по пехоте ВСУ, было дело.
показати весь коментар
21.08.2017 16:36 Відповісти
В Кропивницком построят базы для подготовки спецназовцев, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5559
показати весь коментар
21.08.2017 16:09 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=wWAsUWRX444

Перший снайперський турнір Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
На базі навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України проведено Перший снайперський турнір на кубок Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
У Турнірі прийняли участь десять команд (десять снайперських пар) від військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
Під час заходу виконано вправи стрільб із снайперських гвинтівок та із пістолетів, а також проведено заняття по практичній роботі з тепловізорами ARCHER.
На завершення, кращі снайперські пари нагородили кубками та подарунками від спонсорів. Крім того переможці отримали грошові сертифікати.
Турнір сприяв удосконаленню навичок снайперів у стрільбі з штатної зброї, обміну знаннями і досвідом між військовослужбовцями військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
Слова вдячності за безцінну допомогу у проведенні змагань висловлюємо компанії https://www.facebook.com/ThermalVisionTechnologies/?fref=mentions Archer , Банку ¾, https://www.facebook.com/militarist.ua/?fref=mentions ТМ Милитарист , компанії https://www.facebook.com/Zbroyar/?fref=mentions Zbroyar - Зброяр , компанії https://www.facebook.com/armor.velmet/?fref=mentions Velmet ARMOR System , https://www.facebook.com/combat.ua/?fref=mentions Combat-ua а також організаторам, суддям та волонтерам.
https://www.facebook.com/usofcom/?fref=mentions Командування Сил спеціальних операцій ЗС України
показати весь коментар
22.08.2017 03:32 Відповісти