9156 відвідувачів онлайн

Кількість жертв двох терактів у Каталонії зросла до 16

теракт барселона

В Іспанії померла 51-річна громадянка Німеччини - одна з постраждалих в результаті теракту в Барселоні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомили в неділю в департаменті охорони здоров'я Каталонії.

Таким чином, кількість загиблих в результаті двох терактів в Каталонії зросла до 16.

Зазначається, що йдеться про 51-річну громадянку Німеччини. Загибла залишалася в одній з каталонських лікарень в критичному стані з дня теракту.

У лікарнях регіону все ще залишаються 24 людини.

Читайте також: Поліція Каталонії ліквідувала виконавця теракту в Барселоні

Нагадуємо, у четвер, 17 серпня, фургон білого кольору врізався в натовп людей в центрі Барселони. Кілька десятків людей були травмовані. В результаті наїзду фургона на пішоходів в центрі Барселони загинули 13 осіб. Поліція Барселони кваліфікувала інцидент як теракт і активувала систему реагування на терористичні акти. За кілька годин після цього в Камбрілсі за 100 км на південь від столиці Каталонії група зловмисників намагалася прорватися на автомобілі до пішохідної зони. Але машина перекинулася, а в перестрілці, що зав'язалася з поліцією, терористи були вбиті. Пізніше в лікарні померла жінка, яку збив автомобіль зловмисників. Увечері 18 серпня стало відомо, що серед них був і водій автофургона, який в'їхав у натовп пішоходів у Барселоні.
Топ коментарі
+10
Число жертв двух терактов в Каталонии возросло до 16 - Цензор.НЕТ 9699
показати весь коментар
27.08.2017 16:33 Відповісти
+6
В Европе три беды - кацапы , негры и арабы ...
показати весь коментар
27.08.2017 16:45 Відповісти
+4
Будь смелее - и кацапы не все кацапы .
Правда , не знаю , как насчёт работы . Работать нормально они генетически не способны .
Как и арабы , впрочем .
А уж о неграх и говорить не хочется ...
показати весь коментар
27.08.2017 16:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Число жертв двух терактов в Каталонии возросло до 16 - Цензор.НЕТ 9699
показати весь коментар
27.08.2017 16:33 Відповісти
там має бути ще одна рука - сороса.
показати весь коментар
27.08.2017 18:38 Відповісти
В Европе три беды - кацапы , негры и арабы ...
показати весь коментар
27.08.2017 16:45 Відповісти
Знаю арабов, которые работают в ВУЗах Испании и Франции. Не все одинаковы.
показати весь коментар
27.08.2017 16:51 Відповісти
Можете удивиться, но и в Киеве кое где нормально работают арабы.
показати весь коментар
27.08.2017 16:53 Відповісти
Будь смелее - и кацапы не все кацапы .
Правда , не знаю , как насчёт работы . Работать нормально они генетически не способны .
Как и арабы , впрочем .
А уж о неграх и говорить не хочется ...
показати весь коментар
27.08.2017 16:56 Відповісти
Как бы враньё, что арабы не могут работать. Вы наверно с ними не знакомы, кстати в зависимости от страны они очень разные. Да и часть кацапов умеет работать, но мы пишем про людей.
показати весь коментар
27.08.2017 16:59 Відповісти
Не понимаю смысла вашего месседжа .
Вы хотите сказать , что все нации одинаковы и всем им присущ один менталитет ?
Это не так .
Что бывают исключения ?
Да , бывают .
Но они не формируют нацию , к сожалению .
На то они и исключения .
показати весь коментар
27.08.2017 17:04 Відповісти
Все нации разные. Меседж в том, что в любой нации есть нормальные и паразиты.
показати весь коментар
27.08.2017 17:05 Відповісти
Паразиты ?
Да у нас их больше , чем в любой другой нации , судя по уровню нашей жизни !
Хуже то , что некоторые нации более чем другие склонны к безделью , уголовщине и терроризму .
Я говорю - негр , и в голове рисуется картинка : упитанный ниггер с бумбоксом на плече , в цепях и в штанах фасона "семеро срали - один носит" начитывает рэп на фоне мусорки , попутно толкая мэт или что похуже .
Я говорю араб - и вижу моджахеда с поясом шахида , или застенчивого толстяка в тюрбане , насилующего ишака где-то за барханом .
Я говорю кацап - и вижу спину в фуфайке на голое тело , и это тело лежит в лопухах под забором , причём его голые пятки перегородили тропинку вдоль того же забора . Или бурята с автоматом .
А исключения ?
Да , бывают ...
показати весь коментар
27.08.2017 17:17 Відповісти
в любой нации есть нормальные и паразиты.

припустимо. Але нехай нормальные и паразиты живуть у себе вдома, щоб я не гадав - хто приперся в мій дім - нормальний чи паразит.
показати весь коментар
27.08.2017 18:41 Відповісти
ключове слово "коє-гдє"
а нехай би вони працювали всі - і у себе вдома.
показати весь коментар
27.08.2017 18:38 Відповісти
Все! ФеКа "Дырнамо" в Испанию не поедет. И Англию и Германию тоже. Сцыкотно, тЭрорысты . Или таки поедут? Только как это будет теперь выглядеть? Еще в вышиванках играют
Число жертв двух терактов в Каталонии возросло до 16 - Цензор.НЕТ 2967
показати весь коментар
27.08.2017 16:59 Відповісти
Выхода у Запада - три:
1. Принять предложение ***** о совместной борьбе с терроризмом.
2. Признать паРашу спонсором терроризма по иску Украины.
3. Продолжать жевать сопли и хоронить своих граждан.
показати весь коментар
27.08.2017 17:46 Відповісти
варіант три буде прийнятий апріорі.
показати весь коментар
27.08.2017 18:41 Відповісти
Можно заметить, что Запад в последнее время взялся конкретно за пропаганду паРаши и уже можно ожидать, что они перестают сушить лапшу паРаши на ушах...