10360 відвідувачів онлайн
16 688 52

"Океан Ельзи" бере концертну паузу на рік, - Вакарчук

вакарчук

Лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що музиканти беруть концертну паузу на рік.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на офіційному сайті групи.

"Беремо концертну паузу на рік. Трошки віддихаємось після наших турів, потім подумаємо. Пісень багато нових, зрозуміло, що за певний час новий альбом «Океану Ельзи» планується, в цьому я можу вас запевнити. Про свої окремі творчі плани я ще поки не думав, хочу справді ні про що не думати з точки зору творчості, трошки зосередитись на своєму внутрішньому світі і на тій допомозі країні, яку я зможу зробити найближчим часом", - сказав лідер групи Святослав Вакарчук під час прес-конференції в Харкові.

Також читайте: Вакарчук змусив кафе безкоштовно годувати учасників АТО за використання імені "Океану Ельзи" у своїй рекламі. ФОТО

Також він додав, що в нього немає політичних амбіцій.

"Я казав, що політичних амбіцій у мене немає. Я хотів би залишатись тим, ким є, якомога довше. Разом з тим ніколи не втомлююсь повторювати, що просто опустити руки і відійти в сторону і дивитись, як моя країна буде рухатись у прірву, якщо таке станеться, я не збираюсь. Поки що я роблю те, що можу, те, що вважаю найбільш ефективним. Життя вносить свої корективи, обставини змінюються", - додав Вакарчук.
Топ коментарі
+17
Набирайтесь сил! Они вам пригодятся!
показати весь коментар
28.08.2017 10:34 Відповісти
+13
Гарного відпочинку і нових пісень!
показати весь коментар
28.08.2017 10:37 Відповісти
+7
Щасти! Виконання Гімну України на тому концерті в Харкові вже не забудеться.
показати весь коментар
28.08.2017 10:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Набирайтесь сил! Они вам пригодятся!
показати весь коментар
28.08.2017 10:34 Відповісти
будет сумно, без Океана Эльзы
показати весь коментар
28.08.2017 10:37 Відповісти
а Потап і пиришкі-пупиришкі вас за душу не чіпляють?
показати весь коментар
28.08.2017 10:43 Відповісти
а .... была такая гнида как потап, и через этумразь перешагнём
показати весь коментар
28.08.2017 10:52 Відповісти
Гарного відпочинку і нових пісень!
показати весь коментар
28.08.2017 10:37 Відповісти
Він не здався без бою...
показати весь коментар
28.08.2017 10:46 Відповісти
Щасти! Виконання Гімну України на тому концерті в Харкові вже не забудеться.
показати весь коментар
28.08.2017 10:50 Відповісти
ну надо так надо.
пока будем старые песни переслушивать, но с новыми все таки не тяните...
удачи.
показати весь коментар
28.08.2017 10:52 Відповісти
так они же все одинаковые
показати весь коментар
28.08.2017 11:20 Відповісти
не смогли поделить заработанные за концерты деньги и разбежались ?
показати весь коментар
28.08.2017 11:02 Відповісти
какое твоё собачье дело до чужих денег шавка. Тебе б всё равно не досталось так чего вонешь козломордый.
показати весь коментар
28.08.2017 11:15 Відповісти
https://censor.net/user/116267 с цифровыми придурками не общаюсь. Брысь ракло в Польшу горбатиться на пана, там мозги на место встанут.
показати весь коментар
28.08.2017 11:24 Відповісти
жаль, конечно, что нет политических амбиций.
барыги, алигархи и воры уже настопыздылы, а других на горизонте толком и нету.
показати весь коментар
28.08.2017 11:12 Відповісти
Так вы же и его через месяц будете ненавидеть.
показати весь коментар
28.08.2017 23:26 Відповісти
лохов-патриотов постриг на бабло, теперь поедет домик в гейропе покупать и гулять.
показати весь коментар
28.08.2017 11:24 Відповісти
в Штатах жизнь и обучение дорогие, потому пришлось собраться и проехаться по Украине с концертами.
показати весь коментар
28.08.2017 11:26 Відповісти
На летних гастролях у Славика были большие проблемы с голосом. Нужно восстанавливаться. Поклонники поймут и подождут.
показати весь коментар
28.08.2017 11:49 Відповісти
А в мене є надія, что колись у Славка урветься терпець бачити, що робиться в країні, і він повернеться в політику. Такої розумної людини справді там не вистачає.
показати весь коментар
28.08.2017 12:08 Відповісти
Він вже сидів в раді кілька років, спав.
Говорити не мішки носити.
показати весь коментар
28.08.2017 12:59 Відповісти
Він сидів у Раді менше року. Йди краще мішки носи.
показати весь коментар
28.08.2017 13:26 Відповісти
Скучно було, спав, це ж не журналістам фігню якусь втирати .
показати весь коментар
28.08.2017 13:28 Відповісти
Ждем с новыми силами. Правильное решение, надо отдыхать
показати весь коментар
28.08.2017 12:17 Відповісти
Политических амбиций, говоришь, нет? Да кому ты нужен, Славко как политик - ты нулевый.
показати весь коментар
28.08.2017 12:30 Відповісти
Это сказала Зоя Сосницкая.....
показати весь коментар
28.08.2017 13:03 Відповісти
Он еще и кандидат физико-математических наук ,в области ядерной физики,Это вообще ни в какие рамки. "Когда человек вченый..."
показати весь коментар
28.08.2017 18:14 Відповісти
Так папа ректор был, странно, что он еще не проффесор.
показати весь коментар
28.08.2017 23:25 Відповісти
Ого скільки вати набігло. Ну не подобається ОЕ - слухайте свій Лєсапавал і мудака Круга, нащоо в коментах гадити при цьому?
показати весь коментар
28.08.2017 12:42 Відповісти
Лол, ніби немає якісної музики, без цього постійного Славікового ниття.
показати весь коментар
28.08.2017 13:02 Відповісти
Ну кожному своє, я теж не те щоб сильно їх фанат. Але гурт збирає по 50-60 тис. глядачів на стадіонах, для України це дійсно круто. Не попсу співають і не блатняк, мають громадянську позицію, армії допомагає. Вакарчук - здається, єдиний в історії України депутат, який добровільно мандата здав, коли побачив, що нічого в Раді не змінить.

Просто музика може подобатися, а може не подобатися. Я більше про повагу до Вакарчука, як до людини. Навіщо його брудом поливати? Це ж не Лєпс і не Кобздон...
показати весь коментар
28.08.2017 13:06 Відповісти
Ну об'єднувати він вміє, це дуже добре, але його буває недолюблюють, бо він займається демагогією, переливає з пустого в порожнє з виглядом великого мудреця.
показати весь коментар
28.08.2017 13:22 Відповісти
Как то быстро вы съехали с обсуждения музыкальных достижений ГРУППЫ Океан Эльзы на гражданскую позицию ФРОНТМЕНА этой ГРУППЫ. Может давайте творчество кобзона, лепса и еще какого то фрика оценивать по политическим заявлениям? ОЭ были хороши на старте. Первые два альбома были чем то новым, запоминающимся, а дальше вагинострадательные волания просто надоели.
показати весь коментар
28.08.2017 15:09 Відповісти
У Кабздона із Лєпсом і творчість гівно, і позиція.

І так, в ОЕ подобаються перші 2 (ну може 3 альбоми). Хоча є окремі пісні які мені із пізнього подобаються. Останні альбоми - на любителя, м"яко кажучи.

Суть не в тому. Тут в коментах поливають брудом не тільки (і не стільки) за творчість. Тому і написав.
показати весь коментар
28.08.2017 15:48 Відповісти
А как же обещанный вместо сорванного концерт в Полтаве 16 сентября?
показати весь коментар
28.08.2017 12:50 Відповісти
А он и состоится. 2-го числа выступят в Одессе, 9-го в Беларуси, 16-го в Полтаве и - всьо)
показати весь коментар
28.08.2017 13:28 Відповісти
снова поскрипит в Полтаве ? Живой концерт и то что звучит в записях обработанное программами небо и земля
показати весь коментар
28.08.2017 16:36 Відповісти
Для того щоб продукувати афігенно вумні політпромови про те яка в Україні жопа і суцільна зрада. Без вас таких зрадогівнюків вистачає..
показати весь коментар
28.08.2017 13:20 Відповісти
"хочу...... немножко сосредоточиться на своем внутреннем мире и на той помощи стране, которую я смогу сделать в ближайшее время". Все вірно пане Святослав. Думаю що Україна-Русь підтримає Президента Святослава (Історія повертається)
показати весь коментар
28.08.2017 14:34 Відповісти
Як він може бути нормальним президентом, якщо навіть депутатом був ні риба ні м'ясо?
А президентом працювати набагато складніше, там вже не відсидишся на задніх рядах.
показати весь коментар
28.08.2017 23:23 Відповісти
уходят на фронт )))
показати весь коментар
28.08.2017 16:15 Відповісти