4408 відвідувачів онлайн

Понад 75 військових підрозділів Росії зафіксовано на Донбасі, - InformNapalm

армия рф

Представники міжнародної волонтерського спільноти InformNapalm ідентифікували понад 75 військових підрозділів Російської Федерації, які брали участь у війні на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це на прес-коференції повідомив спікер міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Михайло Макарук.
"На зараз в InformNapalm найбільша база даних у світі щодо присутності російських військ на Донбасі. Уже ідентифіковано понад 75 військових підрозділів, представники яких брали участь у конфлікті на Донбасі. Це кадрові військові сили", - сказав Макарук.
Крім того, волонтери InformNapalm помітили на Донбасі 44 типи новітнього озброєння, яке виготовляли на території РФ і нікуди не експортували. Зокрема, мова про новітні модифікації танків, безпілотні апарати, гвинтівки, системи радіоелектронної боротьби, системи зв'язку, військіих вантажівки.
"Деякі з цих зразків навіть ще не взято на озброєння - вони на стадії, так сказати, клінічних випробувань на Донбасі", - зазначив представник волонтерської спільноти.
Топ коментарі
+9
Свыше 75 военных подразделений России зафиксировано на Добассе, - InformNapalm - Цензор.НЕТ 5076
показати весь коментар
30.08.2017 15:19 Відповісти
+3
Свыше 75 военных подразделений России зафиксировано на Добассе, - InformNapalm - Цензор.НЕТ 8789
показати весь коментар
30.08.2017 15:23 Відповісти
+2
Живут в Лондоне и страдают от американских марионеток.
Что не понятно?
показати весь коментар
30.08.2017 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Свыше 75 военных подразделений России зафиксировано на Добассе, - InformNapalm - Цензор.НЕТ 5076
показати весь коментар
30.08.2017 15:19 Відповісти
Живут в Лондоне и страдают от американских марионеток.
Что не понятно?
показати весь коментар
30.08.2017 15:21 Відповісти
Лето.. Жара.. У него парик высох и мозг сдавил ( остатки мозга)...
показати весь коментар
30.08.2017 15:23 Відповісти
Кабзон вообще разваливается на ходу

Свыше 75 военных подразделений России зафиксировано на Добассе, - InformNapalm - Цензор.НЕТ 9072
показати весь коментар
30.08.2017 19:09 Відповісти
Как задолбали... В чём новость??? Что кацапы воюют на Донбассе??? Так это уже ниразу не новость.... Ежели бы оказалось что всяких нечерноземных бухариков там нет - я бы удивился ( и неповерил)...
показати весь коментар
30.08.2017 15:21 Відповісти
Пусть не дрогнет рука Трампа , когда он будет подписывать документ о летальном оружии для Украины .
показати весь коментар
30.08.2017 15:22 Відповісти
Свыше 75 военных подразделений России зафиксировано на Добассе, - InformNapalm - Цензор.НЕТ 8789
показати весь коментар
30.08.2017 15:23 Відповісти
Свыше 75 военных подразделений России зафиксировано на Добассе, - InformNapalm - Цензор.НЕТ 5838
показати весь коментар
30.08.2017 15:23 Відповісти
снимайте, фиксируйте, отправляйте по всем каналам на Запад,крутите вместо рекламы по телеку, а взятых в плен, раненных и убитых - складывайте под посольством рашки, в Киеве! - это будет самым не опровержимым доказательством в Гааге.
и чтобы ни одна сивая кобыла не смогла прогавкать - а где доказательства?
показати весь коментар
30.08.2017 15:33 Відповісти
Неа, заголовок должен быть таким - "Свыше 75 военных подразделений России ликвидировано на Добассе"