В Японії знайшли український фільм 1930 року, який вважали втраченим, - Мінкульт

Український науковий фільм "Людина і мавпа" (1930), який вважали втраченим, випадково знайшли в Токійському кіноархіві.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці Міністерства культури у Фейсбуці.
Як зазначила перша заступниця міністра Світлана Фоменко, кіноплівку відреставрують у рамках підготовки до проведення Року Японії в Україні.
Фоменко також анонсувала "перформанс до її офіційного показу". "Людина і мавпа" (1930) - український повнометражний науковий фільм режисера Андрія Вінницького. Тривалість - 71 хвилина.
За даними ЗМІ, про фільм відомо дуже мало. "Інформації про фільм поки мало. У статтях українських кінознавців 1930-х буквально одне речення, що "Людина і мавпа" - гарне наукове кіно. Вважали втраченим. Зараз ведуть переговори з японським архівом щодо повернення плівки в Україну", - каже експертка Центру Довженка Тетяна Майборода.
Топ коментарі
+27 Андрей Дидовик
показати весь коментар
31.08.2017 01:44 Відповісти Посилання +12 Дід Василь
показати весь коментар
31.08.2017 05:32 Відповісти Посилання +12 Антип61
показати весь коментар
31.08.2017 08:08 Відповісти Посилання