6725 відвідувачів онлайн

У Чаплинці тривають роботи зі збільшення висоти телевежі, - Костинський

крым карта

На адмінкордоні з окупованим Кримом у селищі Чаплинка (Херсонська область) тривають роботи зі збільшення висоти телевежі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням, про це в ефірі українського 5 каналу повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергій Костинський.
"У Чаплинці зараз тривають роботи зі збільшення Чаплинської телевізійної вишки з 92 метрів до 130 метрів. У 2018 році цю роботу завершать. Це дозволяє нам говорити про те, що десь на вежі буде додатково 8-10 українських телеканалів", - розповів він.
Костинський нагадав, що з 1 вересня 2017 року телевізійна вежа в селі Чонгар Генічеського району Херсонської області почала трансляцію п'яти телеканалів, які можна зловити на півночі Криму.
Верховна Рада України 5 серпня в першому читанні проголосувала за законопроект, який спрощує видачу ліцензій на тимчасове мовлення в зоні проведення антитерористичної операції і в окупованому Криму.

Читайте також: Телевежа в Покровську закриє останні "білі плями" в мовленні на підконтрольну частину Донбасу, - Стець
Топ коментарі
+21
Длины? У кого шо болит, тот о том и говорит.

Может всеж таки высоты?
показати весь коментар
07.09.2017 09:20 Відповісти
+11
Может это лежачая телебашня)))
показати весь коментар
07.09.2017 09:25 Відповісти
+3
Боюсь что с молдавского.....

PS Был такой старый анекдот про молдаванина, который пытался поставить столб вертикально (столб естественно падал), только для того что бы измерить его высоту ибо длина столба ему не подходила. Это из той же оперы
показати весь коментар
07.09.2017 09:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Длины? У кого шо болит, тот о том и говорит.

Может всеж таки высоты?
показати весь коментар
07.09.2017 09:20 Відповісти
Может это лежачая телебашня)))
показати весь коментар
07.09.2017 09:25 Відповісти
Висячая, я думаю.
показати весь коментар
07.09.2017 09:27 Відповісти
виагры ей!
показати весь коментар
07.09.2017 10:18 Відповісти
Конструктор видимо женщина
В Чаплинке ведутся работы по увеличению длины телебашни, – Костинский - Цензор.НЕТ 1701
показати весь коментар
07.09.2017 13:25 Відповісти
-"Уважаємьій, у Вас такая длиная тєлОбашня, шо аж дух захватьіваєт!"
показати весь коментар
07.09.2017 15:55 Відповісти
Ще трішки і ці "специ" збільшення довжини хвиль радіо= теле - сигналів за досягнення будуть видавати...
А що??? Збільшення ж..
показати весь коментар
07.09.2017 09:25 Відповісти
Думаю, проблемы перевода. Сейчас уже мало кто из молодежи в Украине хорошо знает русский язык .
показати весь коментар
07.09.2017 11:53 Відповісти
Длинны???? уровень интелекта показателен однако.....
показати весь коментар
07.09.2017 09:25 Відповісти
Боюсь что с молдавского.....

PS Был такой старый анекдот про молдаванина, который пытался поставить столб вертикально (столб естественно падал), только для того что бы измерить его высоту ибо длина столба ему не подходила. Это из той же оперы
показати весь коментар
07.09.2017 09:41 Відповісти
Все логічно - увеличить ДЛИНУ вышки, чтобы легче было ПОЙМАТЬ.
показати весь коментар
07.09.2017 09:37 Відповісти
Это наверное чтоб до Турции пробивала.
показати весь коментар
07.09.2017 09:37 Відповісти
При высоте антенны 92 метра радиус передачи 42,2 км, при высоте 130 метров - 48,7 км.
показати весь коментар
07.09.2017 09:40 Відповісти
А стоит ли овчинка 6-ти километров выделки? И расчет радиуса на какую антенну приема? Комнатную?
показати весь коментар
07.09.2017 10:55 Відповісти
А при длинне 92 метра какой радиус?
показати весь коментар
07.09.2017 13:26 Відповісти
В Чаплинке ведутся работы по увеличению длины телебашни, - Костинский
Длины? Видимо у костинского с головой не всё впорядке)) Он свой рост тоже длиной называет? Как у удава?
показати весь коментар
07.09.2017 09:45 Відповісти
эта так паказатильна.....
показати весь коментар
07.09.2017 09:56 Відповісти
очередной распил бабла минстецями....типа сразу нельзя было нужной длины спроектировать
показати весь коментар
07.09.2017 09:59 Відповісти
Длину вышки, видимо, увеличат на 38 попугаев...
показати весь коментар
07.09.2017 10:17 Відповісти
В попугаях выше.
показати весь коментар
07.09.2017 10:52 Відповісти
як напишуть заголовок, фантазія починає працювати раніш, ніж дочитаєш