9960 відвідувачів онлайн

Вибух на Бессарабці розслідують як умисне вбивство, - Геращенко

киев авто взрыв

Вибух автомобіля на Бессарабській площі в Києві 8 вересня поліція розслідує як умисне вбивство.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" сказав представник МВС, нардеп Антон Геращенко, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ще минуло зовсім мало часу з моменту, як сталася ця жахлива трагедія. Наразі кваліфікація - це вбивство... На меті було вбивство Тимура Махаурі", - сказав він.
Геращенко повідомив, що розглядаються всі версії: і особисті стосунки, і особисті конфлікти, і "якісь фінансові зобов'язання".
"У Тимура Махаурі було досить широке коло зв'язків, зокрема в кримінальному світі України. Тому розглядаються версії якихось генеральних розбірок. Але не відкидається версія дій російських спецслужб", - зазначив Геращенко.

За його словами, вибухівка була закладена всередині автомобіля, в підлокітниках між передніми сидіннями. Поки немає відповіді, чи був це саморобний пристрій або щось інше. Тривають експертизи, проводиться опитування десятків свідків.
"Далі поліція має знайти замовників і організаторів. Я думаю, що в цьому випадку шанси є", - додав Геращенко.

Читайте також: "У швидку несли не медики і не поліція, а люди", - очевидиця вибуху авто Тимура Махаурі

Як повідомляли раніше, в п'ятницю ввечері в центрі Києва шляхом закладення вибухового пристрою був підірваний автомобіль Toyota Camry з грузинською реєстрацією, внаслідок чого загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі, його дружина зазнала важких поранень, а третій пасажир - дитина - не постраждав. За інформацією родичів загиблого, Махаурі воював на сході України в складі добровольчого батальйону.
Топ коментарі
+5
Офіцер має знищити офіцера ворожої держави, що перейшов межу, а не закликати його до честі.Є щось принизливо-ідіотське у тому, що керівник спецслужби однієї країни, звертається до керівника спецслужби країни, з якою його держава веде війну, із якимись невиразними закликами зупинитися.Загалом це навіть дуже небезпечна ознака того, що після трьох років війни з РФ голова СБУ все ще вірить в домовленості з росіянами, в чесну братську взаємодію, в моральність і тд.«Звертаюсь до Вас, як офіцер до офіцера...» Тьху, ти мля! Як діти дурні. Офіцер має знищити офіцера ворожої держави, що перейшов межу, а не закликати його до честі.Ну, ось маємо у відповідь, - якийсь російський колективний Кадиров-Бортніков-Путін відповів на стогін Грицака про те, що росіяни перейшли межу організовуючи теракти, черговим терактом в центрі Києва. І що тепер?Грицак із розпачу подасть у відставку? Застрелиться? Розплачеться? Запишеться на прийом до психоаналітика, бо його ігнорують? Віддасть наказ знищити Кадирова? Далі виколупуватиме з носа розкриті замахи на Геращенка?
показати весь коментар
10.09.2017 11:40 Відповісти
+4
Тільки одне замовне вбивство в Україні було попереджено - це "замах" на життя "видатного державного діяча" антоші..
показати весь коментар
10.09.2017 11:44 Відповісти
+3
Надо же, а я думал как новогодний феерверк.
показати весь коментар
10.09.2017 11:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Офіцер має знищити офіцера ворожої держави, що перейшов межу, а не закликати його до честі.Є щось принизливо-ідіотське у тому, що керівник спецслужби однієї країни, звертається до керівника спецслужби країни, з якою його держава веде війну, із якимись невиразними закликами зупинитися.Загалом це навіть дуже небезпечна ознака того, що після трьох років війни з РФ голова СБУ все ще вірить в домовленості з росіянами, в чесну братську взаємодію, в моральність і тд.«Звертаюсь до Вас, як офіцер до офіцера...» Тьху, ти мля! Як діти дурні. Офіцер має знищити офіцера ворожої держави, що перейшов межу, а не закликати його до честі.Ну, ось маємо у відповідь, - якийсь російський колективний Кадиров-Бортніков-Путін відповів на стогін Грицака про те, що росіяни перейшли межу організовуючи теракти, черговим терактом в центрі Києва. І що тепер?Грицак із розпачу подасть у відставку? Застрелиться? Розплачеться? Запишеться на прийом до психоаналітика, бо його ігнорують? Віддасть наказ знищити Кадирова? Далі виколупуватиме з носа розкриті замахи на Геращенка?
показати весь коментар
10.09.2017 11:40 Відповісти
а почему не как ТЕРАКТ???
показати весь коментар
10.09.2017 11:40 Відповісти
Надо же, а я думал как новогодний феерверк.
показати весь коментар
10.09.2017 11:41 Відповісти
Жирный антоха, тут как тут. А где ты и твой армянский хозяин раньше был, чтобы предотвратить этот взрыв?
показати весь коментар
10.09.2017 11:41 Відповісти
Тільки одне замовне вбивство в Україні було попереджено - це "замах" на життя "видатного державного діяча" антоші..
показати весь коментар
10.09.2017 11:44 Відповісти
Два . Ещё на Гончаренко .
показати весь коментар
10.09.2017 11:47 Відповісти
Ні.. Того хотіли викрасти для наруги.. Можливо - для сексуального рабства..
показати весь коментар
10.09.2017 11:50 Відповісти
дайте антохе за это смелое заявление звание профессора и премию миллион
показати весь коментар
10.09.2017 11:50 Відповісти
ось стаття від "Гардіанс" ще за 2016 рік:
https://www.theguardian.com/world/2016/jan/10/murder-istanbul-chechen-kremlin-russia-abdulvakhid-edelgireyev

Статя загалом про мочілово чеченів агентами ФСБ. Махаурі просто згадується як один кого розкручують на пожиттєве ув'язнення. Слідство надало відео де Махаурі з іншим агентом ФСБ обговорюють вбивство чечена:
The only man to be arrested for any of the killings is a shadowy figure who goes by the nickname "the Zone". Believed to be Chechen, the Zone was apprehended trying to enter Istanbul on a fake Georgian passport in the name of Temur Makhauri in 2012. He is currently on trial in Istanbul for his alleged role in a number of the previous murders; the key evidence is secretly taped video of the Zone meeting with a man claimed to be an FSB agent and discussing the murders of Chechens. The prosecution is calling for a life sentence.
показати весь коментар
10.09.2017 11:55 Відповісти
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2017/09/08/115422/v-kieve-vzorvali-killera-fsb-zonu-video.shtml

Взрыв на Бессарабке расследуют как умышленное убийство, - Геращенко - Цензор.НЕТ 5698
показати весь коментар
10.09.2017 12:14 Відповісти
а на теракт це шо не схоже?
показати весь коментар
10.09.2017 12:41 Відповісти