13180 відвідувачів онлайн

Генпрокурор: "Організаторів та керівників прориву кордону Саакашвілі притягнуть до кримінальної відповідальності"

луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що особи, відповідальні за організацію незаконного перетину кордону в пункті пропуску "Шегині" (Львівська обл.), атакож особи, які керували і сприяли протиправним діям, повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Також читайте: 12 поліцейських і 5 прикордонників травмовані під час прориву кордону на ПП "Шегині", - МВС

"Прорив Державного кордону: 1. Борючись за владу, прихильники Саакашвілі знищують державу. Хто не згоден - спробуйте прорвати грузинський чи британський кордон. 2. Єдиний шлях вирішення суперечок про законність дій влади щодо громадянина - суд. Саме так Іванішвілі повернув собі паспорт, якого йому у свій час скасував Саакашвілі. 3. Силовий сценарій вирішення питання - прецедент для прихильників Захарченка, Януковича, Клименка, будь- кого, хто збере пару тисяч активістів. 4. Закон вимагає притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто організовував незаконний перетин кордону, керував такими діями, або сприяв їм порадами чи діями. Це буде зроблено. Як буде дана оцінка і дій владних інституцій протягом сьогоднішніх подій. 5. Від того, чи підтримає це ВР і суспільство, залежить перспектива Української Держави. Сила права - фундамент для її стабільності. Право сили - критична загроза існуванню", - резюмував Луценко.
Читайте також: Саакашвілі внесено до чорного списку "Миротворця"
Як повідомлялося раніше, 10 вересня Міхеіл Саакашвілі вирішив в'їхати в Україну на потязі, щоб уникнути заворушень на пропускному пункті "Краковець". Поїзд "Інтерсіті" сполученням Перемишль - Київ повинен був відправитися о 13:07 за українським часом, але його відправлення було затримано на кілька годин. За деякими повідомленнями відправлення затримували правоохоронці. Але незабаром поліція цю інформацію спростувала. "Укрзалізниця" пояснила затримку поїзда "Перемишль - Київ" перебуванням в ньому людини, яка не має підстав для в'їзду в Україну.

Нагадаємо, 26 липня Президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив громадянства України екс-президента Грузії, екс-голову Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі.

Пізніше нардеп і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про те, що Генеральна прокуратура Грузії передала Україні факти, які не були відомі їй під час надання Міхеілу Саакашвілі українського громадянства.

Сам політик в цей час був у США, пізніше він прибув до Польщі з українським паспортом, потім Саакашвілі відвідав Литву, Угорщину, Данію та Бельгію.

16 серпня М.Саакашвілі анонсував, що повернеться до України 10 вересня через пункт пропуску "Краковець" (Львівська область).

Напередодні головна прокуратура Грузії офіційно підтвердила інформацію про те, що грузинська сторона знову звернулася до України з питання затримання та екстрадиції М.Саакашвілі. 6 вересня в Державній прикордонній службі України заявляли, що не мають ніяких доручень від правоохоронних органів про заборону в'їзду на територію України М.Саакашвілі.

Генпрокурор: Організаторів та керівників прориву кордону Саакашвілі притягнуть до кримінальної відповідальності 01
Топ коментарі
+81
Прямо второй Пшонка...
показати весь коментар
10.09.2017 23:04 Відповісти
+77
Луценко! Вчи Конституцію України!

Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.
Громадянин України не може бути вигнаний за межі України або виданий іншій державі.
Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами.!

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
Громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну.
показати весь коментар
10.09.2017 23:13 Відповісти
+72
бімбу найди ...для початку ...а то страшно через шегіні їхати
показати весь коментар
10.09.2017 23:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 9 з 9
http://www.segodnya.ua/criminal/aktivista-kotoryy-razorval-portret-poroshenko-posadili-na-4-goda-704682.html
показати весь коментар
12.09.2017 07:27 Відповісти
Тепер, в народі тебе будуть величати як, Юга Тшонка. Банальна, огидна копія свого папередніка часів тупорилого хряка. І доля у тебе така ж. І хоч випивати з ним ти навряд чи будеш, та ручкатись доведеться. Фу.... .
показати весь коментар
11.09.2017 07:31 Відповісти
А сколько светит порошенко за лжеминирование пункта пропуска? Югик! Ты открыл уже уголовное дело?
показати весь коментар
11.09.2017 07:38 Відповісти
Якщо би біля Саакашвілі стояли нові люди,я би підтримав його,а з ним стоять поряд ті ж самі морди і ворюги. Бувший начальник СБУ, під кришою якого зараз будуються висоткі в центрі Києва, Юлька, Садовий, це все старі морди які були в системі, які попросту будучі в цій системі не могли бути співучасниками крадіїв
показати весь коментар
11.09.2017 07:39 Відповісти
обойдется без твоего поста на цензоре)))
показати весь коментар
11.09.2017 11:54 Відповісти
Юхрик! Ты будешь просить чтобы тебя посадили опять в тюрьму а не на кол! Видно срок и прочитанные книжки пошли тебе явно не на-пользу- ибо "начитанный" это ещё не "Разумный"! Вы там на пару с Кумом на стакан присели? Что вам звонят лидеры Политических партий а в ответ тишина! А вообще то Михо молодец! Вот что значит"Храбрость- города берет!". Конечно меня настораживает это "Подобо Божие" и сотворение Кумира- но Вальцман и Ко- это вообще куча дыбилов! Так реально обосраться! Я так думаю что каргтавым и шоколадным пора паковать чемоданы! Остаётся только один вопрос- Куда бежать? Для меня пока что загадка! Европа и США вряд ли примут! Ростов тоже не резиновый! Остаётся только одно- Историческая Родина! Но там же Коломойский и Ко! Хотя есть ещё один вариант- "Прошу Пана до геляки!"
показати весь коментар
11.09.2017 07:42 Відповісти
Да забыл добавить- и таки да , самым "умным" оказался "Куля в Добавок"! Все таки жадность фраера губит! А Кроль оказался абсолютно не жадным- взял пару лярдов и сказал- хватит! И ушел ещё парочку лет назад. Живёт в Маями по моему "лидер революции" и тихонько сидит в стороне и наслаждается жизнью!
показати весь коментар
11.09.2017 07:46 Відповісти
Банда обосралась и топает ножками!О каком праве говорит картавый? О том как он стал генпрокурором,или как у нас лишают гражданства? А с поездом вообще мрак!
показати весь коментар
11.09.2017 07:59 Відповісти
нет, самый мрак - это минирование!
это свидетельство чудовищной истерики барыги. это его личное решение убеждён. он готов и всю украину заминировать. хана барыге
показати весь коментар
11.09.2017 08:15 Відповісти
Судячи з "ефективності" роботи ГПУ, самого Югика всі ці словесні бравади розраховані лише на поблажливу посмішку пана Президента.
Просто потрібно було своєчасно прокукарікати! А то ще, ненароком, з сідала кишне Господар...
показати весь коментар
11.09.2017 08:03 Відповісти
Кстати, а Югик ответил за то что бухим напал на немецких пограничников?
показати весь коментар
11.09.2017 08:07 Відповісти
Так як ти Юга розвалюєш державу на підтанцовці в бариг, то по тобе давно вже тюрма плаче.
показати весь коментар
11.09.2017 08:08 Відповісти
может югу в школу отправить. первой ступени
показати весь коментар
11.09.2017 08:13 Відповісти
Югик, не болтай ерундой
"непогрешимая" "элита" уверенно реализует свой цугцванг..
клоуны с печерских пагорбов, с вас смеётся весь мир, а хйло довольно потирает свои потные ручонки
показати весь коментар
11.09.2017 08:28 Відповісти
а Югик типа путена не хочет наказать за прорыв границы Украины с 20014 по 20017 годы там вата пачками ходит туда сюда с градами ураганами еще точки -у наверно перебросят в Донецк это не нарушение границы ????
показати весь коментар
11.09.2017 08:33 Відповісти
Пшонка тоже много дел заводил на майдановцев и мусорня завалила Киев в 2013 году
показати весь коментар
11.09.2017 08:37 Відповісти
Уже одна прокурворська ворюжна гнида нам погрожувала за участь у Майдані. Потім віддала наказ стріляти. Якщо й ця прокурворська ворюжна гнида віддасть беркутастам наказ стріляти - розвісимо на ліхтарі і луциків, і беркутастів, і самого баригу.
показати весь коментар
11.09.2017 08:52 Відповісти
И это говорит тот, который не посадил ни одного крупного коррупционера, сеппаратиста или кого-то подобного. Все заслуги луцика - это, как и авакяшки, посты в фейсбуке.
показати весь коментар
11.09.2017 08:59 Відповісти
Один молодой политик регулярно нарушал закон участвуя в акциях протеста против действующего президента, за это не раз был бит милицией. А спустя пару лет он стал министром внутренних дел. Но продолжал нарушать законы, теперь уже в Германии. Пытаясь прорваться с сыном на родину дрался в нетрезвом виде с немецкой полицией в аэропорту. За что был посажён в немецкую каталажку...
показати весь коментар
11.09.2017 08:59 Відповісти
А чи не пора вже назад в Менську колонію,прокурорчик недороблений?Там бібліотекою керувати-це потолок,на що юрко-дурко здатний.
показати весь коментар
11.09.2017 09:07 Відповісти
Это тебе не по яйкам ногами бить.сам то с нар приехал.и конституцию под тебя подминили.короче юра прижился,-
показати весь коментар
11.09.2017 09:08 Відповісти
силу права твоїх бариг .ну ну .щось із памяттю у шобли сталось.бабками забита.чекає на провітрювання...
показати весь коментар
11.09.2017 09:08 Відповісти
Прочёл только названии статьи и стало ясно,что только шл ю ха , мягко говоря, может так рассуждать о гражданах Украины. В то время как уже более трёх лет москали и вояки с российским гражданством массово пересекают и переезжают восточную границу. Юра-действуй !!!
показати весь коментар
11.09.2017 09:15 Відповісти
Юґа, тобі краще бронювати бітєт у растов, а не мєчтать
показати весь коментар
11.09.2017 09:16 Відповісти
А Роттердам + законно ? И хто бы говорил о законности.
показати весь коментар
11.09.2017 19:39 Відповісти
Генеральный прокурор - кум президента, ранее судимый, без юридического образования, а его жена депутат - это законно?
показати весь коментар
11.09.2017 09:22 Відповісти
Я голосовал с сыном и дочерью за порошенка, но увы опять на грабли... Мы трое решили отозвать свои голоса даны за порошенка. Ошиблись, он оказался негодяем, оборотнем и не выполнил предвыборных обещаний. Не закончил войну за два дня как обещал, а наоборот на войне наживается. Ну как их криминальных отстранить от власти если они даже импичмент не прописывают. Остается Майданом вынести эту мерзоту на нары.
показати весь коментар
11.09.2017 09:24 Відповісти
Организаторы и руководители прорыва ...

А провокаторы ? Кто специально нагнетал ситуацию спецназом, титушками, остановкой поезда ...
Возьмите их хотя-бы под стражу.
показати весь коментар
11.09.2017 09:34 Відповісти
Возвращение Саакашвили - ето момент перелома - старой власти пора думать об уходе.Уверен что круговорот собитий закрутится с большой силой и Украину ждут вибори в 2018 году и парламента и президента.
показати весь коментар
11.09.2017 09:53 Відповісти
Я не за Саакашвілі,я за то,щоб мародер Порошенко ,Яценюк і вся ця "маладая *******" відповіли по закону за розкрадання і мародерство УКРАЇНИ і тому я буду підтримувати любого ,хто протів сьогоднішніх баригів при владі!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
11.09.2017 09:58 Відповісти
Лицемерная сволОта . Единственный путь- суд ..И сделать всё, чтобы человек в этот суд не мог попасть... Короче,разговаривать с ними, уже больше не о чем... Пора пете заказывать бульдозер до Липецка.
показати весь коментар
11.09.2017 10:47 Відповісти
Барижна влада чекайте й за вами прийдуть
показати весь коментар
11.09.2017 10:51 Відповісти
Ой ну й розпіарив порошенко і КО Саакашвіллі як ніхто і ніколи не зміг. Так відверто його бояться, що влаштували такий цирк! А скільки сил та грошей витрачено на це все, і при тому наших грошей, платників податків. Тут хочеш не хочеш, а починаєш симпатизувати Саакашвіллі
показати весь коментар
11.09.2017 12:06 Відповісти
https://twitter.com/Realuran Страшный БЕНДЕРовец‏ @Realuran https://twitter.com/Realuran/status/907144640616452101 2 ч2 часа назад

Всех участников Майдана 13-14гг. прорвавших оцепенение на Институтской и избивавших сотрудников МВД просьба явиться в суд и сесть в тюрьму!Генпрокурор: "Организаторы и руководители прорыва границы Саакашвили будут привлечены к уголовной ответственности" - Цензор.НЕТ 536
показати весь коментар
11.09.2017 12:30 Відповісти
Це антон перепутав ФБ і строчить в Миротворець
показати весь коментар
11.09.2017 17:23 Відповісти
правильно!
согласен!
начни с Йульки! - это она все заварила, твоя коллега по отсидкам...
каждый новый президент должен начать с присяги, а вторым пунктом - посадить Йульку!
и не пеце это нарушать
(шутка, если кто не понял)
показати весь коментар
11.09.2017 12:53 Відповісти
Генпрокурор: "Организаторы и руководители прорыва границы Саакашвили будут привлечены к уголовной ответственности" - Цензор.НЕТ 9325
А ВИ ВІРИТЕ У ЗНАКИ ?
показати весь коментар
11.09.2017 19:45 Відповісти
ой, как верим!
показати весь коментар
11.09.2017 19:49 Відповісти
Что-то эти истерические сопли и вопли всей этой гопкомпании, во главе с их паханом - Пецей, весьма стали напоминать такого же типа "грозные" заявления Овоща & К° во времена Майдана. В частности, угрозы тогдашней министерши юстиции - Ленки Лукаш:
https://www.youtube.com/watch?v=ky4lGdiGwu0
показати весь коментар
11.09.2017 13:20 Відповісти
Югик, так оказывается всю эту шнягу, с лишением Михо гражданства вы с Петей затеяли по заказу Иванишвили?! Скока получили, а спрятать уже успели?
показати весь коментар
11.09.2017 13:28 Відповісти
А не проще ли написать заявление об отставке:себе дороже будет!
показати весь коментар
11.09.2017 13:39 Відповісти
А Югик в тюрьме научился рукавицы шить? Скоро пригодится.
показати весь коментар
11.09.2017 14:26 Відповісти
с последствиями бороться можно конечно. К примеру у зека - даунбасяцкого можно многому поучиться, он настоящий "проффессор" в этом деле.
"Причины" не желаете привлечь к ответственности, пан генеральный прокурор?
показати весь коментар
11.09.2017 14:34 Відповісти
Генпрокурор: "Организаторы и руководители прорыва границы Саакашвили будут привлечены к уголовной ответственности"

Уважаемый ГенпрокуLOL....
вы по ДОЛЖНОСТИ ОБЯЗАНЫ следить за выполнением норм закона.
Вы обеспечили ЗАКОННУЮ вожможность гражданину Украины в суде отстоять свое право на гражданство ? Нет ? Пшел вон, пьянь без юридического одразования.
показати весь коментар
11.09.2017 15:03 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2017 23:07 Відповісти
Пішов наЙ, нульовка - гниль діабетичної проміжності рошена!
показати весь коментар
11.09.2017 17:09 Відповісти
Фигасе, законы заработали!..
показати весь коментар
11.09.2017 16:59 Відповісти
Посидіти у вашій, офшорні гниди, буцегарні це рівно, що у Франції орден "Почесного легіону, а в Штатах медаль "Пурпурне серце"отримати. Але ви, офшоропітеки, ідіоти і цим не пишайтеся.
показати весь коментар
11.09.2017 17:04 Відповісти
Югик как там дело о расследовании РАССТРЕЛА НЕБЕСНОЙ СОТНИ???
Оно уж подольше лежит у тебя в работе.
показати весь коментар
11.09.2017 17:06 Відповісти
алкашня щеколадная,за расстрел Майдана кого посадил,лошара безобразования?
показати весь коментар
11.09.2017 17:20 Відповісти
Речь может идти о государственной измене.
Экс-председатель СБУ Валентин Наливайченко в недавнем времени на телеканале https://newsone.ua/ru/valentin-nalivajchenko-v-bacman-live-17-08/ NewsOne рассказал, что его команда передала окружению президента США Дональда Трампа информацию о связях помощника российского президента Владислава Суркова с избирательным штабом президента Украины Петра Порошенко во время предвыборной президентской кампании весной 2014 года в Украине.
«Еще с января этого года мы работаем с переходной администрацией президента Дональда Трампа. Мы передали команде Трампа - сегодня это можно рассекретить - доказательства российской агрессии, информацию о связях Суркова (помощника Путина, ключевого человека и оркестранта всех этих сепаратистских шабашей) с избирательными штабами во время предвыборной кампании в Украине, в частности, со штабом Порошенко», - отметил он.
показати весь коментар
11.09.2017 18:28 Відповісти
А прикольно будет наверно услышать этому очкарику с его женой очень скоро
" -Службовці не виконувати злочинній наказ"
показати весь коментар
11.09.2017 19:07 Відповісти
украинцы вернулись домой, теперь им грозит уголовная ответственность
показати весь коментар
11.09.2017 19:14 Відповісти
так.
Стаття -незаконний перетин кордону.

Малайзійця підданий екзекуції за порушення правил в'їзду в Сінгапур https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/69853-malajzijtsya-piddanij-ekzekutsii-za-porushennya-pravil-vizdu-v-singapur.htm



https://www.facebook.com/sharer.php?u=https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/69853-malajzijtsya-piddanij-ekzekutsii-za-porushennya-pravil-vizdu-v-singapur.htm https://www.facebook.com/dialog/send?app_id=236629479701279&display=popup&link=https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/69853-malajzijtsya-piddanij-ekzekutsii-za-porushennya-pravil-vizdu-v-singapur.htm&redirect_uri=https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/69853-malajzijtsya-piddanij-ekzekutsii-za-porushennya-pravil-vizdu-v-singapur.htm https://twitter.com/intent/tweet?url=https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/69853-malajzijtsya-piddanij-ekzekutsii-za-porushennya-pravil-vizdu-v-singapur.htm https://plus.google.com/share?url=https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/69853-malajzijtsya-piddanij-ekzekutsii-za-porushennya-pravil-vizdu-v-singapur.htm

Чотири удари ротангових палицею і чотири місяці тюремного ув'язнення - такий вирок сінгапурського суду, винесений громадянинові сусідньої Малайзії за ігнорування наказу митника зупинитися на контрольно-пропускному пункті для огляду автомобіля.

Для цього і фіксують перетин кордону іноземцями і громадянами -щоб була можливість ВИРАХУВАТИ,наприклад диверсантів і терористів...
показати весь коментар
11.09.2017 19:50 Відповісти
надеюсь, поторох до ратанговых палок не дойдет
показати весь коментар
11.09.2017 20:26 Відповісти
Тепер навіть ті,що не звертали увагу на Саакашвілі(я в тому числі),будуть ще більше звертати увагу на всі помилки президента...Навіщо все це було?! Не розумію.
показати весь коментар
11.09.2017 19:31 Відповісти
чому був зроблений цей ідіотський(на перший і навіть на другий погляд) Крок президента -пояснення у мене в ТЕМІ.
https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/31154/user_id/791.phtml Конспірологічні версії,або коли помиряться Мікаел з Петриком?

Генпрокурор: "Организаторы и руководители прорыва границы Саакашвили будут привлечены к уголовной ответственности" - Цензор.НЕТ 4509Відразу відповідь.
Перед створенням коаліції за результатами позачергових парламентських виборів.
показати весь коментар
11.09.2017 19:53 Відповісти
Версія має право на життя.
показати весь коментар
11.09.2017 20:12 Відповісти
Югик, анука расскажи про штурм Качановской колинии, когда вы ворвались и освободили Цульку Тимошенко. По какому ето закону было нападение на охраняемый законом объект?
показати весь коментар
11.09.2017 19:50 Відповісти
гандон очкастый
показати весь коментар
11.09.2017 20:18 Відповісти
свинья гундосная
показати весь коментар
11.09.2017 20:19 Відповісти
Генпрокурор: "Организаторы и руководители прорыва границы Саакашвили будут привлечены к уголовной ответственности" - Цензор.НЕТ 2277
показати весь коментар
11.09.2017 20:24 Відповісти
У кого проблемы на ровном месте?? Сейчас есть проблемы у сааки с тимошенко - все задокументировано на видео, на пару десятков томов дела уже достаточно. Слава Богу - страной они сейчас не управляют и надеюсь никогда не будут.
показати весь коментар
11.09.2017 20:31 Відповісти
https://twitter.com/************** Князь еды 🔞‏ @**************
Тут чувак устроивший пьяный дебош в аэропорту, отсидевший на зоне и ставший генеральным прокурором говорит про закон.
показати весь коментар
11.09.2017 20:59 Відповісти
Генпрокурор: "Организаторы и руководители прорыва границы Саакашвили будут привлечены к уголовной ответственности" - Цензор.НЕТ 158
показати весь коментар
11.09.2017 22:15 Відповісти
Найбільш цікаве у цьому серіалі нас чекає упродовж цієї та наступної неділі! Будуть короткометражні серії у ВР де відпочивші до нестями і засмагші до кольору асорті "Рошен" слуги народу будуть намагатися набрати бали! І нести будуть різну куйню з метою більше сподобатися або провладній коаліціі або новим опозиціонерам. У будь якому випадку на громадян їм абсолютно начхати.
Але після конкретних посилів, команд з США, Європи, наші вожді і вождики підібгають свої хвости і будуть абсолютно чітко виконувати отримані інструкції.
Це почнеться не раніше ніж через 1-2 тижні! І само тоді з"явиться реальна модель подальшої долі і М. Саакашвілі і КО в Україні . Як і проясниться подальша перспектива П. О. і його КО.
показати весь коментар
11.09.2017 22:23 Відповісти
Пороху понятное дело уже терять нечего, сгорел сарай - гори и хата. Но почему Луценко совершенно не заботится о своей репутации?
показати весь коментар
13.09.2017 23:30 Відповісти
Сторінка 9 з 9