7623 відвідувача онлайн
8 387 32

Чергове іноземне судно незаконно зайшло в порт окупованого Севастополя

корабль

У порт окупованого Криму незаконно зайшло судно під прапором Сьєрра-Леоне.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

"Чергове судно порушило заборону на заходження суден під прапорами іноземних держав у закриті Україною порти і термінали, розташовані на території Автономної Республіки Крим", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Фінляндія не пустила російський корабель із кадетами на борту в свій порт

Заходження суховантажу Nadalina під прапором Сьєрра-Леоне в порт Севастополя було зафіксовано 8 вересня о 16:39.

Зазначається, що судно прибуло з лівійського порту Тріполі, звідки вийшло 30 серпня.

"Заходження суден під іноземними прапорами в закриті морські порти і термінали, розташовані на території АР Крим та Севастополя, буде розглядатися як порушення норм міжнародного права, як дії, що підривають суверенітет України, а також як порушення законодавства України, що тягне за собою відповідальність судновласників, операторів і капітанів суден, серед іншого і кримінальну", - зазначили у відомстві.

Дивіться також: У портах Миколаївщини є російські судна, - голова ОДА Савченко. ВIДЕО
Топ коментарі
+27
Луценко, Аваков, Слободян! Це незаконний перетин державного кордону України?
показати весь коментар
11.09.2017 10:09 Відповісти
+20
Надо срочно заминировать порт и титуханов послать.
показати весь коментар
11.09.2017 10:09 Відповісти
+18
Аваков, командуй, что бы параход срочно зашёл к погранцам.
показати весь коментар
11.09.2017 10:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Луценко, Аваков, Слободян! Це незаконний перетин державного кордону України?
показати весь коментар
11.09.2017 10:09 Відповісти
да они шастают так 3,5 года и ниче...
показати весь коментар
11.09.2017 10:31 Відповісти
Странно, все шастают, а Пэтро со своей холуйской сворой только к Саакашвили прицепился.
показати весь коментар
11.09.2017 10:37 Відповісти
странно , а чиво тимашенчиха не прорывает кардон в Чингаре сыкотно ?
показати весь коментар
11.09.2017 10:53 Відповісти
Може тому, що Саакашвілі треба в український суд, а не в суд окупованого Криму?
показати весь коментар
11.09.2017 10:56 Відповісти
Надо срочно заминировать порт и титуханов послать.
показати весь коментар
11.09.2017 10:09 Відповісти
Аваков, командуй, что бы параход срочно зашёл к погранцам.
показати весь коментар
11.09.2017 10:11 Відповісти
Да забудьте вы уже слова "украинский Крым"!!!
показати весь коментар
11.09.2017 10:13 Відповісти
расея страна 404
показати весь коментар
11.09.2017 11:25 Відповісти
Яке судно? Яке незаконно?
От Міхо посягнув !!! Правда, петро?
показати весь коментар
11.09.2017 10:13 Відповісти
вызывайте в прокуратуру!
показати весь коментар
11.09.2017 10:14 Відповісти
Срочно титушек на границы.
показати весь коментар
11.09.2017 10:15 Відповісти
петюшок.так вони вже звуться.
показати весь коментар
11.09.2017 10:16 Відповісти
При выходе из Севаса должен быть потоплен. Лучше, конечно, было потопить до захода.
показати весь коментар
11.09.2017 10:16 Відповісти
Низзззя, а путен нападьот!
показати весь коментар
11.09.2017 10:20 Відповісти
Цікаво що цей корабель з Тріполі (Лівія) привіз до Криму? Мігрантів?)
показати весь коментар
11.09.2017 10:18 Відповісти
судьбу
показати весь коментар
11.09.2017 10:55 Відповісти
...https://censor.net/news/454769/vsem_uchastnikam_proryva_nadlejit_yavitsya_v_politsiyu_saakashvili_proyiti_oformlenie_avakov ...
показати весь коментар
11.09.2017 10:23 Відповісти
Аваков. Геращенко и Ко...... Давайте быстро в Севастополь полицию, погранцов, спецов и титушек. И не пускать. ИЛИ КИШКА ТОНКА?
показати весь коментар
11.09.2017 10:24 Відповісти
под разными флагами...это по-сути плавучие оффшоры
показати весь коментар
11.09.2017 10:24 Відповісти
Луцик, Аброськін, Авакян, Геращенко! Ау! Де ви є?!
показати весь коментар
11.09.2017 10:25 Відповісти
если б на борту были грузины
показати весь коментар
11.09.2017 10:26 Відповісти
Название судна, случайно, не "Михаил Саакашвили"?
"Цигель-цигель, Михаил Светлов, ту-ту-у-у!"
показати весь коментар
11.09.2017 10:33 Відповісти
Нотой протеста его... Торпедируйте. Единственное, что умеете делать.
показати весь коментар
11.09.2017 10:36 Відповісти
от тут фейсбукову-рюкзакову є де розвернутися ...можна цілу команду "упакувати" та й ще "********" конфіскувати у дохід держави ...чи на таке кішка-тонка ... зато на одного грузина цілу банду "голубанів" натравив ...якраз рівень "влади"
показати весь коментар
11.09.2017 10:47 Відповісти
И что, это вам не массовое нарушение государственной границы? И тишина? Лицемерие ваше уже в печёнках сидит.
показати весь коментар
11.09.2017 11:13 Відповісти
При выходе, срочно торпедировать!.. )))
показати весь коментар
11.09.2017 11:28 Відповісти
Закономірно. Адже інші пркордонні пункти пропуску оголили, щоб поставити на Краківець і не пустити громадян України
показати весь коментар
11.09.2017 11:41 Відповісти
А про гумконвої з рашки забули?
показати весь коментар
11.09.2017 11:41 Відповісти
теж розіб'ється, карма така, не вперше
показати весь коментар
11.09.2017 12:22 Відповісти
Низззя. Это жэ торговые партнеры!
А вы в суууд, потопить...
показати весь коментар
11.09.2017 15:49 Відповісти