9208 відвідувачів онлайн

Єврокомісія до кінця року оцінить, як Україна виконує умови безвізу

безвиз

Європейська комісія проведе оцінку виконання Україною безвізового режиму до кінця цього року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Ми можемо підтвердити, що отримали від української влади звіт, який буде додано до моніторингового звіту про безвізовий режим до кінця цього року. Звіт буде відкритим і доступним в інтернеті", - повідомили в ЄК.

Також читайте: Від початку року Міграційна служба видала українцям 2,5 млн біометричних закордонних паспортів і майже 700 тисяч ID-карток

Нагадуємо, 11 червня набуло чинності рішення Ради Євросоюзу про введення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України в 30 країн ЄС і Шенгенської зони.
Топ коментарі
+9
Нет, все намного хуже - достаточно ли Украина дала рабочей силы и что необходимо сделать, чтобы увеличить приток. Польша, Венгрия, Словакия, Чехия достаточно упростили уже и упрощают дальше трудовое законодательство, чтобы заполнить трудовой дефицит. Чехия недавно похвасталась самой большой диаспорой - 300 тыс. и объявила план на следующий год - еще 200 тыс. А с учетом того, что в промышленнности на декабрь 2013 года работало всего 1,68 млн ( сейчас эти цифры просто не публикуют), пенсионеров обдирают налогами и дефицит рабочих кадров лет десять назад превратился в голод, совершенно очевидно, что Украина очень быстро потеряет последние остатки производства. Вот и вся перспектива, как у Шарика.
показати весь коментар
13.09.2017 10:46 Відповісти
+5
Не включил... ты свой мозг, не включил...
показати весь коментар
13.09.2017 10:44 Відповісти
+4
Отака влада, малята
Еврокомиссия до конца года оценит, как Украина выполняет условия безвиза - Цензор.НЕТ 3705
показати весь коментар
13.09.2017 10:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в смысле - достаточное ли количество народа рвануло в Европы дабы там потратить евроденег?
показати весь коментар
13.09.2017 10:34 Відповісти
Не включил... ты свой мозг, не включил...
показати весь коментар
13.09.2017 10:44 Відповісти
А он там есть?
показати весь коментар
13.09.2017 10:51 Відповісти
Нет, все намного хуже - достаточно ли Украина дала рабочей силы и что необходимо сделать, чтобы увеличить приток. Польша, Венгрия, Словакия, Чехия достаточно упростили уже и упрощают дальше трудовое законодательство, чтобы заполнить трудовой дефицит. Чехия недавно похвасталась самой большой диаспорой - 300 тыс. и объявила план на следующий год - еще 200 тыс. А с учетом того, что в промышленнности на декабрь 2013 года работало всего 1,68 млн ( сейчас эти цифры просто не публикуют), пенсионеров обдирают налогами и дефицит рабочих кадров лет десять назад превратился в голод, совершенно очевидно, что Украина очень быстро потеряет последние остатки производства. Вот и вся перспектива, как у Шарика.
показати весь коментар
13.09.2017 10:46 Відповісти
/// Це дуже довге тлумачення обставин та цілей

Велике переселення або бородьба за тереторію
Влада лицемірів -> зобужіння народу -> миграція(батраки) -> захоплення щалишеної тереторії
(хто захвачує тереторії силою як Уйло а хто іншими методами)
показати весь коментар
13.09.2017 10:57 Відповісти
Ну хоть кому то радость. Правда, Ваня?
Цифры взял из ************ цитатников?
А то, что люди выезжают работать за границу, а безвиз тут не причем, должно понукать украинских работодатетй и правительство к повышениею зарплат. На нашем небольшом предприятии (около ста человек) после третьего человека, уехавшего в Польшу, подняли зарплату, поняв, что останутся без работников и что, как раньше, экономить на оплате персоналу уже нельзя.
Так, что, Ваня, надеюсь радость твоя будет не такой долгой, как ты мечтаешь.
ЗЫ
В Чехословакии большая украинская диаспора была с относительно далеких времен. Там существуют целые населенны пункты этнических украинцев.
И удивительно, что при т.н. голоде существует безработица.
показати весь коментар
13.09.2017 11:36 Відповісти
Зрівняйте кількість дорогих джипів і приватних палаців в Україні і в Європі, зрозумієте чому в українських роботяг малі зарплати. Податки в багатьох країнах цивилізованого світу вищі чим у нас.
показати весь коментар
13.09.2017 13:02 Відповісти
По кількості податків Ураїна лідер. І треба дивитись не на цифру податка , а на базу оподаткування. Тільки в Україні існує подвійне оподаткування, коли податки нараховуються на податки. Тому маючи ставку, наприклад, 17% прибуткового податку з робітника, фактичне нарахування податків з кожної гривні на руки від 0,6 до 0,78 Грн. За 60% в середньому. Так шо ви там казали про цивілізовані країни?
показати весь коментар
13.09.2017 18:12 Відповісти
Отака влада, малята
Еврокомиссия до конца года оценит, как Украина выполняет условия безвиза - Цензор.НЕТ 3705
показати весь коментар
13.09.2017 10:36 Відповісти
В таком ключе говорят чуть ли не исключительно по добробатам, а сколько через них на передке народу прошло? Тыщ 30? Это на каждого третьего, что ли?
Так что если на порядок чисел посмотреть - верится с трудом.
показати весь коментар
13.09.2017 10:43 Відповісти
Почему с трудом? Власть работает достаточно четко. Заводится дело, активного хода ему не дают, но подогревают. А при дембеле бойцу грится прямым текстом: если будешь замечен на любых протестных акциях в любом городе, то твое дело быстро пойдет в ход.
Инфа от бойцов с передовой
показати весь коментар
13.09.2017 10:48 Відповісти
2 сентября Кондитер подписал Амнистию всем участникам войны.
показати весь коментар
13.09.2017 10:59 Відповісти
- Нет, зачем же? Как дворянин, не могу допустить! Сеньор! Счет! Ха‑мы!. (с)
показати весь коментар
13.09.2017 10:37 Відповісти
Та да..потратить..зажмотив 35 евро за шенген, они там натратят
показати весь коментар
13.09.2017 10:37 Відповісти
Що за брєд - Україна не виконує безвіз, а ним користується
показати весь коментар
13.09.2017 10:44 Відповісти
Скоріш за все Цензор не вірно висловив думку.Там були умови по адаптації деяких законів до европейських,а також реформи там теж були,а тепер перевірка-можуть і відмінити якщо наші почнуть обманювати(наші керманичи це вміють добре).Я так думаю.
показати весь коментар
13.09.2017 11:28 Відповісти
тоже думаю, что речь именно об этом - нам безвиз дали "в кредит", Украина должна была провести еще ряд законодательных реформ и мер по борьбе с коррупцией.
показати весь коментар
13.09.2017 13:09 Відповісти
І який буде висновок? Дикуни проривають кордон. Навіщо їм той безвіз?
показати весь коментар
13.09.2017 10:44 Відповісти
Висновок наступний, яка кількість громадян України, порушила умови перебування в ЕС.
показати весь коментар
13.09.2017 10:52 Відповісти
в 2012 году столицу Италии Рим посетило 10 млн. туристов,если предположить что каждый из них слил 1 000 евро на отель,жратву и прочие прелести,то я очень завидую начальнику Рима
показати весь коментар
13.09.2017 10:52 Відповісти
Ну далеко не каждый слил в Риме 1000 евро. Рим посещает и довольно большое количество бюджетных туристов.
показати весь коментар
13.09.2017 10:54 Відповісти
Типа Йося Кабздон подагру лечить или дырку в жопе?
показати весь коментар
13.09.2017 11:00 Відповісти
Я не отслеживаю где какая дырка у Кабздона...
показати весь коментар
13.09.2017 11:04 Відповісти
Вся РАБссия с Украиной в шоке,элита РАБссии не напада на Украину,а Кобздон не спонсор мирового терроризма.
показати весь коментар
13.09.2017 11:06 Відповісти
Поторопитесь, а то до конца года не все "реформаторы" доживут, некому будет 2 ставить!
показати весь коментар
13.09.2017 10:58 Відповісти
Сракашвили реформирует вас по полному тарифу и по новому,что Джугашвили-Сралин в 1937 году
показати весь коментар
13.09.2017 11:02 Відповісти
даже боюсь представить, что будет, если комиссия прикроет калитку в Европу из-за Михэила. Хотя их границу никто не нарушал, все равно выскажут озабоченность.
показати весь коментар
13.09.2017 11:05 Відповісти
2 задания есть,безвиз ЕСТЬ,Ассоация и зона свободной торговли тоже,теперь задание Украине БЛОК НАТО....,i хай вдавиться кожна москальска Мордяка ВОНЮЧА
показати весь коментар
13.09.2017 11:10 Відповісти
"Еврокомиссия..... оценит как Украина выполняет условия безвиза"
То есть с оформлением паспортов можно не спешить.
показати весь коментар
13.09.2017 12:25 Відповісти
вже прославилися з Саакашвілі, стидобіще перед світом, методи в петі, як і в *****, повбиваю-пороздираю всіх,аби мені не заважали, парашенка виявився гарним учнем, тільки країну обрав не ту, про що згодом дізнається, та буде пізно
показати весь коментар
13.09.2017 12:27 Відповісти
Це ЗРАДА! Фсьо пропало! Європа нас не хоче! ЄС шукає привід шоб забрати в нас отого безвіза!
показати весь коментар
13.09.2017 12:53 Відповісти