6518 відвідувачів онлайн

На храмах Московського патріархату в окупованому Криму знімають таблички УПЦ

крым упц кп климент

В окупованому Криму на деяких храмах Української православної церкви Московського патріархату зникли таблички про належність до УПЦ.

На деяких храмах взагалі немає написів "УПЦ МП", на деяких написано "Московський патріархат", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
Так, немає єодних розпізнавальних знаків на Володимирському соборі в Херсонесі, а на новому храмі Преподобного Сергія Радонезького в Севастополі написано, що будинок молитви належить Сімферопольській і Кримській єпархії Московського патріархату.
На офіційному сайті РПЦ Сімферопольська єпархія - у складі російської церкви. Однак сайт покликається на рішення Української православної церкви і надає номери телефонів з українськими кодами, які зараз у Криму не працюють.
Архієпископ УПЦ МП Климент (Вечеря) пояснив Крим.Реалії, що Кримська єпархія досі в складі УПЦ, а таблички на храмах не є офіційними документами.
"На більшості православних храмів жодних табличок не вішають. Для того, щоб дізнатися офіційну інформацію, необхідно звертатися до зареєстрованих державою статутів. На території Криму немає канонічних православних парафій, які не належали до єпархії Української православної церкви. У всіх кримських храмах за богослужінням прославляють ім'я Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України", - сказав він.
Владика Климент не уточнив, наскільки коректно з точки зору церковної ієрархії позиціонувати кримську єпархію як московську, а не українську.
В Українській православній церкві Київського патріархату заявили, що таблички "Московський патріархат" на кримських храмах свідчать про "фальшивість заяв керівництва Київської Митрополії МП, що кримські єпархії належать УПЦ".
Топ коментарі
+19
А у нас все нормально! Мацковский сатанат Лавру оккупировал и наормально там лаве крутит и за Мордор мышебратствует...
А чё, мы добрыя!...
показати весь коментар
14.09.2017 10:27 Відповісти
+10
потрібно нам з лаври давно почати! Вигнати кацапів, нехай там хресні ходи хороводять!
показати весь коментар
14.09.2017 10:29 Відповісти
+10
і нам треба не чикающи знімати написи "московський пархат"...як може під час війни в святая святих буди назва столиці держави агресора?
показати весь коментар
14.09.2017 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А у нас все нормально! Мацковский сатанат Лавру оккупировал и наормально там лаве крутит и за Мордор мышебратствует...
А чё, мы добрыя!...
показати весь коментар
14.09.2017 10:27 Відповісти
Конечно - добрые.... Задушить бы этих тварей - НО - с наркозом, во имя гуманизма...
показати весь коментар
14.09.2017 11:17 Відповісти
З таким висакапаставлєним парафіянином хто ж їх торкне?!
показати весь коментар
14.09.2017 12:19 Відповісти
потрібно нам з лаври давно почати! Вигнати кацапів, нехай там хресні ходи хороводять!
показати весь коментар
14.09.2017 10:29 Відповісти
Лавра має бути тільки УКРАЇНСЬКОЮ!!
показати весь коментар
14.09.2017 10:51 Відповісти
Лавра принадлежала, и будет принадлежать Украине и только Украине. Просто временно она оккупирована оккупационной церковью - московским патриархатом, который не признает и не придерживаются Божьих заповедей» «Не убей, не укради». То есть московский патриархат не являются православной церковью. Московские попы благословили войну против Украины, благословляют боевиков Путина убивать украинцев, отказываются отпевать погибших патриотов Украины, которые защищали свой дом, свою землю. Поэтому необходимо давно разогнать московских попов и передать Лавру законным ее хозяевам Киевскому патриархату.
показати весь коментар
14.09.2017 15:59 Відповісти
і нам треба не чикающи знімати написи "московський пархат"...як може під час війни в святая святих буди назва столиці держави агресора?
показати весь коментар
14.09.2017 10:29 Відповісти
По суті - згоден, але ніяк не зрозумію: якою мовою пан спілкується?!
показати весь коментар
14.09.2017 12:18 Відповісти
частково мовою, частково ідишом. Пан має рацію?
показати весь коментар
14.09.2017 17:02 Відповісти
объявить МП раскольниками, национализировать и выгнать из Страны!
показати весь коментар
14.09.2017 10:30 Відповісти
Это может сделать только собор в Константинополе, т.к. за 90 лет до прихода Батыя, боголюбский практически уничтожил киевскую митрополию, которая до этого, на Руси, сама назначала епископов
показати весь коментар
14.09.2017 10:55 Відповісти
жуем сопли дальше?
когда начнут снимать таблички МПЦ в Украине?
показати весь коментар
14.09.2017 10:34 Відповісти
А ха ха, так пусть и не на оккупированной снимают. Зачем шифроваться. Пишите сразу рпц, зачем тот цирк
показати весь коментар
14.09.2017 10:38 Відповісти
а нашим слабо, пів ради б'є поклони москальським попам, ніколи ми з цими депутатами не здихаємося кацапської псевдоцеркви, а люди на місцях не в змозі протидіяти цим кліщам, які вчепилися в Україну
показати весь коментар
14.09.2017 10:45 Відповісти
В Україні теж треба з них познімати УПЦ, щоб не вводили людей в оману. Бо українського там тільки назва. А краще взагалі законодавчо дати їм копняка під сраку.
показати весь коментар
14.09.2017 10:59 Відповісти
Ну если *наша* не в состоянии никого защитить то окупанты будут делать все что захотят и потихоньку убивать все украинское. Почему *наша* власть не запретила РПЦ в Украине? Вы бы хоть раз послушали что там пропагандируют. Соловьев отдыхает.
показати весь коментар
14.09.2017 11:03 Відповісти
Хм...схватились,а то что раньше ни одной церкви не было в Крыму УПЦ КП никого не возмущало.Лужков построил то,Лужков построил это, а в 2014 оккупанты просто подвели черту.Так что есть пара вопросов к великому минскому парламентеру,как вообще такое было возможным.
показати весь коментар
14.09.2017 11:03 Відповісти
В Московском патриархате заповедь "Не укради" считают неудачной библейской шуткой.
показати весь коментар
14.09.2017 11:08 Відповісти
Шо, кацапские Божьи Коровы - будем дальше мычать - " не возжелай дома ближнего твоего???""" Превратили Веру в фарс, подажу свечек с и иконок 1000% наваром, вдобавок- и с отжимом имущества... Чтобы всё в одном флаконе - до такого даже самые лихие рэйдеры 90-х не додумались... Повесить бы вас - толстобрюхих.. А чего??? - если они уверены, что совершают Богоугодные поступки -- то их ждёт высшая награда - ЖИИИИЗНЬ ВЕЕЧНАААЯЯЯЯ.. Вот и помочь бы им от земной греховности побыстрее оторваться......
показати весь коментар
14.09.2017 11:09 Відповісти
И когда Киевская Русь уже много столетий была православной - то вы, лесные кикиморы,- ещё пальцем задницу подтирали....
показати весь коментар
14.09.2017 11:12 Відповісти
а может они их нам на обмен готовят?
мы им ихние таблички - они нам наши!
потом и попов ихних отдадим (если захотят)
показати весь коментар
14.09.2017 11:12 Відповісти
Да кому эти дармоеды нужны???
показати весь коментар
14.09.2017 11:16 Відповісти
так и я о том же!
показати весь коментар
14.09.2017 11:23 Відповісти
А я с тобой и не спорил..
показати весь коментар
14.09.2017 11:25 Відповісти
так я опять согласен!!!
показати весь коментар
14.09.2017 11:34 Відповісти
А что отец Онуфрий давал разрешение? Они же говорят, что структурно самостоятельны внутри РПЦ. Ан нет, подразделение церкви агрессора
показати весь коментар
14.09.2017 11:16 Відповісти
В храмах УПЦ МП, есть даже иконы Николая ІІ, это как пропаганда типа Поклонской, когда у неё бюст царя замироточил) так скоро дойдёт что там будут иконы остальных российских царей типа Екаткрины ІІ и Иоана Грозного.
показати весь коментар
14.09.2017 11:32 Відповісти
Влада зобов'язана діяти у відповідь, хоче того чи ні.
показати весь коментар
14.09.2017 11:48 Відповісти
паскуди кацапські.
показати весь коментар
14.09.2017 12:10 Відповісти
У москалів на АРК і без бірок на церквах головняка зі знищенням речових доказів крадіжок вистачає. Вже чотири роки намагаються вивести штампи "Укрзалізниця" із простирадл у рухомому складі. Так і вкладаються спати з кривими мордами, споглядаючи на маркування крадених речей.
показати весь коментар
14.09.2017 12:26 Відповісти
Провести зеркальную акцию по всей Украине.
показати весь коментар
14.09.2017 12:58 Відповісти