4129 відвідувачів онлайн
10 343 15

17 вересня в Києві виступить Нік Вуйчич

вуйчич

17 вересня, на Хрещатику, з 10:00 до 21:00 відбудеться Свято Подяки. На киян і гостей міста очікують концерт, фестиваль соціальних проектів, інтерактивні розваги та виступ людини-легенди Ніка Вуйчича, всесвітньо відомого спікера без рук і ніг.

Завдяки прямій трансляції телеканалу "Надія" святкувати з українцями будуть 20 країн світу. Брати участь у заходах зможуть і діти, і дорослі. Вхід вільний.
День подяки розпочнеться о 10:00 молитвою на Хрещатику. Програма свята насичена цікавими подіями й локаціями: дитяча ігрова зона, силове шоу, спортивні змагання, конкурси, розіграші з подарунками для всієї родини, розваги з героєм мультфільму, вуличний кінотеатр і тактильний зоопарк. Яскравим символом свята стане велика мапа України, яку створять волонтери з овочів і фруктів.
Цей день стане фіналом Всеукраїнського двотижневого Автопробігу. Понад 1000 учасників на автомобілях, які в цілому проїдуть 5000 кілометрів по 24 областях країни, п'ятьма колонами урочисто з прапорами областей в'їдуть на Хрещатик.
О 18:00 вечірню концертну програму відкриє естрадно-симфонічний оркестр GSO. На сцені звучатиме різностильова та різножанрова музика відомих виконавців та учасників проекту "Голос країни" - Аняня Удогво, Брія Блесінг, В'ячеслав Рибіков. Вітальне слово для учасників Свята Подяки скажуть президент Асоціації Конгресменів Джорж Роллер і його дружина Лінда, екс-зірка NBA Даніель Дролінгео.
Увечері о 19:30 - виступ людини-легенди Ніка Вуйчича, який приїде в Київ відсвяткувати з українцями Свято Подяки. Його історія життя та багатогранного успіху допомогли мільйонам людям у всьому світі трансформувати свої проблеми в особистий розвиток і перемоги.
Цей масштабний святковий захід присвячено 500-річчю Реформації і покликаний об'єднати усі регіони країни, звернути увагу влади та суспільства на соціальні проблеми та сприяти позитивним змінам у суспільстві, впровадженню духовних цінностей, які є підставою економічного розвитку.
Топ коментарі
+5
зато у нас есть петя порошенко-человек без мозгов
показати весь коментар
14.09.2017 15:48 Відповісти
+4
невероятно жизнерадостный, позитивный человек, оптимист, который не жалуется и не зудит, что "усе пропало, и все плохо" !Своим примером вдохновляет других!
показати весь коментар
14.09.2017 15:59 Відповісти
+3
єдина різниця - в нього соц.забезпечення далеко не таке, як в Україні, тобто, не 1966 грн для майже нерухомого інваліда першої групи
показати весь коментар
14.09.2017 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зато у нас есть петя порошенко-человек без мозгов
показати весь коментар
14.09.2017 15:48 Відповісти
Зато бабла немерено :17 сентября в Киеве выступит Ник Вуйчич - Цензор.НЕТ 2597
показати весь коментар
14.09.2017 15:55 Відповісти
А 19 сентября Киев ожидает встреча с человеком без мозгов......догадайтесь с кем?
показати весь коментар
14.09.2017 15:49 Відповісти
Вомля без ансамБля...реформации...144 + рефомація...
Гииии....😀😀😀
показати весь коментар
14.09.2017 15:53 Відповісти
невероятно жизнерадостный, позитивный человек, оптимист, который не жалуется и не зудит, что "усе пропало, и все плохо" !Своим примером вдохновляет других!
показати весь коментар
14.09.2017 15:59 Відповісти
єдина різниця - в нього соц.забезпечення далеко не таке, як в Україні, тобто, не 1966 грн для майже нерухомого інваліда першої групи
показати весь коментар
14.09.2017 16:04 Відповісти
У него нет ног и рук и он до сих пор жизнерадостен. Дело тут не в деньгах...
показати весь коментар
14.09.2017 21:30 Відповісти
не треба мені особисто розказувати про "дєло не в дєньгах".
просто для себе: спробуйте на $75 в місяць бути життєрадісним. при тому, що потрібно заплатити за комуналку, поїсти, придбати одяг та інші вкрай необхідні речі. я вже мовчу про ліки - похід в аптеку не обходиться менше 350-500 гривень в залежності від хвороби. і це все людина самостійно зробити не в змозі: якщо нема родичів, то потрібно залучати "волонтерів", звичайно, за якусь мзду, бо соцробітники ходять 1-2 рази на місяць. а ще окрім придбати їжу, її треба приготувати, а ще банально добратись до ванни, щоб вмитись, а візочок, що дають безкоштовно раз на 5 років, просто не пролазить в двірний отвір. а ще інколи, хоч разок на місяць хочеться дихнути свіжим повітрям не через віконечко....
ауууу, щось я не помітив натяку на життєрадісність просто від коротенького опису того, що може світити на 1966 грн. та й просто здоровій людині, хоч раз, хоч місяць, спробуйте.
показати весь коментар
15.09.2017 10:29 Відповісти
доречі, вчора був на ТСН-і репортаж про колясочників в центрі Києва. просто для себе, подивіться
показати весь коментар
18.09.2017 09:32 Відповісти
а какой у него пример?!
показати весь коментар
14.09.2017 16:54 Відповісти
Обниматься за 100 долларов.
показати весь коментар
14.09.2017 18:40 Відповісти
президент Ассоциации Конгрессменов Джорж Роллер и его жена Линда Источник: https://censor.net/n455304
*********************
Яка-така асоціація конгресменів? Можна подумати, шо він конгресмен. Звичайний вчитель англійської мови, викладав 35 років. П'ятеро дітей, дев'ять онуків. На пенсії скучно, от і займається штундізмом.

Швидше за все, перекладачі напартачили, - асоціація не конгресменів, а конгрегаціоналістів, чо шось вроді того. Там тих церков із замислуватими назвами, - як собак нерізаних. Аделаджа, до речі, теж рекламує цього шльопера.
Але дід, видно, не без гумору. Фотка з Фейсбуку його дружини.

17 сентября в Киеве выступит Ник Вуйчич - Цензор.НЕТ 7659
показати весь коментар
14.09.2017 17:00 Відповісти
А чем легендарного?Чего он там наспикал и где?
показати весь коментар
14.09.2017 18:34 Відповісти
По ушам лохам спикает, что если его обнять за 100 баксов, то счастья полные штаны навалится.
показати весь коментар
14.09.2017 18:41 Відповісти
Хтось, типу Стівена Хокінга, не маючи рухомого апарату стає видатною особистістю і дарують людству просвіту, а інші, типу вуйчіча, тягнуть людей назад у печеру, де панує неосвіченість та мракобєсіє.
І одразу видно чого вартує влада і яким вона хоче бачити народ, коли підтримує подібні заходи.
показати весь коментар
15.09.2017 09:29 Відповісти