4951 відвідувач онлайн
15 749 34

У художній галереї в Києві застрелився чоловік, - Нацполіція

пистолет

У Києві, в закритому зсередини приміщенні галереї, виявлено тіло загиблого чоловіка з вогнепальним пораненням.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

До чергової частини Шевченківського управління поліції звернулася 42-річна місцева мешканка за допомогою щодо відкриття дверей у художній галереї, де може знаходитися її чоловік, який зник і не відповідав на дзвінки.

"На місці події слідчо-оперативна група виявила тіло 42-річного чоловіка із вогнепальним пораненням грудної клітини, поруч лежав пістолет, із якого був зроблений постріл. При огляді приміщення правоохоронці вилучили ще кілька пістолетів (за попередньою інформацією, один із них був викрадений два роки тому із військової частини, інша зброя у базах не фігурує) та більше 300 набоїв різного калібру", - розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Колишній військовослужбовець наклав на себе руки на території Почаївської лаври, - Нацполіція

За попередніми версіями слідчих, причиною самогубства могли бути боргові зобов'язання чоловіка або тяжка хронічна хвороба.
Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України з додатковою кваліфікацією - самогубство.

Також читайте: Відомий учасник АТО Богдан Богданович вчинив самогубство на Львівщині
Топ коментарі
+9
несколько пистолетов... вокруг трупа... в художественной галлерее...
тю, так ясно что самоубийство!
показати весь коментар
15.09.2017 17:12 Відповісти
+6
долговые расписки в рамочках.
показати весь коментар
15.09.2017 17:14 Відповісти
+6
Волшебная сила искусства. А у Пашинского алиби есть?
показати весь коментар
15.09.2017 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Интересно, что там за картины такие висели?
показати весь коментар
15.09.2017 17:10 Відповісти
долговые расписки в рамочках.
показати весь коментар
15.09.2017 17:14 Відповісти
несколько пистолетов... вокруг трупа... в художественной галлерее...
тю, так ясно что самоубийство!
показати весь коментар
15.09.2017 17:12 Відповісти
Вернее и быть не может, ведь труп с ДВУМЯ огнестрельными ранениями.
показати весь коментар
15.09.2017 17:19 Відповісти
И патронов взял с запасом. Вдруг промахнется...
показати весь коментар
15.09.2017 17:19 Відповісти
Не вынесла душа поэта......!
Что же там намалевано?
показати весь коментар
15.09.2017 17:12 Відповісти
что то сегодня много самоубийств то военный на Львовщине то вот это - чертовщина какая то
показати весь коментар
15.09.2017 17:13 Відповісти
пятница...
показати весь коментар
15.09.2017 17:32 Відповісти
Ничего себе, комплект, у скромного служащего художественной галереи! Можно было попробовать и порешать часть вопросов, по "долговым обязательствам"(с). А потом уже- тавой... Не захотел... Тонкая натура, наверное.
показати весь коментар
15.09.2017 17:14 Відповісти
Эпатажненько....
показати весь коментар
15.09.2017 17:15 Відповісти
Померти серед прекрасного...
показати весь коментар
15.09.2017 17:16 Відповісти
Волшебная сила искусства. А у Пашинского алиби есть?
показати весь коментар
15.09.2017 17:18 Відповісти
Есть! У него- точно есть. Он теперь тока с пожарными топорами ходит. Аж с двумя. Наверное, твой Знаменитый Призыв услышал.
показати весь коментар
15.09.2017 17:19 Відповісти
На Пашинского это не похоже. Не верю.
показати весь коментар
15.09.2017 17:54 Відповісти
Эстет,однако.Не на помойке ж...
показати весь коментар
15.09.2017 17:22 Відповісти
А Вовки по той галерее не бегают часом? Не? а жаль...
показати весь коментар
15.09.2017 17:22 Відповісти
Тю! Канешна жена довела! Закрылся , а она ломилась внутрь , разборки устраивать.Знала ж где он , раз позвала ментов!
показати весь коментар
15.09.2017 17:22 Відповісти
от теперь люди попхнут в галерею,чтоб хоть посмотреть,что там намалёвано было)))
показати весь коментар
15.09.2017 17:28 Відповісти
лучше не рисковать
показати весь коментар
15.09.2017 17:32 Відповісти
а куда деть любопытство?)
показати весь коментар
15.09.2017 17:34 Відповісти
То есть, вы тоже подумали, что это была только Часть Рекламной Акции??? Тогда- подождем... Сходим попозже...
показати весь коментар
15.09.2017 17:34 Відповісти
та ну мало ли.. Но я теперь что-то об этом думаю))))Аж интересно,что ж там нарисовали -то такое. И можно ли это нарисовать на Банковой?
показати весь коментар
15.09.2017 20:01 Відповісти
Украиские новости как включишь по ящику, позитив в самом конце выпуска новостей, и совсем немного, и так трэша полно.
показати весь коментар
15.09.2017 17:38 Відповісти
Це перформанс..
показати весь коментар
15.09.2017 17:42 Відповісти
Норм вкладка в браузере "сОмоубийство". Сома завалили?
показати весь коментар
15.09.2017 17:55 Відповісти
Поменяли таки
показати весь коментар
15.09.2017 17:56 Відповісти
Ну это не новость. А вот на паРаше мужик повесился на Саратовсаом стадионе...вышел,посмотрел на этот стадион и повесился
показати весь коментар
15.09.2017 18:03 Відповісти
да чего там.. Не любил мужик футбол. И все.
показати весь коментар
15.09.2017 20:01 Відповісти
С Глока застрелился, мужик по ходу знал толк в хороших вещах
показати весь коментар
15.09.2017 18:15 Відповісти
Тоже заметил? Молодца.
показати весь коментар
15.09.2017 21:00 Відповісти
Это в культуре называется "инсталляция". Если бы прелюдно, то - "перфоманс"
показати весь коментар
15.09.2017 20:58 Відповісти
Он художник и творческая личность.именно так он видел свою смерть.Примерно так скажут по зомбоящику.
показати весь коментар
15.09.2017 20:59 Відповісти