9990 відвідувачів онлайн
1 774 18

Кабмін розробить новий законопроект про приватизацію до 2018 року, - Гройсман

гройсман

Анонсована урядом масштабна приватизація державних активів – за новим законодавством та у винятково у ринкових умовах – буде прозорою та відкритою, а не контрольованою і в інтересах обраних осіб.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Урядовий портал", про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав у ході 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії "Чи став світ новим? І що це значить для України?" в Києві в суботу.

Читайте також: Гройсман: Неважливо, буде створено Антикорупційний суд чи палату, головне - створити їх швидше
"Мене цікавить відкрита та прозора приватизація, а не контрольована приватизація. Це означає, що ми маємо допустити всіх доброчесних інвесторів до приватизації, окрім країни-агресора. Група, яка сьогодні працює в уряді з питань приватизації, завжди буде сигналізувати про відхилення від цього шляху, якщо вони матимуть місце", - сказав він.

Він підкреслив, що приватизація - це один із способів залучення інвестицій, які вкрай потрібні економіці.

"І я маю надію, що до кінця року ми ухвалимо закон і розпочнемо процес. До слова, система ProZorro вже працює в малій приватизації. Щодо великих активів робитимемо незалежну оцінку, залучати радників. Україна - відкрита для інвестицій. Це країна для всіх, хто є доброчесним", - сказав Володимир Гройсман.
Топ коментарі
+6
Есть такая профессия-Родину разорять😉
показати весь коментар
16.09.2017 11:24 Відповісти
+4
Что то сегодня много высказываний этого урода.
показати весь коментар
16.09.2017 11:18 Відповісти
+2
Что это винницкий свинорыл опять раскудахтался? Это быдло без образования и опыта ведет Украину к краху. Надежда осталась только на Саакашвили и полную смену власти.
показати весь коментар
16.09.2017 12:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Что то сегодня много высказываний этого урода.
показати весь коментар
16.09.2017 11:18 Відповісти
Есть такая профессия-Родину разорять😉
показати весь коментар
16.09.2017 11:24 Відповісти
Цензор!
Не тягни!
Хочу прочитати некролог...
показати весь коментар
16.09.2017 11:29 Відповісти
Кабмин разработает новый законопроект о приватизации до 2018 года, - Гройсман.

Тобто приватизація, яку надумали провести риго-соєві вилупки до кінця 2017 року, буде беззаконною.
показати весь коментар
16.09.2017 11:58 Відповісти
Еще не все "умыкнули"?
Вор-шапочник в Ростове нервно курит и не по-детски завидует!

Кабмин разработает новый законопроект о приватизации до 2018 года, - Гройсман - Цензор.НЕТ 8203
показати весь коментар
16.09.2017 12:40 Відповісти
Всего на всех не хватает. Народ это слабое звено.
показати весь коментар
16.09.2017 12:05 Відповісти
Что это винницкий свинорыл опять раскудахтался? Это быдло без образования и опыта ведет Украину к краху. Надежда осталась только на Саакашвили и полную смену власти.
показати весь коментар
16.09.2017 12:06 Відповісти
Надія на повну зміну лохторату який обирає таку владу.
показати весь коментар
16.09.2017 12:40 Відповісти
Как можно не верить власти, многократно доказавшей свою исключительную честность...
Верю вам...
показати весь коментар
16.09.2017 12:26 Відповісти
Раз власть терпит руководителей государственных предприятий, которые их разваливают, значит - действуют заодно...
показати весь коментар
16.09.2017 12:29 Відповісти
Ню-ню..................
Приватизацію "Укрспирту" вже який рік обіцяють???............
показати весь коментар
16.09.2017 12:47 Відповісти
Пока уже приватизированные предприятия и другие объекты не выполнят приватизационных обязательств:увеличение зарплат рабочих,увеличение самих рабочих мест,модернизация объектов и приведение их до стандартов ЕС-НИКАКИХ ПРИВАТИЗАЦИЙ!!!
показати весь коментар
16.09.2017 15:44 Відповісти