3945 відвідувачів онлайн
7 102 47

Ворожки-шахрайки винесли з будинку пенсіонерки в Житомирі 100 тис. гривень

гадалки

У Житомирі ворожки обдурили 77-річну пенсіонерку та винесли понад 100 тисяч гривень з її будинку.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Відділу комунікації Національної поліції в Житомирській області.

Читайте також: Увага, шахрай! Станіслав Сорокотяга зібрав у громадян України понад півмільйона гривень і зник, - бізнесмен Волох. ФОТО
Зазначається, що пенсіонерка поскаржилася правоохоронцям на двох незнайомок, яких вона пустила до своєї оселі. За словами заявниці, жінки налякали її нібито наведеною порчею і запропонували допомогти її зняти. Прогнозовано з квартири ворожки винесли не лише вигадане "наврочення", а й понад 100 тисяч гривень національною та іноземною валютою, які бабуся віддала "добродійкам" для проведення ритуалу.
Поліція кваліфікувала подію за ч.1 ст.190 (Шахрайство) ККУ. У рамках розпочатого досудового розслідування правоохоронці встановлюють особи шахрайок і вживають заходів щодо встановлення їх місцезнаходження.

Читайте також: Валютних шахраїв, які заволоділи сумою, еквівалентною 12 тис. доларів США, затримали в Києві, - прокуратура. ФОТО
Топ коментарі
+16
Гройсман приходил?
показати весь коментар
17.09.2017 10:20 Відповісти
+16
Гарно живуть пенси в Житомирі. Аж завидки беруть.
показати весь коментар
17.09.2017 10:22 Відповісти
+10
Не гадалки-мошенницы, а просто мошенницы. Потому что других гадалок не бывает.
показати весь коментар
17.09.2017 10:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гройсман приходил?
показати весь коментар
17.09.2017 10:20 Відповісти
С(р)аакашвили!
показати весь коментар
17.09.2017 10:24 Відповісти
скорее собаков..
показати весь коментар
17.09.2017 10:26 Відповісти
А этот тут причем?
показати весь коментар
17.09.2017 10:29 Відповісти
а ты ?
показати весь коментар
17.09.2017 10:34 Відповісти
А я хороший!
показати весь коментар
17.09.2017 10:47 Відповісти
и сказал - коррупция...
показати весь коментар
17.09.2017 10:31 Відповісти
ОДНОЗНАЧНО!
показати весь коментар
17.09.2017 11:08 Відповісти
Гарно живуть пенси в Житомирі. Аж завидки беруть.
показати весь коментар
17.09.2017 10:22 Відповісти
за 22 роки з пенсії, харчуючись 2 картоплинами на день і чаєм з гілочок малини, запросто назбирала. після такого життя з"явилися проблеми з психікою, що побачили спостережливі та направили до бабці ворожбиток.
показати весь коментар
17.09.2017 10:45 Відповісти
Не гадалки-мошенницы, а просто мошенницы. Потому что других гадалок не бывает.
показати весь коментар
17.09.2017 10:22 Відповісти
та не! эти точно - гадалки!
это ж надо было так вгадать куда идти...
показати весь коментар
17.09.2017 11:17 Відповісти
Дивно що так можуть "гадати".
показати весь коментар
17.09.2017 10:28 Відповісти
Значит судьба такая. Не в том секторе зодиака Альдебаран был. Нада смириться..😎
показати весь коментар
17.09.2017 10:30 Відповісти
"..и будет тебе, пенсионерка(пенсионер), сильная потеря, а потом слава на весь форум..." без лоха жизнь плоха...
показати весь коментар
17.09.2017 10:34 Відповісти
Прогуляю Вашу собаку, дачу, квартиру. Тел. 0981112234. Зоя.
показати весь коментар
17.09.2017 10:36 Відповісти
Ця бабця мабуть з 55-річного віку не купляла одягу й взуття, їла одну бульбу та купляла буханку хліба на тиждень.
показати весь коментар
17.09.2017 10:41 Відповісти
Меня всегда интересовал вопрос-до 16 лет голосовать ниЗя, бо" дитя ще неразумное". а после 75 моНо, хотя любой суд в таком возрасте запросто наложет опеку на "подобный божий одуванчик".
показати весь коментар
17.09.2017 10:44 Відповісти
голосовать должны НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКИ!!!
показати весь коментар
17.09.2017 11:03 Відповісти
Так все налогоплательщики, поскольку в любой товар заложены налоги, а 99,99999% людей покупатели.
показати весь коментар
17.09.2017 11:07 Відповісти
он в том смысле только те кто создает добавочную стоимость
показати весь коментар
17.09.2017 13:26 Відповісти
дивно. Звідки в бабусі такі гроші?
А ще говорять, що на пенсію в Україні прожити неможливо...
показати весь коментар
17.09.2017 10:48 Відповісти
Та прожити можливо. А після цього закінчити,як ця авітамінозна бабця.
показати весь коментар
17.09.2017 11:10 Відповісти
мошенников и воров на виселицу, в будущее не должны попадать такие
показати весь коментар
17.09.2017 10:52 Відповісти
а где фото "хатынки"?
показати весь коментар
17.09.2017 11:07 Відповісти
Жалко бабушку . А что гадать то в 77 лет ? Хотя они в этом возрасте как дети рассуждают и способности мыслить притупляются .
показати весь коментар
17.09.2017 11:10 Відповісти
Не треба! Моїй тьоті 94-ий, а вона "шикує" Черкаську міськраду, виконком,, його підрозділи, мера, депутатів по кілька разів на місяць. Вона вчителька хімії, біології при повній, майже абсолютній, пам'яті, бездоганній логіці і напорі р. Амазонка.
показати весь коментар
17.09.2017 11:17 Відповісти
Значит повезло твоей тёте , здоровье ей .
показати весь коментар
17.09.2017 12:11 Відповісти
Неизвестно по конкретно этой бабке, но вот в общем такие бабки-дедки почему-то верят запросто всяким гадалкам, экстрасенсам, сракам-саакам и т.д. Я им поражаюсь, 21 век надворе и обо всяких мошенниках уже говорено-переговорено миллион раз.
показати весь коментар
17.09.2017 11:11 Відповісти
Конечно пенсионерку жалко, но кто мне подскажет где живут такие пенсионеры и адрес укажите! Я думаю что НАШ пенсионер только услышав о подобной сумме оказался бы в реанимации.
показати весь коментар
17.09.2017 11:11 Відповісти
В тому й то суть, що наші люди навчились виживати в складних умовах, відкладаючи зекономлене на "чорний день". А коли "чорний день" настає, то гроші виявляються уже не протібними. Запізно. Мій батько ще в совєцькі часи завжди говорив, що гроші потрібно тратити, бо пропадуть. Але не всі це розуміють.
показати весь коментар
17.09.2017 12:23 Відповісти
А потом окажется, что деньги были фальшивые. Просто бабка работала учителем рисования и рисует хорошо!
показати весь коментар
17.09.2017 11:48 Відповісти
"Цензор" тщательно скрывает нацию-паразит - цыганщину . Почему ?
показати весь коментар
17.09.2017 11:52 Відповісти
Так я не понял, зачем она обратилась в полицию? Порчу не сняли? Или потом посчитала, что немного переплатила?
показати весь коментар
17.09.2017 12:03 Відповісти
Господи,что там уже можно испортить порчей,в 77 лет ?! Лохторат для олігархів,який НІКОЛИ влада не прибере з виборчого процесу...
показати весь коментар
17.09.2017 12:12 Відповісти
В таком возрасте порчи можно уже не бояться
показати весь коментар
17.09.2017 12:20 Відповісти
Це хвороба совєцьких людей - відкладати все "на потім". А "потім", як правило, не настає!
показати весь коментар
17.09.2017 12:19 Відповісти
Хоспати. Когда же люди на конец поумнеют?! Цыган(ок) обходить десятой дорогой и не ввяываться с ними ни в какие разговоры! Ни одного слова! Молча обошел и ушел. Одна моя знакомая, молодая диваха, вот так согласилась на погадать одной такой циганке. Под гипнозом привела ее домой, и дома ей отдала 3 штуки баксов и все золото. Когда очнулась, циганки след простыл. Чуть с 8 этажа не сиганула. Слава богу одумалась. Берегите себя!
показати весь коментар
17.09.2017 12:21 Відповісти
Я останні два роки (може, навіть три) циган в Житомирі не бачила. То вони завжди крутилися біля Житнього року, зачіпали своїми гаданнями, а це нема. Хіба що перебралися в інше місце.
показати весь коментар
17.09.2017 19:33 Відповісти
Порошенко, Гройсман и Аваков куда вы смотрите?! У вас у пенсов 100 тыщ грн выносят из дома!!! Как так, зрада!!!
показати весь коментар
17.09.2017 12:32 Відповісти
Юлька с Кужель, шоле?
показати весь коментар
17.09.2017 12:50 Відповісти
Бабуся Гройсмана,нє?..
показати весь коментар
17.09.2017 13:22 Відповісти
Хорошая пенсионерка,уточнить бы откуда денежка на "ежедневные расходы" или пенсия такая?!
показати весь коментар
17.09.2017 15:11 Відповісти
старость не радость. а немощь и слабоумие.
показати весь коментар
17.09.2017 15:16 Відповісти
Що, шахрайок не затримали? А мо затримали, грошики поділили, а їх відпустили?
показати весь коментар
17.09.2017 15:42 Відповісти
Расяянам нагадали в этом году, что их опять всех в жопу поимеют