7207 відвідувачів онлайн
3 555 12

Кравцов: "Автоматизований розподіл вагонів зменшує корупційні ризики"

укрзализныця кравцов

З 15 вересня ВАТ "Укрзалізниця" перевела з тестової в дослідну експлуатацію автоматизовану систему з розподілу порожніх вагонів. Таким чином мінімізується людський фактор при розподілі вантажних вагонів, а процес стане більш прозорим та об'єктивним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють на офіційному сайті "Укрзалізниці".
"Дослідна експлуатація системи означає, що автоматизований розподіл порожніх вагонів під навантаження здійснюється відповідно до узгоджених електронними заявками вантажовідправників без участі будь-яких працівників залізниць", - зазначає Євген Кравцов.
Зараз через автоматизовану систему "Управління пересиланням порожніх вагонів" (АС "УППВ") здійснюється розподіл вагонів-цементовозів, критих вагонів і зерновозів.
Також Євген Кравцов додав, що фахівці "Укрзалізниці" працюють над тим, щоб до кінця 2017 автоматизовано розподіляти весь парк напіввагонів. Перша черга запланована на листопад.
Топ коментарі
+2
бесконечная болтовня. у меня такое впечатление, шо у украинских чиновников КПД равно нулю, если это не касается их личной выгоды.
показати весь коментар
18.09.2017 19:57 Відповісти
+1
ще ринат не всі скупив
показати весь коментар
18.09.2017 19:51 Відповісти
+1
осталось машинку для распределения вагонов за лярд зелени с бюджета прыдбаты...
показати весь коментар
18.09.2017 19:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ще ринат не всі скупив
показати весь коментар
18.09.2017 19:51 Відповісти
осталось машинку для распределения вагонов за лярд зелени с бюджета прыдбаты...
показати весь коментар
18.09.2017 19:51 Відповісти
Да-ааа...дила..
показати весь коментар
18.09.2017 19:54 Відповісти
.

Кравцов, ты что ? неумный ?
не уменьшает а устраняет
показати весь коментар
18.09.2017 19:56 Відповісти
бесконечная болтовня. у меня такое впечатление, шо у украинских чиновников КПД равно нулю, если это не касается их личной выгоды.
показати весь коментар
18.09.2017 19:57 Відповісти
нуль це коли немає шкоди ...а тут за двадцятьшість років ...гірше як після другої світової
показати весь коментар
18.09.2017 20:21 Відповісти
офигеть.
когда маск запускает фалконы, на укрзализныце вагоны распределялись на калькуляторе?
вы ваще там с мозгом поссорились? 2017й год на дворе.
показати весь коментар
18.09.2017 19:59 Відповісти
Та вже є автоматизований розподіл судових справ і що, суддів як хотілося вішати так і хочеться! І з вагонами так буде! Як хочеться Ахметку на палю, так і буде хотітися доки не насадять!
показати весь коментар
18.09.2017 20:13 Відповісти
так само як і автоматизоване розподілення справ у судах ...
показати весь коментар
18.09.2017 20:19 Відповісти
...https://www.facebook.com/people/%D0%A1%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B5%D0%B2-%D0%92%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2/100003240626768?hc_ref=ARQWoqkvt4ukhnPizCRytpdanH0wQ652YyGOwmCrzSfnIPQoNZPcpWP2RZazTbxbqv8&fref=nf Савельев Вячеслав https://www.facebook.com/people/%D0%A1%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B5%D0%B2-%D0%92%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2/100003240626768?hc_ref=ARQWoqkvt4ukhnPizCRytpdanH0wQ652YyGOwmCrzSfnIPQoNZPcpWP2RZazTbxbqv8&fref=nf https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1434997956618211&id=100003240626768 11 год. · https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1434997956618211&id=100003240626768# Говорят, что детский лагерь Виктория подожгли наши враги. Я с этим полностью согласен.
Они сожгли наших детей в иловайском котле,
они калечили наших детей на Майдане,
они уничтожили всё, что смогли.
Они кругом и всюду. Это система коррупции гарантирующая безнаказанность и порождающая вседозволенность. По их понятиям, народ это лохи, которые любят кнут и пряники, это терпилы которые должны терпеть и молчать...
показати весь коментар
18.09.2017 20:23 Відповісти
мерзкая рожа.
показати весь коментар
19.09.2017 02:16 Відповісти
Всех вагонов??? Было заявлено, что будет полный список. А не только зерновозы и полувагоны. Нус ждем результатов.
показати весь коментар
19.09.2017 09:11 Відповісти