10251 відвідувач онлайн
8 412 26

Ще 12 антидопінгових агентств закликали МОК відсторонити Росію від Олімпіади-2018

допинг

Кількість Національних антидопінгових агентств, які закликають усунути Росію від участі в Олімпіаді-2018, збільшилася. 12 нових агентств вимагають найжорсткіших санкцій щодо олімпійської збірної Росії.

У цілому вже 29 країн вважають, що російські спортсмени повинні пропустити найближчу Олімпіаду в Пхенчхані, передає Цензор.НЕТ із посиланням Спорт FM.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Комісія МОК зібрала докази для звинувачення росіян у допінгу

"Раніше звернення до МОК підписали представники Австрії, Австралії, Канади, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Ірландії, Японії, Нідерландів, Нової Зеландії, Норвегії, Сінгапуру, Швеції, Великобританії та США. Пізніше до них приєдналися голови Національних антидопінгових агентств Багамських островів, Барбадосу, Французького співтовариства Бельгії, Естонії, Фландрії (Бельгія), Гватемали, Ісландії, Польщі, Пуерто-Ріко, Сан-Марино, Іспанії та Швейцарії", - повідомляє Інститут національних антидопінгових організацій (iNADO).

Також читайте: Макларен не знімав звинувачення про систему допінгу в РФ, - WADA спростувало брехню російської антидопінгової комісії

Нагадаємо, 14-го вересня 17 організацій, що входять у NADO, в тому числі представники США, Великобританії і Канади, вимагають усунути Росію від Ігор у Пхенчхан.
У липні минулого року голова Незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) Річард Макларен представив підсумки розслідування звинувачень російських учасників Олімпіади в Сочі у вживанні допінгу. Макларен заявив, що влада РФ, зокрема Мінспорту, покривала вживання допінгу російськими спортсменами на сочинській Олімпіаді. За його даними, "активну участь" було відзначено і з боку ФСБ".
У грудні стало відомо, що комісія виявила ймовірну підміну допінг-проб у 15 російських медалістів Олімпіади в Сочі 2014 року, повідомляють у другій частині доповіді, оприлюдненої в п'ятницю.
Зимові Олімпійські ігри 2018 року відбудуться у Пхенчхані (Південна Корея) з 9 по 25 лютого.
Топ коментарі
+6
Давить русиш швайне надо по всем фронтам!
показати весь коментар
18.09.2017 23:27 Відповісти
+5
Упутина уже места нет живого на спине от ножей
показати весь коментар
18.09.2017 23:28 Відповісти
+3
а какова позиция украинского ока?
показати весь коментар
18.09.2017 23:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фуууу! Как не скрепно... гундяя на них нет
показати весь коментар
18.09.2017 23:19 Відповісти
а какова позиция украинского ока?
показати весь коментар
18.09.2017 23:21 Відповісти
Позиція, як у страуса. Вже після 2014 року українські біатлоністи. памятається. в Ханти-Мансійськк на ЧС їздили.
показати весь коментар
18.09.2017 23:28 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%BA_%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0_%D0%BF%D0%BE_%D0%B1%D0%B8%D0%B0%D1%82%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%83_2014/2015._%D0%9E%D0%B1%D1%89%D0%B8%D0%B9_%D0%B7%D0%B0%D1%87%D1%91%D1%82 не ЧМ а на последний этап кубка мира где Валентина Семеренко завоевала золото в спринте и заняла третье место в общем зачете.
показати весь коментар
19.09.2017 04:13 Відповісти
У нас нет лаборатории. Мы находимся под внешним контролем по допингу.
показати весь коментар
18.09.2017 23:32 Відповісти
вот так вот хотя может это и к лучшему)
показати весь коментар
18.09.2017 23:36 Відповісти
Не поможет это, кацапы платят сумасшедшее бабло МОКу.
показати весь коментар
18.09.2017 23:25 Відповісти
Не більше, аніж США. І, зрештою, верстат друкарський у США знаходиться, а не в кацапстані. Поки в кацапії художники-тюремники тисячу баксів намалюють, Штати трильйон баксів надрукувати встигнуть!
показати весь коментар
18.09.2017 23:31 Відповісти
Усі кацапи під шафе. Більшість піб бАярою, а інші в залежності від специфікації.
показати весь коментар
18.09.2017 23:26 Відповісти
Давить русиш швайне надо по всем фронтам!
показати весь коментар
18.09.2017 23:27 Відповісти
Упутина уже места нет живого на спине от ножей
показати весь коментар
18.09.2017 23:28 Відповісти
Як на рахунок дупи?
показати весь коментар
18.09.2017 23:31 Відповісти
Там теж .
показати весь коментар
19.09.2017 07:12 Відповісти
Cоциальные сети "взорвало" заявление россиянки, которая утверждает, что "заместитель министра Украины" только что отдал приказ об уничтожении Славянска, не позволив покинуть город детям, беременным женщинам и старикам.

Указанное в заявление она сделала перед телекамерой, однако широкую известность видео получило после републикации его известным российским блогером Александром Тверским.

На опубликованных кадрах женщина с "окровавленными" руками обращается к "русским людям на этой земле" с просьбой остановить надвигающуюся трагедию.

Видео вызвало настоящую истерику в соцсетях - пользователи рекомендуют женщине обратиться к врачам, насмехаясь над ней:

https://www.youtube.com/watch?v=GwdMMEHWKtI Смотреть со звуком.
показати весь коментар
18.09.2017 23:32 Відповісти
ну и зачем ты этот баян тут достал?видео 2014 года
показати весь коментар
18.09.2017 23:39 Відповісти
Їй зеленку пити треба , з такою то вавкою в голові .
показати весь коментар
19.09.2017 07:14 Відповісти
Только я не увидел в списке подписантов НОК Украины???
С нетерпением жду дня,когда паРаше объявят,что ЧМ по футболу у них не состоится.
показати весь коментар
18.09.2017 23:36 Відповісти
там не ноки, там антидопинговые агенства, а у нас такого нет
показати весь коментар
18.09.2017 23:40 Відповісти
Супрун: На митинг 19 сентября 2017 г. против медицинской реформы силой сгоняют врачей

Врачей и медицинских работников заставляют участвовать в митинге против реформы здравоохранения, который состоится завтра, 19 сентября, в Киеве, сообщила исполняющая обязанности министра здравоохранения Ульяна Супрун.По словам и.о. главы Минздрава, ее команда получила не одно письмо от медицинских коллективов из регионов, в которых сообщается о давлении со стороны высшего руководства и принуждении идти на акцию протеста. В частности, в областном центре медицинской помощи и медицины катастроф команде Супрун сообщили, что руководство принудительно отправляет медицинских работников на митинг за свой счет и угрожает принять меры в отношении тех, кто откажется. "Для митингов выделяют несколько машин скорой помощи, которые будут сняты с линии и отправлены на Киев. Мы поддерживаем вас и вашу реформу. Потому что каждый украинец нуждается в качественной и справедливой медицине", - говорится в письме. http://nv.ua/ukraine/events/suprun-na-miting-protiv-meditsinskoj-reformy-protiv-voli-sgonjajut-vrachej-1873258.html
показати весь коментар
18.09.2017 23:42 Відповісти
А что Украина?
Мы боремся за право участия в финале ЧМ по футболу в московии!......
показати весь коментар
19.09.2017 00:03 Відповісти
Как, у вас, в футболе, борются!?
показати весь коментар
19.09.2017 06:15 Відповісти
Еще 12 антидопинговых агентств призвали МОК отстранить Россию от Олимпиады-2018 - Цензор.НЕТ 2903
показати весь коментар
19.09.2017 09:17 Відповісти
Так як наші грають, то їм і 2 місце в групі не світить)))
показати весь коментар
19.09.2017 08:48 Відповісти
Бороться за право участия еще не значит туда поехать!
показати весь коментар
19.09.2017 00:54 Відповісти
Понятно мне, зачем отжали Крым:
Хоть Новороссия растаяла, как дым,
В проекте мнилися от Киева ключи.
Но чтоб страну вогнать в скандал из-за мочи?!
показати весь коментар
19.09.2017 10:01 Відповісти