6872 відвідувача онлайн

Парубій запропонував продовжити роботу Ради для голосування за судову реформу

парубий

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій запропонує продовжити пленарне засідання в середу, 20 вересня 2017 року, до прийняття судової реформи.

Про це він сказав у ході пленарного засідання, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Ми зараз вже можемо бачити, що динаміка розгляду поправок низька, ми бачимо, що дуже повільно йде розгляд... Цього тижня ми повинні розглянути також і пенсійну реформу. На сьогодні ми не встигаємо. Тому, колеги, у мене є прохання до фракцій, щоб зараз ви провели між собою консультації. Близько п'ятої години я поставлю на голосування пропозицію, щоб завтра ми не завершували робочий день о другій годині, а продовжили наше засідання до завершення розгляду всіх поправок. Це дасть нам можливість у середу завершити всі правки і в четвер перейти до пенсійної реформи, до кібербезпеки", - зазначив голова парламенту.
Парубій також наголосив на важливості розгляду законопроекту про кібербезпеку.
"Не буде чекати ворог, поки ми пройдемо всі поправки і будемо розглядати кібербезпеку. Це нагальне питання, яке стоїть перед воюючою країною", - додав голова ВР.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нардепи розглянули тисячу поправок до судової реформи. Усі відхилено
Топ коментарі
+7
Само предложение поработать,возмутительно та неприемлимо по сути.
показати весь коментар
19.09.2017 17:07 Відповісти
+6
вы еще депутатов доизберите, шоб зал не пустовал!))))
показати весь коментар
19.09.2017 16:56 Відповісти
+4
или массовку загоните
показати весь коментар
19.09.2017 16:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вы еще депутатов доизберите, шоб зал не пустовал!))))
показати весь коментар
19.09.2017 16:56 Відповісти
или массовку загоните
показати весь коментар
19.09.2017 16:56 Відповісти
Я краем глаза смотрел ... Зал почти пустой , а Юльчик с Батькивщиной была ... Шось там поправки в законы вносили
показати весь коментар
19.09.2017 17:00 Відповісти
Юлька,як завжди працюе
показати весь коментар
19.09.2017 17:03 Відповісти
Готовится к избирательной компании , набирает политические балы .
показати весь коментар
19.09.2017 17:10 Відповісти
Тому Юлька,знае все Законі на зубок,та заткне крикунов та прогульщиков на любом шоу
показати весь коментар
19.09.2017 17:15 Відповісти
Да , она капитально готовится . Эти шоу , смотрит дохрена избирателей .
показати весь коментар
19.09.2017 17:19 Відповісти
Дебилы, она нас с вами пыталась защитить этими поправками. Эта судебная "реформа" конец хоть какой-нибудь надежде на справедливый суд + бешеные штрафы в десятки тысяч грн. А вам главное в ЮВТ камень бросить. Позорники !!!
показати весь коментар
19.09.2017 17:51 Відповісти
Юлебот , только шо , своим коментом , ты просрал несколько тысяч потенциальных избирателей . Как тебе такое ? Пиши еще ...
показати весь коментар
19.09.2017 18:09 Відповісти
Диагноз подтвердился.
показати весь коментар
19.09.2017 18:12 Відповісти
Пиши , пиши ... Не стесняйся . Нехай все видят , шо за сторонники у Юльчика
показати весь коментар
19.09.2017 18:14 Відповісти
показати весь коментар
19.09.2017 18:21 Відповісти
МРАЗЬ ЧАКАЛАТНАЯ.
показати весь коментар
19.09.2017 19:11 Відповісти
Нажаль марно.Бо Петя, нiколи з ней не вийде на дебати
показати весь коментар
19.09.2017 18:06 Відповісти
Курва працюй
показати весь коментар
19.09.2017 17:46 Відповісти
а что закон никак-никак не продавливается?
а вы угрожать пробовали?
а бить?
показати весь коментар
19.09.2017 16:57 Відповісти
Что, еще не все поправки для судебной реформы отвергли?
показати весь коментар
19.09.2017 16:58 Відповісти
Вы думаете люди не чего не видят.
показати весь коментар
19.09.2017 17:00 Відповісти
Так сауна вже заказана.
показати весь коментар
19.09.2017 17:01 Відповісти
Пустой зал. БеПеПе и нефе - игнорируют работу в парламенте.
показати весь коментар
19.09.2017 17:01 Відповісти
Ох, уж эти ваши "реформы"!... - шо-то(вроде) принимается, денег вбрасывается мешками на реализацию принятого, а на выходе - какая-то непонятная херня "вроде есть, а вроде- нет".
Зато, денег "осваиваете" без меры и без весу! Жрёте вы их там шоле?
показати весь коментар
19.09.2017 17:04 Відповісти
І в кого воно таке в Червонограді вродилося...
показати весь коментар
19.09.2017 17:04 Відповісти
Ну предложил. И чем закончилось?
показати весь коментар
19.09.2017 17:07 Відповісти
Само предложение поработать,возмутительно та неприемлимо по сути.
показати весь коментар
19.09.2017 17:07 Відповісти
Куда вы упыри спешите?! Обратите лучше внимание на обнародованные выводы ЮРИДИЧЕСКОГО управления Верховной Рады Украины, где фактически речь идет ТОЛЬКО о том, что если будет принята эта "судебная реформа", то правосудие в Украине будет прекращено ПОЛНОСТЬЮ!.
показати весь коментар
19.09.2017 17:10 Відповісти
Господа! Перед вами правосудие. Миллион раз, миллион два, миллион 3!!!
Правосудие продано!.
показати весь коментар
19.09.2017 17:20 Відповісти
Так його й не було, з 1990 року правосуддя в нас здійснює долар, хто більше занесе в суд - того й правда буде.
показати весь коментар
20.09.2017 08:06 Відповісти
Сейчас тянут кота за шары, типа обговаривают, потом ближе к НГ или траншу МВФ "пакетно"примут, сразу все законы одним махом. работнички.
показати весь коментар
19.09.2017 17:20 Відповісти
Диво дивне , комендант Майдану , позицінує себе як патріот Украни , а майданівців -добровольців , кинув на погибель в Іловайську. Кинув тих, хто стояв з ним поруч пліч-опліч, і переметнувся на сторону соєвих ригів. Навіть на роковини Іловайської трагедії погидував прийти . Так що закони в нас є і будуть відповідні осіб , які їх приймають.. Для українців в Україні , не місце , якщо трьома словами.
показати весь коментар
19.09.2017 17:26 Відповісти
Задолбали, опять типа не отпустим пока не проголосуете, вот так и будут все пропихивать.
показати весь коментар
19.09.2017 17:33 Відповісти
посоны! транш все ближе, нужна видимость работы и реформ!
Парубий предложил продлить работу Рады для голосования за судебную реформу - Цензор.НЕТ 187
показати весь коментар
19.09.2017 17:37 Відповісти
Парубий - спикер врагов народа.
показати весь коментар
19.09.2017 17:57 Відповісти
так ці ж герої на трибуні на майдані стояли в 2013, куди патріоти на майдані дивились?
показати весь коментар
20.09.2017 08:09 Відповісти
На трибуну и дивились. Герои овоща выгоняли, у них трибуны не было. Были щиты и палки. А хитрожопые парубии поставили свою трибуну с аппаратурой, подхватили лозунги, навешали лапши и герои поверили им. Помнишь про революцию, романтиков и подлецов ? Ничего не поменялось.
показати весь коментар
20.09.2017 08:30 Відповісти
Украине давно уже нужен суд Линча.

Парубий предложил продлить работу Рады для голосования за судебную реформу - Цензор.НЕТ 5687
показати весь коментар
19.09.2017 18:01 Відповісти
Парубєй,парубєй, сагитировал ..#лядей...
показати весь коментар
19.09.2017 18:02 Відповісти
На следующий год в бюджете 2018 олигархические халуи заложили на себя и своё содержание в Раде почти на полмиллиарда гривен больше,чем в 2017.
показати весь коментар
19.09.2017 18:14 Відповісти
Ага, а пенсіонерам до пайка гнилу картоплину добавили......також покращання як не крути.
показати весь коментар
20.09.2017 08:08 Відповісти