3945 відвідувачів онлайн

Унаслідок сутичок під будівлею Одеської мерії постраждали 36 правоохоронців

одесса пожар виктория потасовки

Унаслідок сутичок під будівлею Одеської міськради постраждали 36 правоохоронців.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Одеській області на своїй сторінці в Facebook.

За даними відомства, унаслідок дій деяких активістів по медичну допомогу звернулися 20 співробітників поліції і 16 співробітників Національної гвардії України.
Поліція звертається до громадян з проханням не порушувати громадський порядок і не здійснювати протиправних дій.

"За фактом конфлікту між мітингувальниками і правоохоронцями розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України", - сказано в повідомленні.

Унаслідок сутичок під будівлею Одеської мерії постраждали 36 правоохоронців 01

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. Загинули троє дітей. Також у лікарню доставлено двох неповнолітніх. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 270 КК "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки". Як повідомляв у суботу радник начальника ГУ Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк, підозру оголошено двом посадовим особам дитячого закладу - директору і відповідальному за пожежну безпеку. Цих осіб затримано відповідно до ст. 208 КПК.

Топ коментарі
+30
Когда мусорские страдают,это всегда радует честных людей !
показати весь коментар
20.09.2017 12:11 Відповісти
+22
Вони не правоохоронці, - вони пси режиму !!
показати весь коментар
20.09.2017 12:14 Відповісти
+16
Хлипкие они все какие-то...
показати весь коментар
20.09.2017 12:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
За грати злодюг! Бандитам тюрьми!
показати весь коментар
20.09.2017 13:26 Відповісти
А каких, позвольте полюбопытствовать, правоохранителей, - тех, кто своей акцией высказывает своё отношение к ОТСУТСТВИЮ в нашей стране ПРАВА в его понимании остальным цивилизованным миром и борется за то, чтобы исправить данную ситуацию в Украине или тех "правоохранителей", которые защищают "судей-беспредельщиков", барыг, воров и прочую "элиту"? Если пострадали последние, - то так им, козлам, и надо!!! И слово "национальная" давно пора убрать из названия что полиции, что гвардии, потому как люди и органы, идущие ПРОТИВ интересов СВОЕЙ НАЦИИ ("кучка" численностью в несколько сот тысяч не может брать на себя право "беспредельничать" в отношении нескольких десятков миллионов соотечественников), не могут быть "национальными" по определению!!! Одно слово, - "авааааковцы"... Уверен, что скоро все эти "правоохранители" ОТВЕТЯТ ПО ЗАКОНУ за все те преступления, что они совершили против граждан Украины, отстаивая интересы кучки зарвавшихся мерзавцев!!! И "троли" с "ботами" пусть уже тоже начинают не спать спокойно, дойдет дело и до них, - в конце концов каждый иуда должен быть наказан за содействие преступникам во власти, предательство интересов Народа и за "тридцать сребренников", которые были украдены у людей нынешними "керманичами" и заплачены своим "верным" холопам!
показати весь коментар
20.09.2017 13:26 Відповісти
не дали мерии взять кредит на лярд гривен на 5 лет под 17,5% годовых)))
показати весь коментар
20.09.2017 13:30 Відповісти
а кредит уже наверняка был поделен и распилен, а тут такая х..